Mistrzostwa Świata Katar 2022

Zrezygnował wiedząc, że i tak nie ma szans, a przypominam, co Sousa powiedział na starcie pierwszej konferencji, że Szczęsny jest u niego nr 1. Wnioski proste bez względu na wszystko będzie stał w bramce. Wielka szkoda dla kadry.

Rice rożnice? :laughing: prędzej Bellingham
ja nie wierzę w Anglię Southgate’a. uważam że jego pomysły się wyczerpały, nie próbując już nowych rozwiązań i nowych zawodników, sprawił że ta reprezentacja popadła w stagnację. mając problemy z lewym wahadłem mógłby tam wypróbować Sakę (on ma już doświadczenie gry na tej pozycji), jeśli już się uparł na grę w tym systemie, bo osobiście uważam że to nie jest optymalne ustawienie Anglików i przez te dwa lata można było przetestować inne systemy. absurdem jest dla mnie to że regularnie grający w Chelsea Loftus Cheek nie dostał nawet szansy, podczas gdy na mundial jadzie np taki przeciętniak jak Kalvin Phillips. można było dać poważną szansę takim zawodnikom jak Chalobah z Chelsea, Harvey Elliott, Hudson-Odoi czy Marcus Edwards, a nie zamykać się na te same nazwiska. ogólnie dziwna jest ta awersja Southgate’a do zawodników występujących poza Wyspami, nikt mi nie wmówi że Tomori jest gorszy od Coady’ego, a Abraham od Callum Wilsona.

1 polubienie

Kolejny gracz wypada z reprezentacji Francji. Tym razem Nkunku, który na treningu doznał kontuzji. Sypią się gracze jak zapałki, sezon daje znać o sobie. Kolejny po Kante kluczowy gracz Francji.
Powoli zaczyna mi brakować faworyta do mistrza w typowaniach w pracy. Mam tylko dwa dni na obstawienie.

Największymi zwycięzcami tego mundialu, tak czy inaczej będą działacze FIFA którzy dostali wielką kasę od władz Kataru. pomysł żeby zorganizować MŚ w środku sezonu klubowego - , genialny "

4 polubienia

Zupełnie nie czuję klimatu zbliżających się MŚ, pomimo tego, że nie jestem już nastolatkiem i trochę turniejów w życiu obejrzałem. Nie zbieram też już naklejek Panini, w tv na ile ją oglądam to jakoś mało reklam związanych z tym wydarzeniem, zawsze chipsy, piwo, gorące kubki, inne firmy przygotowywały specjalne opakowania, były konkursy, nagrody do wygrania, akcesoria do kibicowania w sklepach. Nie wiem z czego to wynika, całej otoczki Kataru? Mundial zaczyna się za kilka dni, a jest mi on zupełnie obojętny, kiedyś oglądałem praktycznie każde spotkanie na ile pozwalał czas, może kilka spotkań obejrzę ale teraz nastawiam się bardziej na skróty.

1 polubienie

Po co Katarowi mistrzostwa? Autor tłumaczy również jak ich obecność w PSG wpłynęła na umowy handlowe z Francją. Przez sport do biznesu - to dla bogaczy furtka do biznesu i nowych kontaktów.
https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/mundial-2022-gdy-lewandowski-strzeli-gola-swiat-zapomni-o-prawach-czlowieka/zl1vjvg

Angielscy kibice już zaznaczyli swoją obecność na terenie gospodarza mundialu.

Czyli PaRodii ciąg dalszy…

Może do meczu z Iranem nauczą się jakichś ang przyśpiewek, bo na razie nawet ‘It’s coming home…’ wychodzi słabo. :wink:

te filmiki z tymi kupionymi kibicami z indie, pakistanu itd to trochę trochę taki paranoiczny świat psychotyczny, bo z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego. Gdyby te araby nie miały takich złóż naturalnych to pewnie byliby na miejscu dzisiejszego Jemenu czy Libanu. Szkoda słów

