Najlepsze cytaty LFC.pl

W takim razie to była potwarz

Najlepsze wpisy zostały już dawno zdjęte przez modów, ale kilka perełek się zachowało :point_down:

Na tym koncie też jest sporo perełek choć trzeba mieć na uwadze, że to wszystko trolling :point_down:

1 polubienie

Ten abes to dobry gość xd

3 polubienia

Przez twój nick nie wiem czy piszesz serio czy jesteś kolejnym jego multikontem :sweat_smile: :wink:

1 polubienie

Mateo w odpowiedzi na post Kuczka :sweat_smile:

1 polubienie

Nie wiem czy tu, czy w dziale humor. W świetle obecnych wydarzeń muszę wstawić sam siebie i obficie sypnąć głowę popiołem.

1 polubienie

Poczekaj do ogłoszenia transferu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To się nadaje do działu: najgorsze cytaty LFC.pl

7 polubień

Ooo, stwórzmy taki dział :smiley: Happy Blancik przynajmniej tam by przodował xd

3 polubienia

Legendarne zaoranie Loku (przepraszam @Loku64) i chyba najbardziej lajkowany post jaki widziałem na forum.

8 polubień

Josif o mnie w sprawie transferu Zubimendiego (rozwiń cytat):

Mnie bawi. xD

1 polubienie

@Ziaja ostatnio forma top :smiley:

1 polubienie

Tak dzisiaj był wspomniany nasz wspaniały NAby, to mi się przypomniał jeden bezcenny komentarz naszego ?dawnego? :male_detective: kolegi :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mamy nowego kandydata na wpis miesiaca.
Chłop co napisał te dwa zdania obok siebie, nie zobaczył w tym nic sprzecznego i kliknął wyślij, nie moge xD

Flymf w topowej formie na temat klauzury Zubimendiego…

xD

6 polubień

To ten Schmadke to byl geniusz w porownaniu z duetem E&H
Wyciagajac SAM w POJEDYNKE na luzaku Szlobo na tzw klazurze :smiley:

1 polubienie

Ziaja znów w formie, ocena graczy w mecz z Las Palmas:
Gakpo wygląda jak pijany brat bliźniak tego co grał na Euro. Jones grający na alibi, Kellegher wyglądał jak dziecko Kariusa z Mignoletem, a Endo wyglądał jak piłkarz w meczu Old Boyów który został zorganizowany na zbiórkę hajsu na poczet leczenia przyszłych kontuzji Jonesa.

5 polubień

Oj żeby nie było, że nawalam po piłkarzach. Wszystko w kontekście wieszania psów na Nunezie po graniu treningowego meczu.

3 polubienia

Skisłem srogo z tego XD

9 polubień

świeżynka :laughing:

8 polubień