Nowy trener Liverpoolu 2024

Kluby w ktorych mlodzi pilkarze z mlodziezowki wychodza do pierwszej druzyyny bez jakiejs plagi kontuzji albo kryzsu finansowego to kluby z sredniej polki lub te ktore chca sprzedawac typu bvb, rb lepizg czy sporting. Rzadko w taki sposob mlodzi zawodnicy przebijaja sie do topowych druzyn


1 polubienie

Może jestem romantykiem , ale przy takim poświęceniu naszych graczy i młodzieży ,i jeżeli na koniec sezonu będziemy mieli Ligę i LE , coś mi podpowiada, że Boss zostanie przynajmniej na sezon), widać teraz jak On jest szczęśliwy i wzruszony determinacją i poświęceniem swoich piłkarzy po kolejnym meczu.

Nie zostanie, nie ma takiej opcji. Na 100% odejdzie wraz z końcem sezonu. Chłop jest zajechany tymi 9 latami, niech odpocznie bo odpoczynek mu się należy.

15 polubień

Klopp nie zmieni zdania, jednoznaczne to potwierdził już jakiś czas temu.
Poza tym - zakładając zakontraktowanie nowego szkoleniowca - co miałby klub zrobić z dwoma trenerami?

Wszyscy mają pesymizm w komentarzach …na 100% odejdzie, ja mam nadzieje na 5% , że Jurgen zostanie

1 polubienie

Hipotetycznie gdybyśmy przestrzelili z trenerem - myślicie, ze chciałby za rok wrócić?

Piękne ale raczej tak się nie stanie :frowning: Musimy się z tym pogodzić i to uszanować. Cieszczmy się każdą minutą która nam została z Jurgenem.

Żeby nie było… na pewno wszystko wygramy :slight_smile: chodziło mi o to że Jurgen nie zostanie.

Przede wszystkim odchodzi nie tylko Klopp tylko cały sztab. Gdyby Klopp zmienił decyzję to byłoby to bardzo nieprofesjonalne i nieuczciwe w stosunku do pracowników, szczególnie tych nie mieszkających normalnie w Anglii.

5 polubień

Przeszła mi w ostatnich tygodniach taka myśl, że fajnie by było, gdyby Klopp zmienił zdanie, podobnie jak niegdyś Ferguson, ale Jurgen sam rozwiał wątpliwości w wywiadzie, jednoznacznie stwierdzając, że to się nie wydarzy.

Powiem Wam tak… Jak to śpiewał zespół Perfect, "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
niepokonanym…" i patrząc na to w ten sposób, aktualny sezon może być do tego najlepszą okazją. Nie patrzcie na Kloppa przez pryzmat jego wigoru w pomeczowych zabawach z kibicami, bo on to robi z radości, na adrenalinie, mając świadomość kończącej się przygody z Liverpoolem.

My też nie możemy patrzeć na hipotetyczną przyszłość z Kloppem w kolejnych latach, przez pryzmat obecnego sezonu, bo jeśli on jest faktycznie wypalony, a wiele na to wskazuje, to nie mamy gwarancji czy w przyszłym sezonie nie czekałby nas pod jego wodzą kolejny zjazd formy, podobnie jak po sezonie 2019/2020. Być może nie, ale być może tak - tego nie wiemy.

Jeśli ktoś sam, z własnej, nieprzymuszonej woli, rezygnuje z jakiegoś stanowiska, to nie robi tego bez powodu i należy to uszanować. Kogo byście woleli, Kloppa pracującego tutaj w kolejnych latach “na siłę”, czy np. Alonso, gościa, który robi absolutną furorę w Leverkusen, jest najbardziej rozchwytywanym trenerem młodego pokolenia i jest głodny sukcesów?

Z perspektywy Liverpoolu, czas na trudną, ale i mądrą decyzję :wink:

2 polubienia

Pamiętacie końcowe lata pracy Wengera w Arsenalu? Większość kibiców czekała aż odejdzie, byli zmęczeni ostatnimi latami Francuza, mimo że w przeszłości doprowadzał ich do wielu tytułów.

Teraz patrzymy na Kloppa przez pryzmat dotychczasowych i najświeższych sukcesów, więzi z kibicami, świętowania po meczach itp. To daje tylko Jurgen Klopp.
Ale sobie wyobraźmy Kloppa pracującego w Liverpoolu przez kolejne lata, które mogłyby przypominać poprzedni sezon, bez sukcesów, coraz bardziej wypalonego i zmęczonego. I odchodzącego w atmosferze ulgi, że to wreszcie koniec.

Szkoda żegnać Jurgena, wolałbym go widzieć przez kilka kolejnych lat na ławce LFC, świętującego kolejne sukcesy, ale lepiej gdy odchodzi na własnych warunkach, uwielbiany przez kibiców i mam nadzieję z kolejnymi tytułami na koniec.

3 polubienia

Obecny CEO Liverpoolu Billy Hogan zostaje dyrektorem generalnym w FSG. To oznaczać może tylko jedno.

Hmm? Co dokladnie? Na pewno nie to ze role CEO przejmie Edwards.

Chyba właśnie to sugeruje

Edwards nie chce tu wracac, Edum nawet jakies zrodlo zapodal. Edwards chce niemozliwego zeby go przekonac czyli pelna kontrola nad wszystkim w klubie, niczym wlasciciel.

Żadnego Edwards w LFC nigdy! Mimo ze jest dobry ale wymagania ma z dup…y bo chlop chce kupywac kogo chce a trener ma nic do gadania. Xabi podziekuje jak się dowie że będzie mial gu… do gadania przy transferach. Trzeba nam dyrektora takiego co kupi zawodników takich jak trener oczekuje a nie dyrektor. Drużynę trenuje trener nie dyrektor. Żadnego Edwards w LFC! Dziękuję pozdro

1 polubienie

Łykacie jakieś klikalne linki, większa wiarygodność na moja mikrofalówka. Trzeba poczekać, nawet jeżeli Edwards ma spore wymagania to w rzeczywistości mogą być znacznie mniejsze. Na tą chwile może odmawiać przejścia, ale tylko krowa nie zmienia zdania. Czas pokaże

Ale wiecie, że to nie jest film Wilk z Wall Street tylko prawdziwe życie i decyzja Jurgena rzutuje na przyszłość wielu ludzi wokół niego oraz ich rodzin? Na przykład Lijnders podobno jest już blisko Ajaxu. Myślę, że Klopp jest zbyt poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem i nie pozwoliłby sobie na zmianę decyzji. Również za to go cenię :slightly_smiling_face:
Niech odpocznie, pobędzie w końcu z rodziną i nacieszy normalnym życiem, a na Anfield i tak już zawsze będzie legendą.

4 polubienia