Premier League 2022/23

Haaland z hat-trickiem :laughing:

1 polubienie

To tylko pokazuje jak Wilki są słabe i rozbite.

Haaland 25 trafień w samej lidze i to po 20 kolejkach. Obstawiam, że wykręci +40 w samej lidze, a ogólnie może być to w okolicy 60 trafień. Gość z innej galaktyki.

edit: a byli ludzie, którzy wierzyli, że Darwin jest równy Norwegowi xD

1 polubienie

No zwłaszcza w pucharze pokazali jacy są słabi i rozbici grając z takim klubem z Liverpoolu xD
Jest takie powiedzenie i ja się z nim całkowicie zgadzam. Gra się tak dobrze jak pozwala na to przeciwnik.

Czyli Liverpool jest tak słaby w tym sezonie, bo wszyscy inni grają tak dobrze ?

Bruno Fernandes jest najbardziej śliskm typem w całej PL. Aż zbiera się na wymioty.

8 polubień

Co zrobił? Bo nie mam jak obejrzec

Bruno “Szczena” Fernandez - mam to samo zdanie.

Gramy kupe wiec zespoły które z nami grają pokazują o wiele więcej niż w meczach z City

Ale meczycho na Emirates. Ale dalej bez podjazdu do typowego i topowego “klasyka” City - Liverpool :smiley:

2 polubienia

Wpada specjalnie plecami na bramkarza, przewraca się, po czym kłóci się o faul i próbuje wymusić karnego.

Nie wyglądało to na specjalne wpadnięcie, był pierwszy przed bramkarzem w pełnym biegu. Ale widziałem tylko jedną powtórkę.
Co do Bruno, nie jest najgorszy, gorszy jest Jesus z Arsenalu.

No tez tak mysle, ale dobrze innym bezmyslnie komentowac bo to przeciez nie nasz gracz

Shaw powinien juz dawno wyleciec. Sedziowie jak zwykle po stronie mulow

Niestety Arsenal idzie na mistrza. Przykra sprawa, bo akurat to klub którego kibice w ostatnich latach najbardziej pluli na Liverpool. Niestety wszystko składa się na ich szczęśliwy triumf, słaba ogólna konkurencja, bardzo słabe City, gole w końcówkach, samobóje czy drobne lub większe błędy na ich korzyść. I to wszystko w pierwszym sezonie, w którym coś grają, gdzie w poprzednich latach tułali się w środku tabeli.

No ale trzeba przyznać, że w tym sezonie są mentalnymi potworami. Dokładnie jak w meczu z nami na Emirates mieli w końcówce 2:2 i cisnęli, cisnęli i w końcówce wcisnęli. Wiedziałem, że mając takich młodych i utalentowanych piłkarzy będą tylko mocniejsi z sezonu na sezon, ale nie spodziewałem się, że w tym sezonie będą mistrzem, raczej zakładałem, że wejdą do top 4

3 polubienia

Spokojnie, mają dwumecz z city gdzie raczej punkty im nie grożą, a jak przewaga spadnie do 1-2 punktów i zaczną poważnie czuć oddech rywala na plecach to balonik pęknie

Dlaczego przykra sprawa? Którzy kibice ? Polska strona Arsenalu to rzeczywiście śmietnik, ale to bardzo mały procent kibiców z całego świata.
Arsenal gra bardzo dobrze i zasługują na pozycję na której są. Mają na ten moment chyba najlepszy sezon w swojej historii . Idą po 90 punktów , tu nie ma mowy o jakimś szczęściu czy sprzyjających okolicznościach.
Oczywiście do końca sezonu jeszcze daleko i przy słabej ławce Arsenalu , kontuzja Odegaarda czy któregoś ze skrzydłowych może im podciąć skrzydła, ale na razie moje ręce same składają się do oklasków jak ich oglądam.

4 polubienia

Arsenal rozegrał 19 spotkań, czyli pełną I cześć sezonu. Bez wątpienia byli/są najlepszą drużyną w lidze - 16 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka. Przed nimi kolejne 19, żeby udowodnić, że zasługują na mistrza, w tym dwumecz z City - czyli zespołem goniącym. Ja bym tak wcześniej nie koronował Arsenalu, Oni nie mają 15 pkt przewagi, tylko obecnie 5 (tak wiem, mają mecz mniej niż City). Wszystko może się wydarzyć, jestem olbrzymie ciekawy ich formy na wiosnę, Oni zawsze z tym mieli problem, a City na wiosnę zawsze w lidze kosiło. Szykuję się ciekawa II część sezonu w wielu aspektach - mistrz, TOP4, utrzymanie, gdzie jest równie ciekawie - między 14 a 20 miejscem w tabeli jest różnica tylko 6 punktów.

Mamy obecnie 10 pkt do Newcastle i MU, z tym że, mamy mecz mniej. Następna kolejka PL dopiero 4 lutego, GDYBYŚMY poprawili formę TOP4 jest osiągalne. Przypomnę, że w tym często przywoływanym “7 sezonie Kloppa” w II części sezonu BVB było jednym z lepszym zespołów w lidze. Wywindowali ze spadku na 7 miejsce. U nas sytuacja aż tak dramatyczna nie jest, trzeba liczyć na powtórkę i świetną II część sezonu. I szczerze - ja w to akurat wierzę. Z autopsji wiem, że jak taki topowy zespół jedną część sezonu ma fatalną, to drugą ma bardzo dobrą. Rzadko się zdarza, że obie części sezonu takowe zespoły mają przeciętne.

Zasłużone zwycięstwo Arsenalu!
“memnited” w drugiej połowie tylko murował praktycznie i został słusznie za to ukarany.
“Młody” jest zadowolony😊