Mohamed Salah

We’re delighted to announce that

@MoSalah

has signed a new long-term contract with the Reds!
https://twitter.com/LFC

Mo Salah has just signed new long term contract with Liverpool! Official statement confirms agreement now signed with Salah.
https://twitter.com/FabrizioRomano

No to szybko się to zmieniło :joy:

Mo Salah signs a new contract with Liverpool Football Club - YouTube - Official Video

1 polubienie

EYYOOOOOOO dzisiaj to opijam

Widzieliście wideo na YT Liverpoolu? Złoto :rofl: :rofl:

No to można dziś pić :muscle: nasz piękny król Egiptu​:heart:

1 polubienie

Elliott przewidział. Ja tam się ciesze. To nasza największa gwiazda. Od czasów Gerrarda nikogo trgo formatu nie udało się zatrzymać. To wielki krok dla tego klubu.

1 polubienie

Wielkie brawa dla FSG za ten ruch, jedyna słuszna decyzja, świetne okienko w wykonaniu Liverpoolu

1 polubienie

Na szczęście poszli po rozum do głowy. Świetne wieści!

Najważniejszy transfer tego okienka. Na ile sezonów kontrakt?

1 polubienie

Bardzo mnie cieszy zostanie Salaha, mimo że ostatnie pół roku miał niesamowicie słabe, tak nie można zapominać jak wielki wkład ma w nasz zespół na przestrzeni całego sezonu, od kilku lat.
Kontrakt na trzy lata - pytanie brzmi jak wygląda obecnie jego pensja, bo nie sądzę, że FSG pozwoliło na zrobienie komina płacowego w klubie.

@edit The Athletic podaje, że tygodniówka ma wynosić 350k.

Ponoć ma zarabiać 350k tygodniowo, więc podbijamy klubowy rekord :smiley: Dalej to powtarzam, że jesteśmy we właściwych rękach i nasz zarząd wie co robić. YNWA!

2 polubienia

Trzy. [ piszę to bo musi być 20 znaków :smiley: ]

A ile tu było już narzekań, że na pewno odejdzie :joy:

A my zatrzymujemy Momo i dorzucamy napadziora za 100 baniek :relaxed:

1 polubienie

Super info, dobrze, że się dogadali. Tygodniówka potwierdza też, że wbrew wielu opiniom Salah to nie jakiś odklejony egotyk, tylko ułożony superambitny gość. Od lat jest niezawodny i zasłużył na taką podwyżkę.

Fantastyczne wieści :red_circle::muscle::smiley:
Mo to mój ulubiony zawodnik w tej ekipie i byłbym bardzo rozczarowany gdyby nie doszło do porozumienia.
Jestem absolutnie przekonany, że to będą owocne w tytuły kolejne 3 lata.

Brawo my👌LFC

Ale mnie zaskoczył ! Dzięki Mo dla mnie jest to jak nowy transfer kapitalna wiadomość :heart:

:red_circle::ok_hand:Super Mo

Ale tak musi być. W moim mniemaniu to jedynie sygnał: Przychodzisz do klubu, musisz zaakceptować drabinkę płac a następnie jeśli osiągniesz odpowiedni poziom, dostaniesz to na co zasługujesz. Mo jest legendą i być może najlepszym piłkarzem Liverpoolu w XXI wieku (chociaż ja Suareza i Gerrarda klasyfiuję wyżej)

Cieszę się niezmiernie :heart: :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

1 polubienie

Ująłeś to perfekcyjnie mordo, teraz niekoniecznie zawodnicy musza wybierać teoretycznie bogatsze kluby, jak napisałeś, przyjdź, zapracuj a wraz z rozwojem przyjdzie i stawka, jak zreszta wszędzie.
Aaauuu!

1 polubienie

A niech zarabia te 350k per week. Zasłużył zdecydowanie swoją postawą na boisku.

Jak to liczyć. To są 3 lata + ten rok co jeszcze miał ważny i kontrakt jest do sezonu 2025/2026 czy od dzisiaj 3 lata do 2024/2025?

Mega wiadomość a i tygodniówka bez mega komina płacowego. Pewna podwyżka być musiała, ale odpowiednie proporcje zostały zachowane :heart: