Napoli - Liverpool

Trzeciego karnego to już chyba będzie Zieliński wykonywał.

Ktoś mi powie co się dzieje z naszymi chłopakami?

Brak Thiago na boisku i formy Fabinho. Pomijam fakt, że VVD poza formą, ale dodaj tu w środku Hendo/Milner. No tu cały zespół po prostu nie dojeżdża. Przyjęcie Salaha po podaniu Trenta pokazuje, że coś złego się dzieje. Normalnie takie coś przyjąłby i wsadził z zamkniętymi oczami.

BOŻE jednak Gomez jest impostorem a nie Milner

Jak to co, dają się srogo walić w dupę.

Jeszcze parę tygodni takiej gru6 i czuję fajnego newsa na głównej…

Mam nadzieję że włodarze nie działają według tego trendu zwalniania trenerów po kilku słabszych meczach

To on, to zawsze jest on

Arnold jest amatorem w defensywie, żałosne jak tego gościa można łatwo ograć XD

Co tu dużo mówić. Myślałem, że forma zespołu będzie z meczu na mecz szła do góry, ale to jest najgorszy mecz w tym sezonie.

Nie działa nic. Salah, Fabinho, Van Dijk, Arnold i Robertson.

Gomez, Milner to kryminał.

Po prostu szkoda strzepic ryja. Po pierwsze połowie mogło być 5:0, a my nie stworzyliśmy żadnego zagrożenia. Przeciwko Napoli.

Gomez PRIME - maksymalnie stoper nr 4 w klubie pokroju Liverpoolu.
A co do Trenta - proponuje Kloppowi gleboko sie zastanowic nad sensem wystawiania tego czlowieka na boku obrony. Przeciez jego ten Gruzin po prostu ZESZMACIŁ na boku. Jego szmacą skrzydłowi pokroju McNeila, nie wspominając o lepszych. Gosc jest kiwany i ma w dupie co sie dalej dzieje z akcja.
Milner - klasycznie spozniony, beznadziejny technicznie i popelniajacy glupie faule. Do tego ta opaska tak sie pieknie komponuje.
Wstyd.

2 polubienia

kazdy kolejny mecz jest nagorszym meczem sezonu. klop jest rozkminiony przez kazdego managera na swiecie. nie da sie leciec jednym skladem i taktyką 4 lata bez jaj kurqiwrh to juz nie jest smieszne.

No dokładnie, przecież Arnold na PO to jakiś żart, gość kompletnie nie ogarnia w defensywie, jego pierwszy lepszy skrzydłowy robi jak chce. Ogólnie ten mecz to jakiś dramat, tu będzie z 5-6 do 0 przy takiej grze

Tylko 3:0 a powinno być przynajmniej 5.
To jest nieprawdopodbne że przegrywamy wszystkie pojedynki. Środek jak nie istniał tak nie istnieje, trzeba zmienić ustawienie żeby nie skończyło się kompromitacją.
Mam nadzieję że nie zobaczę w drugiej połowie ani Gomeza ani Milnera.

Poza Elliotem i może Diazem wszyscy kompletnie bez formy, głowy też nie doejzdzają.

Czy można jeszcze uratować ten sezon?

Schowac ubrania, dokumenty niech nago i pieszo zapierda*laja do domu. W szczegolnosci Milner i Gomez to co oni dzisiaj wyprawiaja to nawet Phil Jones czy Mustafi nie grali.Wstyd i kompromitacja.

2 polubienia

Może i dobrze, że dostaną srogi wpier**l , może w końcu obudzą się i wrócą z wakacji…

1 polubienie

Pisałem przed meczem, że pierwszy raz od dawna spodziewam się sporego lania No i mamy lanie. Wyglądamy jak jakaś zbieranina gości co się pierwszy raz widzą, a nie jak drużyna co gra praktycznie od paru lat w takim/podobnym składzie. Coś się zepsuło w drużynie i ciężko będzie to naprawić. Środek pola nie istnieje, Gomez się kopie po czole nasi boczni obrońcy ani w obronie ani w ataku ich nie widać. Straszne i przykre to, ale może taki zimny prysznic coś da.

5? Powinno być 6:0, ten słupek z pierwszej minuty, nietrafiony karny i szczur na pustą bramkę wybity przez Vergila. A my nie stworzyliśmy żadnej groźnej sytuacji poza tym strzałem VVD z głowy.

1 polubienie

Diaz też mnie wkurwia biega wzdłuż linii bocznej, holuje ta piłkę ch#j wie tak naprawdę po co. Powinien kierować grę w stronę bramki a nie w stronę autu czy biegać w poprzek dając czas na ustawienie się rywalowi

1 polubienie

Salah wygląda jak Sławomir Peszko, Van Dijk jak Mariusz Jop, a James Milner jak Tomasz Zdebel.

Gomez wygląda jeszcze gorzej, bo jak jakiś 15-latek, który pierwszy raz gra na dużym stadionie. Szkoda o nim strzępić w ogóle ryja.

Na to się nie da patrzeć. Może łomot 5-0/6-0 wstrząsnąłby w końcu tym zespołem i naszym trenerem.