Mohamed Salah

Ja bym się nie obraził na taki prezent pod choinkę :wink:. Grunt, że wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku i wreszcie jakieś pozytywne informację na temat kontraktu, ta cisza się robiła powoli niepokojąca.

2 polubienia

To byłby bardzo dobry prezent gwiazdkowy :wink:

Obstawiam dwie mozliwosci albo zostanie to ogloszone wlasnie na Święta (kojarze że juz coś podobnego było kiedys, mozliwe ze z Kloppem) albo w styczniu jesli w planach klubu nie ma zadnych transferow zimą. Mysle ze kontrakt juz zostal klepniety bo Salah z totkami rozegral najslabsze spotkanie od wielu, wielu miesiecy jakby spadl mu nieco poziom motywacji… ale kazdy moze miec gorszy dzien

Bez wątpienia jeden z jego najsłabszych meczów. Miejmy nadzieję że to właśnie przez zaklepany kontrakt. O tak

Żaden piłkarz nie jest w stanie rozegrać całego sezonu na maksymalnych obrotach nonstop.

1 polubienie

:exclamation:𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Egypt have agreed to let Mohamed Salah remain with the club until after the Chelsea game before joining up with his national team for the Africa Cup of Nations.

Source: @ismaeelmahmoudd https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1473711694497161218/photo/1

Ciągle nieoficjalnie, ale takie przecieki napawają optymizmem

1 polubienie

Słyszeliście pogłoski, że Mo, a raczej jego agent żąda tygodniówki w wysokości 500 tyś funtów?

Ivan Schwakoff: Mohamed Salah podpisze dzisiaj lub jutro długoterminowy kontrakt z Liverpoolem!
@down
Nie obserwuje tego konta, info skopiowałem z grupy o Liverpoolu na fb. Sprawdziłem teraz Ivana na twitterze i powiem tak - lubi poplotkować, ale gdy pisze o pewnym dla niego info jak teraz to raczej się sprawdzało.

A co to za źródło? Rzetelne?

Źródło: Biała żubrówka albo wyborowa

6 polubień

Momo pod formą i leżymy. W zasadzie cały nasz performance w ataku to Salah i Trent, a od kilku spotkań obaj są pod formą, w porównaniu do tego co było.

Nie są po formą. Zobacz jak wyglada krycie zawodników drużyny przeciwnej. To Robertson i Mane maja o wiele więcej wolnej przestrzeni. Wszyscy skupiają się na Salahu i TAA. Moyes pokazał jak nas rozgryźć i teraz reszta robi dokładnie to samo.

Zobaczcie co robił Trent przy golu Lookmana, ewidentnie jest bez formy. Salah ma jedynie przebłyski niedawnej dyspozycji, nie jest w stanie minąć jednego rywala czy celnie dograc, gdy rywale pilnują się w defensywie.
O karnym nawet nie wspominam, dobrze, że nie grał z Lisami w Carabao.

MO jeżeli to czytasz to pamiętaj że zawsze jesteśmy z Tobą i niedługo wrócisz do swojej optymalnej formy . Tylko proszę cię oddaj karne jakiemuś prawonoznemu koledze bo nie lubię zawodników którzy wykonują karne lewa nową ale to tylko moja opinia :wink: Chociaż każdy wie że rzadko się mylisz ale taki Trencik albo Jota też bym sobie spokojnie poradził.

akurat przy bramce to uważam, że Hendo dał ciala. Asekurował pozycję Trenta a i tak zostawil gościa za plecami. Potem nie mial siły wrócić.
Hendo juz nie biega jak kiedys a dostał 4 lata kontraktu. Za to Cana, Giniego oddajemy za darmo. Zaraz pewnie ktos z trójki Mane/Salah/Firmino odejdzie za darmo.
Dziwną politykę transferową prowadzimy.

Anglik i kapitan, więc to było pewnie kluczowe.
Niemniej z Hendo jest jeden problem o czym już kiedyś wspominałem przy dywagacjach na temat kontraktu: Jeżeli drużynie idzie to Hendo jest gdzies w topce naszych pomocników, a pewnie nawet i ligi, potrafi zagrzać do lepszej gry, zamyka przestrzeni i jest w stałym pressingu, aczkolwiek jak nie idzie to on staje się momentami bezproduktywny, rzuca te swoje baloniki, gra na alibi i zaczyna gubić środek.

Mohamed Salah on his new contract:
"I’ve been here for my fifth year now. I know the club very well. I love the fans. The fans love me. But with the administration, they have [been] told the situation. It’s in their hands.”

Skoro Salah mowi cos takiego to do podpisania kontraktu jest raczej dalej niz blizej, wyczuwam rychły koniec F$G w tym klubie jesli Salah nie podpisze kontraktu

On się zdecydowanie domaga wzmocnień drużyny, nie kieruje się tylko i wyłącznie pieniążkami, bo gdyby tak było to wydaje mi się ze już dawno była by oficjalka przedłużenia umowy

1 polubienie

„Jeśli chodzi o zarząd to wiedzą jaka jest sytuacja. Wszystko jest w ich rękach.” - nawet Salah wie dobrze, ze bez wzmocnień to nie ma sensu.

Salah też trochę manipuluje faktami, specjalnie tak mówi, żeby kibice myśleli, że chce zostać, ale wredne FSG się nie zgadza. W rzeczywistości Salah postawił kosmiczny kontrakt, mój znajomy mówi, że chce odejść do Realu, ale sam Real skupiony jest na Mbappe.