Nottingham Forest - Liverpool

Sobota, 22 października, godzina 13:30
Stadion: The City Ground

Sędzia główny: Paul Tierney.
Asystenci: Constantine Hatzidakis, Timothy Wood.
Czwarty Asystent: Graham Scott.
VAR: Mike Dean,
Asystent VAR: Simon Long.

Kluczowi gracze:

Nottingham Forest - Ryan Yates

Ryan Yates szybko stał się liderem Nottingham Forest na boisku. Rzuca się w wir wyzwań, kładzie głowę w niebezpieczne miejsca i robi wszystko, aby odzyskać posiadanie piłki po swojej stronie. Kiedy masz (wice) kapitana, który bierze buta w twarz, wstaje i kontynuuje występy na najwyższym poziomie, jest to motywacja dla kolegów z drużyny, aby dać z siebie wszystko. Jak to popchnie Forest do zdobycia czegoś z gry? Nie wiem do końca, ale jeśli Liverpool będzie chciał zaatakować Forest, Yates będzie jednym z niewielu, którzy będą gonić za każdym podaniem,l.

Liverpool - Darwin Nunez

Tak zwany flop lata wygląda na to, że w końcu dostosowuje się do życia w angielskiej ekstraklasie. Urugwajczyk zdobył swoją trzecią bramkę w kampanii przeciwko West Hamowi w środę wieczorem i był bardzo bliski dodania drugiej w nocy. Początek jego kariery w Premier League nie był najłatwiejszy, ale Nunez wyglądał do tej pory niebezpiecznie - po prostu miał pecha przy wielu swoich celnych uderzeniach. Wygląda na to, że Nunezowi w końcu wszystko się układa i jeśli wystąpi w meczu z Nottingham Forest będzie mógł ponownie powiększyć swój dorobek przeciwko jednej z najgorszych linii obrony w lidze. Istnieje spory potencjał dla Urugwajczyka, aby wyrządzić wiele szkód w sobotnie popołudnie.

Źródło: Premierleaguenewsnow.com

Wyniki ostatnich 5 meczów:

Nottingham Forest przegrywa z Liverpoolem 0-1
Nottingham Forest remisuje z Liverpoolem 2-2
Liverpool pokonał Nottingham Forest 5-1
Nottingham Forest remisuje z Liverpoolem 1-1
Liverpool pokonał Nottingham Forest 4-2

Przewidywalne jedenastki:


Kontuzjowani:


Ciekawostki:

