Premier League 2022/23

Arsenal to mentalne potwory

Przypomnę, że jak przegraliśmy pierwszy mecz ligowy w naszej mistrzowskiej kampanii, to w Arsenalu strzelały korki od szampana. Dla nich nasze straty punktów był bardziej cennie niż ich zwycięstwa.
Dlatego gardzę tym klubem totalnie

No i taka jeszcze przykra kwestia dla nas moi kochani, w tym meczu widać było dwie drużyny, które są poukładane i wiedzą co mają grać, a piłkarze są w niezłej formie. Porównajmy sobie ten mecz do wczorajszego LFC vs Chelsea… :frowning:

3 polubienia

To jest racja, bo zależało im, żebyśmy nie powtórzyli wyczynu ich drużyny, która w przeszłości ogarnęła cały sezon ligowy bez porażki. To fakt, że poziom ludzi na ich polskiej stronie internetowej jest żenujący, ale jakoś zawsze byłem anty-kibicem drużyn pompowanych przez petrodolary, także sam nie wiem czy na koniec sezonu bardziej ucieszy mnie zwycięstwo $ity czy arsenalu

Ale Arsenal na przestrzeni ostatnich lat pompował dużo więcej w transfery niż Liverpool.

E> Ok, spoczko. Dla mnie nie ma znaczenie pochodzenie hajsu jeśli jest pompowany w ogromnych ilościach.

petrodolary stary, czyli chodziło mi o kluby takie jak $ity i PSG.

Obstawiałem remis, ale i tak jest fajnie, Arsenal mistrza nie zdobędzie, to będzie długi sezon, nie dadzą rady tak grać cały czas, 1 $ity, 4 Liverpool. Róbcie screeny.

2 polubienia

O ile w 1 miejsce $ity jestem jeszcze w stanie uwierzyć, tak uważam, że my nie mamy już szans na top 4. Nie chodzi o matematykę bo matematycznie jeszcze mamy oczywiście szanse, ale nasza forma jest obecnie strasznie słaba i nie widać zbytnio opcji na jej poprawę. W całej linii pomocy nie ma poza Thiago jednego doświadczonego/uznanego pomocnika, który byłby przynajmniej w niezłej formie. Wczoraj Bajcetic dostał żółtą kartkę grając na def. pomocniku i wcale się Kloppowi nie dziwię, że wolał ryzykować tak długo młodym z zółtą kartką niż zmienić go szybciej na Fabinho lub Hendersona. My obecnie nie mamy argumentów na pokonanie drużyn z dołu tabeli

No tak, raz na wozie raz pod. Ja sobie natomiast przypominam walkę o mistrzostwo PL w ostatnich sezonach pomiędzy Live i MCity. Wydaje mi się że poziomem, poukładaniem obu drużyn i intensywnością gry zjadaliśmy takie meczyki jak dzisiaj.

1 polubienie

Też tak uważam, i cięzko jest mi zrozumieć, jak sezon temu drużyna może grać na takim poziomie, że dochodzi do finału we wszystkich możliwych rozgrywkach i walczy o mistrza w lidze do samego końca, a w następnym sezonie wygląda jak zbitka przypadkowych i nieprzygotowanych fizycznie ludzi z pierwszej łapanki. Tak czy siak, bez dwóch nowych klasowych i wybieganych pomocników nie wrócimy do gry na najwyższym poziomie. Uważam, że będzie raz trochę lepiej, raz trochę gorzej ale do topu bez tego nie wrócimy

1 polubienie

Mocno liczyłem na jakiś szpital w Arsenalu, ale szpital nie nadchodzi, a oni wydają się drużyną bez wad na ten moment. To właśnie pokazuje co można zrobić kiedy ma się pełen skład dostępny. Przez wiele lat Arsenal grał dobrze do stycznia, a potem zaczynały się kontuzje i odpadał z konkurencji o cokolwiek. Liverpool też wkrótce będzie wyglądał inaczej jak pozbędziemy się tych wszystkich Matipów. Jeżeli Liverpool już nie zostanie mistrzem to niech wygra po prostu lepsza drużyna.

3 polubienia

czemu akurat Matipów ?

Pewnie pierwszy przykład z brzegu z uwagi na jego ogromną podatność na kontuzje.

Poza Thiago?
Thiago jak i pozostali jest totalnie bez formy, a jak już dojdzie do formy jak i pozostali, to złapie kontuzję i tyle będziemy mieli z niego pociechy, przestańcie z niego robić zbawiciela, dopóki nie oprzemy gry na kimś innym, dopóty nie będzie stabilizacji w naszym zespole. To powinien być gość do rotacji, jest coraz starszy, lepszy już nie będzie, bardziej łamliwy i owszem.
Ale i tak wierzę, ze Klopp jeszcze w tym sezonie to ogarnie z tą bandą nieudaczników w pomocy.

2 polubienia

ta “banda nieudaczników” dała nam mistrzostwo, LM, krajowe puchary, superpuchar i klubowe mistrzostwa. Trochę szacunku chłopcze.

Dziewczynko.
Dała i nikt im tego nie zabierze, ale więcej już nie da, obecnie to banda nieudaczników, każdy zespół z czołówki, bije nas szczególnie w środku pola na głowę. Myślę, że nawet takie cudaki jak Ty to widzą :wink:.

2 polubienia

No, ale w tym sezonie grają na poziomie drużyny środka tabeli z Ekstraklapy.

Arsenal Mistrz sezonu 2022/23. Naprawdę kataklizm by się musiał stać żeby nie zdobyli mistrzostwa. Grają najlepiej w tym sezonie, są mega nakręceni, mają bardzo fajny skład, przede wszystkim - młody, więc wszystko układa się na to że drużyna Artety (którego prawie wszyscy kibice chcieli wywalić z Arsenalu) zdobędzie mistrzostwo Anglii. City niby wygrywa, ale u nich też widać takie trochę zmęczenie ‘organizmu’ i widać że są takie momenty w meczach że no to nie jest to co było kiedyś.

1 polubienie

To prawda Arsenal obecnie gra najładniej, nawet dziś jak przycisnęli MU to aż huczało, grają bardzo szybko, Odegard nie zwalnia gry jak nasi pomocnicy, a wręcz przeciwnie, ale ilez można tak grać poza tym, Saka, Odegaard i Martinelli nie dadzą rady tak grać i tak coś za dlugo u nich bez kontuzji, zmęczenie przyjdzie, inna sprawa to to, że się wzmacniają Smith Rowe już zdrowy do tego Trossard, mimo wszystko stawiam na City.

1 polubienie

Liczyłeś na szpital w Arsenalu? :sweat_smile: Czyli wolisz United/City z mistrzostwem Anglii? Serio? :sweat_smile:

5 polubień