Mohamed Salah

A są może jakieś przecieki co do jego kontraktu? Robi się to na prawdę niepokojące, że nie ma żadnych informacji w tej sprawie…
Zastąpienie takiego piłkarza jest w tym momencie niemożliwe. Nie wiem kogo byśmy musieli sprowadzić, żeby z miejsca dał przynajmniej w miarę porównywalne liczby i do tego tak pracował na całej długości boiska.
Dodatkowo nic nie słychać o kontrakcie dla Mane.

To oczywiste, że nie będzie kontraktu dla Salaha. To jest jego ostatni sezon w Liverpoolu, bo wątpię, że sknery pozwolą mu odejść za darmo do PSG.

Oni po prostu czekają do lata, aby ogłosić Salaha i Mane jako nowy transfer. Czysta propaganda. :wink:

Ale mocni są co niektórzy a ty do nich należysz, a może to odpowiednia strategia bo przy w pierwszej kolejności podpisaniu Salaha Mane by chciał podobnych zarobków, a tak będziemy mieli już go w garści, następnie Mo jako zwieńczenie długiej sagi związanej z przedłużeniem umów wszystkich kluczowych zawodników.
Naprawdę te teorie co niektórych są najzwyczajniej niemożliwe :grin:

Mam jedno, ale to zarąbiście ważne pytanie. Czy ktoś posiada w miarę rzetelne informacje na temat regulacji dotyczących dostępności zawodników przed i w trakcie PNA? Mianowicie chodzi mi o to, czy Salah i Mane będą dostępni na mecz z Leicester (wydaje mi się, że będą) oraz przede wszystkim na mecz z Chelsea, który może być
jednym z najważniejszych meczy tego sezonu w kontekście walki o mistrzostwo (02.01.22).
Kiedy muszą się oni udać na zgrupowanie swoich reprezentacji?

PNA się nie odbędzie.Omnikron atakuje.
Mam taką nadzieję.

Była o tym mowa w artykułach na stronie LFC. Pod koniec grudnia (nie pamiętam dokładnie, coś koło 27-29) powinni być dostępni dla reprezentacji. Zatem jeśli Liverpool się nie dogada z federacjami Egiptu i Senegalu to zagramy z Chelsea bez Salaha i Mane.

Klopp jakoś ostatnio mówił, że próbują dogadać, żeby na Chelsea Salah i Mane byli dostępni, ale czy to się uda, nie wiadomo.

1 polubienie

obawiam sie ze jednak sie odbedzie a znajac brytyjczykow zafunduja jeszcze pilkarzom 10-14 dniowa kwarantanne, biorac pod uwage szalenstwo z tym omnikronem na swiecie w ostatnich dniach , nie mozna tego wykluczyc.

Narazie to szykuje się zakaz lotów do Afryki z Anglii

Właśnie sobie uświadomiłem jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Salaha. W lidze na 43 bramki LFC w PL Salah przyczynił się do 21 (13 goli i 8 asyst) . Dobrze że wraca niedługo Firmino. Bo styczeń będzie ciężki.

A który zespół nie jest uzależniony od swoich liderów? Jest taki?

1 polubienie

Liderem Liverpoolu jest Salah, bez niego ciężko by było stać na podium PL. Takie City nie ma jednego lidera, u nich każdy strzela, więc opinia, że Liverpool jest poniekąd uzależniony od Mo jest trafna.

Nie masz gwiazdy i lidera w zespole który strzela XX bramek - żle

Masz zawodnika TOP który daje Ci gwarancje 20 bramek w sezonie - żle

Kibice Liverpoolu, nie dogodzisz…

Cieszcie się z tego co mamy bo to złote lata Liverpoolu po 20 latach posuchy! Ja cieszę sie oglądając każdy mecz 4 sezon z rzędu gdzie zawsze jesteśmy faworytem do 3 punktów! Robimy niesamowite liczby, bijemy rekordy! Cieszmy sie tym tak długo jak tylko będzie można. Bo chyba niektórzy zapomnieli, ze biegaliśmy Ballotellim, Borinim w ataku…

Teraz mamy Salaha który jest bogiem w swoim kraju, od powrotu do Anglii jest kotem i każdy nam go zazdrości, jest zachłanny na bramki bo taki jest ofensywny zawodnik, a takich zawodników nie łapiących kontuzji i grajacych mecz w mecz 90 minut jest garstka. Cieszmy sie i radujmy jego gra :wink:

5 polubień

Jedno “ale” kibicujesz “4sezony” więc byłeś jak już był Klopp. Masz szczęście, że nie doznałeś Brendana i innych “Hodsonów” piszesz logicznie i chwała Ci za to. Posucha to była, ale przez 25 lat od momentu odejścia Kapitana-Trenera Dalglisha w roku 90 aż do chwili zakontraktowania Kloppa w 2015. Celowo pomijam erę Beniteza, bo to nie ten sam przełom co właśnie przyjście Kloppa PANA TRENERA.

nie twierdzę, że to źle, że mamy takiego niesamowitego zawodnika. Tylko uświadomiłem sobie jego liczby. Po dzisiejszym meczu wychodzi, że Mo jest “odpowiedzialny” za dokładnie 50% goli dla LFC w PL.

A gdzie napisałem ze kibicuje 4 sezony??? Czytanie ze zrozumieniem, ze od 4 sezonów ogląda się to zajebiście, a ogólnie kibicuje od 2003r.dla ścisłości. Kibicowałem już za Houlliera, Beniteza, Hodgsona, Dalglisha, Rodgersa gdzie mielismy przebłyski dobrej gry i teraz za Kloopa gdzie 4 sezony sa wg. mnie złotymi latami Liverpoolu w ostatnich latach :wink:

4 polubienia

Wybacz za pomyłkę. Śmieszne jest to, że ta pomyłka zmotywowała mnie do napisania tej wypowiedzi xd Jeszcze raz sorry, kibicujesz dłużej ode mnie. Szacunek

2 polubienia

Tez się zdziwiłem ze kolega tak to zinterpretował :stuck_out_tongue: Ja już nie pamietam tak stu procentowo kiedy zacząłem kibicować . Tak na 100 procent napewno Stambuł ale z drugiej strony pamietam ze jarałem się transferem Cisse xD

Co do Salaha to mnie zastanawia co tam z jego kontraktem. Gdyby został do końca kariery i jeszcze coś wygrał to legenda bożyszcz i top top w historii klubu.

Mo Salah ma szansę na pobicie klubowego rekordu ilości bramek zdobytych w fazie grupowej europejskich pucharów. Na ten moment Egipcjanin ma sześć trafień czym wyrównał wynik Roberto Firmino z sezonu 17/18.

Salah potrzebuje już tylko jednego gola, aby osiągnąć wynik 20 bramek w sezonie we wszystkich rozgrywkach. Jeśli zrobi to do 15 grudnia to będzie to trzeci najszybszy wynik w historii klubu. Przed nim będą tylko Ian Rush (8 listopada 1986) oraz Roger Hunt (25 listopada 1961).

Egipcjanin może także zostać pierwszym piłkarzem Liverpoolu, który zdobywał bramki w pięciu meczach fazy grupowej europejskich pucharów w tej samej edycji.

I zrobil to! :grinning_face_with_smiling_eyes:
Podziw i zachwyt a ponadto nowy,zawierajacy poprawe jego apanazy kontrakt od FSG po prostu mu sie naleza!

1 polubienie