• podczas ostatnich 5 spotkań z Nottingham Forest grających u siebie, Nottingham Forest wygrał 1 raz, były 3 remisy, podczas gdy Liverpool FC wygrał 1 raz.
• podczas ostatnich 9 spotkań, Nottingham Forest wygrał 1 raz, były 3 remisy, podczas gdy Liverpool FC wygrał 5 razy.
• Nottingham Forest po raz ostatni wygrał u siebie z Liverpool FC w 1996 roku.
• Liverpool FC zdobywa 25% swoich bramek między minutami 61-75.
• Nottingham Forest nie wygrał w swoich ostatnich 8 meczach.
• Nottingham Forest rozegrał 4 domowe mecze z rzędu bez zwycięstwa.
• Nottingham Forest nie zdobyło bramki w 1 z 5 domowych meczów w premier league w tym sezonie.
• Liverpool FC nie zdobył bramki w 1 ze swoich 4 meczów wyjazdowych w tym sezonie w premier league.
• Morgan Gibbs-White asystował przy największej liczbie goli dla Nottingham Forest - 2.
• Mohamed Salah jest najlepszym asystentem Liverpool FC (4).
• Nottingham Forest zdobyło bramkę w każdym ze swoich ostatnich 7 meczów.
• Liverpool FC zdobył co najmniej jedną bramkę w 8 kolejnych meczach.
• Nottingham Forest wygrywa 1. połowę w 38% swoich meczów, Liverpool FC w 39% swoich meczów.
• Nottingham Forest wygrywa 38% półmetków, Liverpool FC wygrywa 39%.
• Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Liverpool FC.
• W ich ostatnim spotkaniu Liverpool FC wygrał 1 bramką.
• Kiedy Nottingham Forest prowadzi 1-0 u siebie, wygrywa w 70% swoich meczów.
• Kiedy Liverpool FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, wygrywają w 94% swoich meczów.
• Kiedy Nottingham Forest przegrywa 0-1 u siebie, wygrywa w 33% swoich meczów.
• Kiedy Liverpool FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, wygrywają w 37% swoich meczów.
• W Premier League, Liverpool FC ma lepszą wydajność niż Nottingham Forest.
• W ostatnich 5 spotkaniach Nottingham Forest wygrał 0, Liverpool FC wygrał 3, 2 remisy.
• Liverpool FC przegrał tylko 1 ze swoich ostatnich 5 meczów Premier League przeciwko Nottingham Forest.
• Nottingham Forest wygrał tylko 1 ze swoich ostatnich 5 meczów Premier League przeciwko Liverpool FC.
• Nottingham Forest zdobywa 1,2 bramki w meczu z Liverpool FC, a Liverpool FC zdobywa 2,6 bramki w meczu z Nottingham Forest (średnio).
• Średnia liczba goli w spotkaniach pomiędzy Nottingham Forest a Liverpool FC wynosi 3,8.
• Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach pomiędzy Nottingham Forest a Liverpool FC wynosi 2.
• Nottingham Forest zdobywa 1,87 gola, gdy gra u siebie, a Liverpool FC zdobywa 1,97 gola, gdy gra na wyjeździe (średnio).
• Liverpool FC zdobywa 29% swoich bramek pomiędzy minutami 76-90.

Źródło: oddspedia.com

Od siebie dodam, że to może być przełom żeby na poważnie wrócić do walki o Top 4.
Nasi rywale o najlepszą czwórkę ( Chelsea, Man Utd, Newcastle i Tottenham) stoczą bratobójczą walkę.
W spotkaniu z Forest jesteśmy faworytem i tylko 3 punkty mnie zadowolą .
Z pobocznych życzeń to chciałbym, żeby w podstawie zagrał Elliot i być może jakieś ostatnie minuty Keita, albo Ox, żeby sprawdzić w jakiej są formie.
Liczę, że spotkanie zakończy się bez kolejnych kontuzji i , że Jürgen w trakcie meczu wykorzysta wszystkie zmiany.

Wynik: 0:3 dla nas rozum, 0:3 dla nas serce.

Czy zachowamy czyste konto?
  • Tak
  • Nie

0 głosujących

Czy Darwin Nunez strzeli kolejną bramkę w lidze?
  • Tak
  • Nie

0 głosujących

1 polubienie

Mam kumpla kibica “lasu” :joy: ktory twierdzi,ze to…latwy mecz dla nich poniewaz w obecnej formie wszyscy skazuja ich z gory na porazke.Dlatego to my musimy(absolutnie 3 punkty bez dwoch zdan) a oni tylko moga mimo,ze kazde oczko jest dla nich na wage zlota.
Skrytykowal w dosc mocnych slowach ta wymiane kadrowa u nich po awansie!

Zwroce niestety uwage na osobe arbitra-nastepny “wybitny specjalista” od bezsensownych,niewytlumaczalnych decyzji.My to mamy naprawde farta :man_facepalming: w ostatnim czasie w tym temacie

Zwyciestwo LFC- innego scenariusz nie przewiduje i oby bez kontuzji.

