Nottingham Forest - Liverpool

Jest oficjalna bo są wieczne wycieki 11 przed meczem.

Kiepski skład, jak zawsze masa kontuzji. Remis to dzisiaj pewnie max i to po zaciętej walce. Jeszcze ten Fab w środku, eh.

Szczerze myslsl że Darwinowi nic nie jest i po prostu wejdzie z ławki ale:))))

Niezwykle mnie irytuje częstotliwość meczy w tym sezonie przez ten idiotyczny mundial w Katarze

Oho świetnie, widzę że Thiago też poza meczem

Super widzieć, że dwóch najlepszych zawodników z pola z poprzedniego zwycięskiego meczu, dzisiaj są całkowicie poza grą :+1:

Żałosna pierwsza połowa. Jestem w 100% przekonany że Elliott czy Carvalho to będzie taki sam przypadek jak Solanke czy Ibe. Wielkie talenty które za 2-3 lata zostaną sprzedane do Wisinek czy innego Leeds. Żaden z nich nie ma niczego, podania, uderzenia, sprytu, nic.

Kurcze bardzo słaba połowa, najgorsze w tym wszystkim jest to , że nie mamy żadnego zawodnika na ławce który by mógł to odmienić, ewentualnie Trent . Oby wygrać nawet po karnym. Do Kloppa nie mam pretensji, bo ciężko coś ulepić kiedy masz tylu zawodników kontuzjowanych.

Wydawało mi się, że jednak walczymy o TOP4, ale widzę, że chuja tam.

O brachu to żeś teraz poleciał

Niewiarygodne że jeden przeciętny mecz wywołuje w białasie takie przemyślenia

Carvalho i Elliott już chyba pokazali 100 krotnie większą klasę i umiejętności od Solanke

Zresztą co ja się będę rozpisywać XD po takiej opinii sądzę, że nie oglądasz meczów Liverpoolu i tyle

Ja się właśnie martwię, że się skończy remisem 0:0 bo Forest za cholerę nie są groźni, ale Liverpool nie ma żadnych alternatyw na ławce więc :woozy_face::woozy_face:

Przecież Elliott to dziś najlepszy piłkarz na murawie :smiley:

Wypracował sytuację Carvalho, Salahowi i dobrze wypuścił Milnera, który za długo czekał z dobrym dośrodkowaniem.

Ja nie wiem, czego wy oczekujecie? Że 19 latek, jak Messi minie 5 typa i załaduje w okno? :smiley:

Cieszmy się, że nie przegrywamy - liczę, że podkręcimy tempo i wygramy 2-0.

W sumie w dupie Mam styl oby to przepchali nawet 1:0.

1 polubienie

Nie, w tym wieku oczekuje przebłysku wielkiego talentu. Nie oczekuję stałej formy przez cały sezon.

c09ed7f622dd69c417885ce2b8d414ded87ca4a3d90cbdf645892f415e95dfd1_1-1

(oczywiście w odpowiedzi do wpisu Flymfa)

1 polubienie

Forest zależało na tym, żeby nie stracić bramki zbyt szybko. Osiągnęli cel i stworzyli sobie ze trzy sytuacje podbramkowe. NIezbyt groźne, ale jednak. Alisson klasa. Jak zwykle nie zawodzi.

Ciężko mieć pretensje do naszej gry. Grad kontuzji, nieobecności i urazów w składzie. Do tego Elliott, Carvalho i Jones grają pierwszy raz wszyscy razem w wyjściowej jedenastce. Potrzeba czasu, żeby płynność gry się poprawiła.

Brak Thiago odbiera nam efektywną opcję rozegrania piłki przez środek, więc większość groźniejszych akcji tworzymy skrzydłami poprzez podania na obiegnięcie obrońcy. Na razie bez większych efektów.

Szkoda nieobecności Darwina, bo gdyby się znalazł w tych dwóch sytuacjach w polu karnym, jakie miał Fabio, czy nawet VVD, który niespodziewanie podawał głową do Firmino zamiast próbować skierować piłkę do bramki, to pewnie lepiej byśmy wykorzystali swoje sytuacje podbramkowe.

Na ławce nie ma za bardzo kim postraszyć, ale pewnie TAA, Hendo i Ox wejdą w drugiej połowie, żeby rozruszać naszą grę, jeśli nic się nie zmieni. Myślę, że stać nas na skromne 0-1.

Przeraził mnie upadek Salaha. Nie było tam widać żadnego kontaktu z przeciwnikiem. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku i zagra w drugiej połowie.

1 polubienie

No to ma te przebłyski wielkiego talentu, co ty ślepy jesteś?

Ok, zawołaj jak jak kiedyś strzeli gola albo zaliczy asystę.

Ilość kontuzji jest przerażająca. Nie wiem skąd się to wzięło. Inna sprawa, że nie mamy ławki i przy sporej ilości kontuzji gramy albo weteranami albo juniorami

Ty baitujesz czy co XD

1 polubienie

AHAHAHAHAHA panowie przegramy z Nottingham Forest xd

Gomeza trzeba sprzedać - gość w tym sezonie jest gorszy niż Lovren.

Gomez nie jest do zmiany, Gomez jest do wyjebania.

1 polubienie

Ja tam widze progres nie tracimy gola jako pierwsi juz na początku pierwszej połowy tylko drugiej

1 polubienie