Myślałem, że kiedy ze stanowiska szefa FIFA odejdzie Sepp Blatter to coś się zmieni na lepsze. Wydawało się, że gorszej piłkarsko -zwiazkowej mafii to już nie będzie. Ale od kiedy szefem został inny Szwajcar - Infantino - jest jeszcze gorzej. Szopka z przyznaniem mundialu Katarowi i przesunięcie go na listopad i grudzień oraz przerwa w sezonie klubowym - to już naprawdę szczyt wszystkiego

4 polubienia

Łysy z FIFA 🗣️: „Dzisiaj czuję się Katarczykiem, Arabem, Afrykaninem. Czuję się gejem, niepełnosprawnym, pracownikiem migracyjnym. Sam byłem gnębiony w przeszłości, bo miałem rude włosy. Poza tym Katar przyjął wielu pracowników migracyjnych i pokazał Europie, że ona może zrobić więcej w tej kwestii. Europejczycy powinni przeprosić za to, co zrobili przez ostatnie 3000 lat, zanim będą udzielać moralnych lekcji innym. Czytam, że niektórzy nie wyglądają na Anglików, więc nie mogą kibicować Anglii, wyglądają jak Hindusi. Co to jest? Czy ktoś, kto wygląda jak Hindus, nie może kibicować Anglii, Hiszpanii czy Niemcom? Wiecie co to jest? To czysty rasizm!”

Ja tylko tak zostawię to tutaj, źródło fb ekstraklasatrolls

1 polubienie

Jak słuchałem wypowiedzi Infantino to jakbym czytał forum, gdzie brakowało tylko odwołań do Biblii broniących czystości pieniędzy szejków. :slight_smile:

Mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy Liverpoolu odpadną w fazie grupowej. Tego sobie i państwu życzę.

W internetach się śmieją, że Polska i Argentyna będą miały podobne posiadanie piłki co mają inflacji w swoim kraju. Heheszki. xD

3 polubienia

Benzema naderwał miesień i zostaje kolejnym zawodnikiem Francji, który nie zagra na turnieju.

Im bliżej otwarcia, tym mniejszą mam ochotę na oglądanie i zapewne obejrzę tylko mecze Polaków. Obrzydliwy turniej, obrzydliwa wypowiedź Łysego i oby turniej miał żałosną oglądalność. Niech ludzie pokażą, że nie zgadzają się na takie praktyki.

2 polubienia

Serio, naprawdę? Tragiczna wypowiedź, zaklinanie rzeczywistości, już naprawdę odechciewa się słuchać Infantino. Pomijając kwestie etyczne, wyzyskowe itp. to w Polsce jeszcze w miarę jakoś to trwa, działa, raczej większość ludzi ma szacunek (przynajmniej mój) obojętnie czy jest prezesem, sprzątaczką, kasjerką. Jak czytam relacje dziennikarzy będących na miejscu, że tam policjant pilnuje jakiegoś hydrantu, nie można się zgubić w Katarze bo co chwila któryś z tych imigrantów wskazuje drogę, strefy kibica są zamknięte. Naprawdę nie mam ochoty oglądać tych spotkań. Infantino zapomniał ile to milionów Ukraińców przyjęliśmy, którzy uciekali przed wojną? To jest bohaterstwo. A z tego co czytam, to Katarczycy pomiatają i można nawet odważnie powiedzieć, że pracowników imigracyjnych z innych krajów uważają za jakiś podludzi.
@lfc257 Mundial w Katarze nie został przyznany za kadencji Blattera?

2 polubienia

https://www.sport.pl/pilka/7,65037,29157009,po-co-w-ogole-sie-pchacie-na-ms-reprezentacja-polski-to.html

Ino Polska :poland::muscle::soccer::rofl:

Tego Infantiono w tym Katarze to chyba niezłym towarem faszerują albo płacą mu obrzydliwie wielkie sumy pieniędzy za wygadywanie tych bzdur

Grubo się zaczyna mundial. Od razu skandaliczna decyzja. Spalony? Ja wiem, że ściany pomagają gospodarzom, ale to była gruba przesada

Liczę, że Ekwador zaaplikuje katarczykom kilka bramek, aby wybić z głowy książetom pustyni jakiekolwiek osiągnięcie na tym turnieju

Poszlo grubo od startu :joy::joy::joy:
Ktos ma jakiegos screena bo nawet nie zaznaczyli za co

Ciągnięcie za uszy gospodarza - czas start