Nowy trener Liverpoolu 2024

3 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Rozważania i spekulacje transferowe

No i elegancko niech Cycu robi tu porządek.

Gościu udzielił oficjalnie wywiadu ESPN i powiedział, że negocjuje kontrakt z Liverpoolem xd

Nie powiedział, że negocjuje tylko że chce zostać naszym managerem i podjął już decyzję. To kluby negocjują ile mamy zapłacić odstępnego. Po takiej deklaracji sądzę, że będzie nam trochę łatwiej zejść z ceny.

Trochę dziwne. Ja wiem że już najważniejszy mecz za nimi (wygrany puchar), w lidze ani wyżej ani niżej nie będą - ale kurde dopóki nie ma oficjalki to myślę że powinien zachować pełen profesjonalizm bez takich deklaracji. Zawsze się może coś wysypać na ostatniej prostej i co wtedy.

To jest Hank nie Cycu. Proszę nie obrażać mojego szwagra

2 polubienia

Myślę że od obu klubów dostał zielone światło. Lata filmik na którym dziennikarz na żywo się go pytał o Liverpool to odmawiał komentarza więc teraz pewnie już może.

Tak jak pisałem wcześniej, pierwszy trener po Kloppie max na 2 lata. Pan jajo idealnie mi pasuje do tego scenariusza.

1 polubienie

Przecież nie mówi że przechodzi do Liverpoolu, tylko że bardzo by chciał - a to jest różnica.

Chce nas prowadzić i nie kombinuje na boku z innymi jak pewien Portugalczyk. W międzyczasie Feyenoord Slota gotuje.

Ciekawe kto znajdzie się w jego sztabie szkoleniowym. Fajnie jakby taki Torres dostał posadę jako trener napastników. Może nauczyłby Nuneza jak piłke przyjmować ( ͡° ͜ʖ ͡°).

2 polubienia

Wcześniej wyszło info, że Slot ma być oficjalnie przedstawiony do końca tego tygodnia, a teraz on sam mówi, że chce do nas przyjść. Myślę, że już jest wszystko jasne i możemy powoli witać Arne na pokładzie.
Dobrze, że dzieje się to teraz i na początku czerwca będziemy mieli nowego trenera, bo scenariusz, w którym byśmy negocjowali np. z Chelsea o Amorima mógłby się dla nas bardzo źle skończyć pod kątem okienka transferowego.
BTW Bruno Guimaraes ma do końca czerwca klauzulę odstępnego w wysokości 100 mln. Ciekawe czy Edwards się skusi, Schmadtke pewnie by się nawet nie zastanawiał xD

1 polubienie

Chłop taki podjarany perspektywą pracy w dużym klubie, ze potem będzie lizał właścicielom jaja aż do kości, żeby tylko go nie wy*ebali, to wcale nie jest dobra rzecz.

Torres przejmuje rezerwy Atletico

A co ma powiedzieć? XD. “W sumie to nie chcę trenować Liverpoolu, jestem wielkim fanem Evertonu.” No dajcie spokój.

2 polubienia

Wydaję mi się, że nowy trener musiał mieć zaplecze razem ze sobą, gdyż z Kloppem odchodzą również jego asystenci. Wiec pewnie Arne przyjdzie ze swoimi ludzmi. Ale głowy co do tego nie daje.

Witamy Cyca na pokładzie :smiley:

1 polubienie

Ale żeby własnego rodzonego szwagra tak wykończyć…