Kosmos statystyki.
Mo w przeszłości lubił mieć zjazdy w drugiej części sezonu, ale jak podtrzyma taką formę to śmiało to może być jego najlepszy sezon w Liverpoolu!
Jak Liverpool dorzuci ligę albo ligę mistrzów to nasz Faraon może w końcu dostanie upragnioną złotą piłkę.
Czemu ten zarząd jest taki że my musimy sie bać że odejdą za darmo od nas 3 największe gwiaazdy drużyny, kiedy dzisiaj w Manchestserze United podpisali największą gwiazdę i filar drużyny WIELKIEGO HARREGO MAGŁAJA
Bo ten zarząd nie ma ambicji wygrywać co roku pucharów. Bez dużych pieniędzy nie da się tego zrobić. Jeśli uważają że Salah zgodzi się na dużo niższą pensje niż u konkurencji ze względu na sentyment do klubu - to stracili rozum. Oni nie chcą dać nikomu wyższej tygodniówki niż 250 tysięcy. Salahowi dali więcej w drodze wyjątku. Ale nie chcą dalej tego pogłębiać. A ja przypomnę że Suarez ponad 10 lat temu zarabiał 200 tysięcy tygodniowo. Od tamtej pory płace znacznie wzrosły… Mamy wielką gwiazdą futbolu, jedną z największych na świecie. A zarząd woli zawodników dobrych ale nie wybitnych którym nie trzeba zbyt dużo płacić. Top4 co roku wystarczy.
Nie chodzi o obrońców. Po prostu normalni ludzie nie reagują na takie głupoty. Od początku sezonu było wiadomo że będzie przeciąganie liny. Ja się wypowiem dopiero jak sprawa się zamknie. Na ten moment nic nie jest jasne. Mam teraz wyzywać fsg żebyś się potem wstydzić jak jednka cała trójka podpisze? Trzeba czekać jednka nie wygląda to jakoś optymistycznie.
Natomiast każdemu polecam zobaczyć jak vvd i trent negocjują po cichu, a salah w 2 miesiąc udzielił więcej wywiadów niż za całe 8 lat w naszym klubie
Ale nie sądzisz jednak że dopuszczenie że całej trójce się kończą kontrakty i zwlekamy do samego końca to niepoważne podejście? Gdyby to był tylko jeden Salah to co innego. Wyobraź sobie że w City kończą się kontrakty Haalanda, Rodriego i Rubena Diasa i klub czeka z ich przedłużeniem do samego końca. Nierealne. Poważny klub nie dopuszcza do takiej sytuacji. Nie trzech zawodników w tym samym czasie!!!
Jak wiadomo ZP jest nagroda medialną, do dobrych wyników trzeba też mieć rozpoznawalność więc może to też jest dodatkowy czynnik jego częstych wypowiedzi i robienia szumu
Mo robi się irytujący ? Jak go pytają co ma powiedzieć? Jesteś najlepszy w swojej pracy, a szef zwleka z przedłużeniem kontraktu i nawet nie powie Ci czy za pół roku będziesz tam dalej pracował, pasowałby Ci taki układ ? Najgorsze jest to, że nie trzeba namawiać Salaha do pozostania jak Trenta, King chce zostać wiele razy to powtarzał więc piłka jest tylko i wyłącznie po stronie fsg.
Jakoś Trent i van Dijk nie robią takiego szumu w około siebie i tylko Salah lata do tych mediów i robi niepotrzebny smród. Ma kontrakt na stole i wszystko jest po jego stronie. Jeden podpis i sprawa załatwiona.
Ten Kontrakt na stole to na lepszych warunkach od Haalanda i De Bruyne ? Prawda ? Prawda ?!
No bo klub chyba nie dawałby najlepszemu piłkarzowi ligi ostatnich 10 lat gorszych warunków?
Dziwne, że Salah jeszcze nie podpisał.
Trzeba czekać do końca sezonu i tyle.
Na ten moment to wygląda, że w Liverpoolu boją się dać wyższych kontraktów co jest zrozumiałe, bo bez kodów jak City może być sytuacja jak w United , że się ma słabą kadrę za parę lat, a nich nie będzie chciał odejść, bo nigdzie indziej lepszych warunków nie dostaną.
Salah to cwany lis, bo jak będzie w innym klubie to ma podkładkę, że on był chętny, ale go nie docenili, więc relacja z kibicami będzie cacy.
Do tego zapewne odejdzie TAA i już klub nie będzie mógł zwalić winy na jedną osobę.
Dobrze by było jednak szybko rozwiązać kwestię kontraktów, bo szum medialny denerwuję i sieje ferment wśród kibiców, można sobie tylko wyobrazić, że i na szatnię ma wpływ, a dobrze jakby piłkarze mogli się skupić 100% na boisku.
Okazja na słabsze City ostatnio nie trafiała się za często, grzechem byłoby nie skorzystać.
Moim zdaniem Mo tylko i wyłącznie traci takimi wypocinami w mediach robiąc presje na klub. To, że zarząd zrobił kryminał doprowadzając do tej sytuacji kontraktowej to raz, ale zachowanie Mo w mediach jest niewłaściwe.
Trent zapewne odejdzie, jego rozumiem - wygrał z Liverpoolem wszystko, zamarzył o Madrycie, który jest najwiekszym klubem na świecie. Szkoda, bo wolałbym aby odszedł za dużą kasę, ale to wina zarządu, że doprowadzili do takiej sytuacji. Trent ma wszystkie asy w talii i finalnie uzyska swój efekt.
Co do Mo, przeczytałem gdzieś informacje o tym, że chciałby zarobki na poziomie 400/500 tyś funtów tygodniowo. Generalnie te zarobki to jest zdecydowana przesada, ci ludzie kopią piłke ku uciesze motłochu a nie ratują czyjeś życie. Negocjacje polegają na tym, że obie strony muszą dojśc do kompromisu, jeśli Liverpool nie jest w stanie zaoferowac takich warunków to powinniśmy to odpuścić. Na początku (odpukać) Mo można doznać poważnej kontuzji, która wykluczy go na rok i będzie miał poważne problemy z powrotem do formy a Liverpool zostanie z kominem placowym.
Możecie narzekać na FSG, ale gdyby nie oni nadal byśmy tułali sie miedzy 6 a 8 miejscem. Ten klub przetrwał odejście wielkich zawodników i przetrwa znowu. Wolałbym jednak aby Mo odszedł z klasą a nie płacząc w mediach.
Czy ten kontrakt jest z tobą w pokoju ? Skoro jesteś tego pewny to powiedz jakie są w nim zawarte szczegóły?
Mo lata do mediów sam z siebie ?? Czy ty wiesz co mówisz ? Zbliża się koniec kontraktu jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, media walą drzwiami i oknami żeby wyciągnąć jakieś informacje, a ty mu zarzucasz, że sam lata i płacze do mediów? Serio ?
Już obecny kontrakt Mo stawia go w czołówce ligi, a według plotki propozycja klubu to 400 000, więc tyle samo co de Bruyne i więcej niż Haaland. Oczywiście nie wiemy jakie bonusy zgarniają dodatkowo, ale mowa jest o podstawie.
O nowy kontrakcie pisał Ornstein. Jest na stole.
Tak, nie podoba mi się ta medialna sraczka Salaha. Trent otwarcie mówi, że to prywatna sprawa. Van Dijk też siedzi cicho. A Salah? Co drugi dzień wywiad i pierdolnie o końcu.