Mecz z cyklu “Nie ma innej opcji niż zwycięstwo”.
Jeżeli przegramy lub zrwmisujemy to spotkanie to możemy powoli zapominać o walce o podium. Nottingham jest w fatalnej formie, a w 6 ostatnich kolejkach uzbierali tylko 2 punkty. My z kolei jesteśmy w najlepszej predyspozycji od początku sezonu i udało nam się wygrać dwa 3 ostatnie spotkania (LM + Premier League). Defensywa wygląda nieco lepiej niż w pierwszych kolejkach i VVD wygląda na nieco wytrzeźwiałego. W ataku Darwin i Salah powinni do Mundialu zagwarantować nam niezłe liczby.
Wynik jest mi obojętny, bo w tak słabym póki co sezonie liczy się każda wygrana, a styl nie ma aż takiego znaczenia. Niemniej miło by było spędzić sobotnie południe oglądając dobrą grę i wysokie zwycięstwo. Stawiam 0-4 dla naszych.

Mam nadzieję, że podtrzymamy obecną passę wygranych spotkań i zwyciężymy Nottingham w sobotnie popołudnie. Skład jaki bym przewidywał na to spotkanie:


Pewnie nie obejdzie się bez rotacji ze względu na wczesną godzinę rozgrywania tych zawodów, a także krótki odstęp od ostatniego spotkania. Mam nadzieję, że uda nam się zachować czyste konto (choć wydaję mi się, że Forest nas ukłuje) i obejdzie się bez nerwów i co jeszcze ważniejsze kontuzji.

Liverpool 2 : 1 Nottingham Forest

1 polubienie

„Won” mi z tym Fabinho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niestety ale Klopp musi rotować, choć też wolałbym Brazylijczyka w tej formie nie oglądać.

Rozkład Jazdy znany… Tutaj tylko zwycięstwo Liverpoolu wchodzi w grę, nie ważne czy mamy przetrzebiony skład czy nie. W Forrest gra jedynie Henderson na bramce, reszta ekipy dalej się zgrywa ze sobą. Przewiduję 3:1 dla LFC po w miarę spokojnym meczu. Oby bez kontuzji i w trybie ekonomicznym.

Mecz będzie na eleven?

Moim zdaniem powinniśmy wyjść tak samo jak ostatnio tylko zamiast Carvalho dać Elliotta a także Robertsona za Tsimikasa.

1 polubienie

Na Viaplay, gramy w lidze :slight_smile:

1 polubienie

Jak dla mnie to możemy to wygrać nawet 1:0 po samobóju w 90 minucie i kolejnym masterclassie Aliego. Ważne żeby dopisać 3 punkty, dalej budować morale, nie złapać kontuzji i najlepiej zachować czysto konto.

2 polubienia

To by była kwestia farta gdyby sędziowie byli losowani, ale są przydzielani więc to nie jest przypadek że dostajemy takich a nie innych (na przykład kibiców przeciwnej drużyny).


Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dziś zobaczymy coś na wzór jeden z powyższych formacji

Wszystko zależy od zdrowia Nuneza, jeśli nie będzie mógł zagrać to wyjdziemy raczej z Bobbym i Mo w ataku i Elliottem+Fabio/Curtis na bokach pomocy.

Jak Darwin, ktoś może coś wie, czytał.

Mnie tylko w tym meczu interesuje występ Nuneza i Brennana Johnsona. Jestem bardzo ciekawy występu młodego, bo w Championship obok Elliotta i Carvalho był jednym z najlepszych zawodników młodego pokolenia. W sumie kiedyś pisałem, że fajnie byłoby mieć całą trójkę u siebie. Dwóję już mamy. Zobaczymy co gówniok potrafi, bo może czym nas zaskoczy i się spodoba Kloppowi. Nad samym meczem nie ma co się za dużo rozwodzić, bo wynik musi być tylko jeden.

Też przykuł moje oko
Szybki, niezłe uderzenie, plus mega wytrzymały lubi biegać
Podejrzewam w przypadku spadku forrest ze moze byc lakomym kąskiem na rynku

Wyjściowa 11
Alisson, Milner, Gomez, Van Dijk, Robertson, Elliott, Fabinho, Thiago, Carvalho, Salah, Firmino

2 polubienia

a jest nunez na ławie?

To co wysłał @Scooby_Doo to nie jest oficjalna jedenastka meczowa.