Premier League 2022/23

Pomówienia xD? Przecież to nie ona te sprawę wyciągnęła. Greenwod był przecież „ścigany z urzędu”- nie wiem jaki jest odpowiednik tego terminu w GB.

Sprawa wyszła na podstawie filmów i zdjęć, które zostały udostępnione nie przez nią zresztą.

Niektórzy w tych łowach czarownic to już się mocno zagalopowali.

5 polubień

Po 1 Grennwood był scigany z urzędu.
Po 2 ta dziewczyna uratowała mu dupsko, nie potwierdzając zarzutów prokuratora.
Po 3 jak się nie zagłębiliście w temat, to po co zabieracie głos i piszecie bztedy.

Właśnie posłuchałem o sprawie. To niby nie przez nią było opublikowane, a dziwnym trafem ktoś jej telefon " shakował". Pół biedy, może coś w tym być. Jednak najciekawsze, że jej ojciec bronił Masona i starał się to zamieść pod dywan. Jaki ojciec broni oprawcę córki :smiley: ?
ps. filmów nie było tylko zdjęcia i nagranie dźwiękowe z czego widze. Ze zdjęciami można dziś zrobić wszystko, szczególnie takimi umieszczanymi na social mediach.

@RedKoks właśnie się zagłebiłem i takie wnioski :stuck_out_tongue:

Nie jeden za bańke w kieszeń będzie zamiatał :wink:

To tak nie dziala, a przynajmniej nie w Polsce (podejrzewam, ze w GB rowniez nie).

Też zwróć uwagę chyba zyskała z 1000% followersów na insta, patrząc po lajkach przynajmniej. Ona też już swoje zarobi :smiley: W każym razie takie sprawy z reguły są podejrzane, szczególnie, że to związek i to ponoć wrócili do siebie po jakimś czasie rozstania.
Ogólnie no na pewno z niego kawał ch… , ale ona zapewne też nie lepsza, więc dlatego się dogadywali widocznie do czasu :smiley:
Takie nagranie dźwiękowe wyrwane z kontekstu też mogło całkiem inaczej na żywo wyglądać. Szczególnie, że no żyli ze sobą z czego rozumiem. Równie dobrze na codzień mogli się tak do siebie odzywać itp. SZkoda gadać, to w sumie forum Liverpoolu i mocno zbaczamy z tematu :smiley:

W Polsce nie, ale prawo anglosaskie mocno się różni pod tym względem od naszego, tam bardzo wiele sporów jest rozstrzyganych przez prawników poza sądem.

Sąd badał sprawę, czy można wnieść oskarżenie o próbę gwałtu. Uznał, że nie ma do tego podstaw. Mimo to antycywilizacyjne dzikusy, które nie szanują zasady, która legła u podstaw naszej cywilizacji, czyli domniemania niewinności, nazywają Greenwooda gwałcicielem. Nawet jeśli ktoś wierzy w teorie spiskowe, powinien umieć odróżnić próbę od dokonanego czynu. Jak ktoś próbuje być bogaty, ale ledwo starcza mu do pierwszego i mieszka w wynajmowanym pokoju, nie mając nic, nie jest bogaczem. Tak samo ktoś, kto nie zgwałcił, nie jest gwałcicielem. W każdym razie jak ktoś mówi o Greenwoodzie, że jest gwałcicielem, to ja mogę powiedzieć, że ten ktoś jest złodziejem. Ktoś mi odpowie, że nie ma zarzutów, sąd go nie skazał, a ja mogę skontrować, że wiele złodziei chodzi na wolności, a nikt w sądzie nie powiedział, że jest niewinny, tylko nikt mu tej winy nie udowodnił.

1 polubienie

Tak, a czy człowieka z twojego przykładu, próbującego stać się bogatym to mimo to, że nim nie jest to można go nazwać na przykład ambitnym? Więc myślę, że mimo, że Greenwooda nie można nazwać gwałcicielem z powodu braku dowodów, to można by mu jakiś nieprzyjemny, adekwatny, przymiotnik znaleźć.


Dzisiaj Chelsea gra z Fulham, rzut okiem na kontuzjowanych (+zawieszony JF) zawodników CFC… lista robi wrażenie. Można byłoby całą jedenastkę ułożyć. Chyba ich sztab medyczny działa jeszcze lepiej niż nasz. Z drugiej strony u nich funkcjonuje dział transferowy.

No tak, ale teraz popatrz na ich skład na ten mecz. To jest dopiero XI, ale Oni mają pake.

Jak to się zazębi, to skład na grube lata.

Wyjdzie w praniu czy to taka paka, na papierze fajna ale…
Po triumfie w Lidze Mistrzów Lukaku miał być ostatnim elementem w układance a wyszło jak wiemy

1 polubienie

A my kiedy zagramy zaległy mecz z Chelsea? Teraz w sumie są tygodniowe odstępy czasu a nie gramy z nimi w tygodniu

Skład mają taki, że mogą dwie jedenastki wystawić, a pozostali mieliby miejsce w składzie polowy klubów PL.

Jednak liczba kontuzjowanych graczy powala, nawet u nas tego nie ma.

1 polubienie

W pierwszej połowie Chelsea może się podobać .
Kontrola spotkania i brakuje tylko kropki nad i.
Jakaś bramka to chyba kwestia czasu.
Enzo i Mudryk na plus.

P.s wygląda jakby brakowało im typowej 9 np takiego Kane, z ich sianem spróbował bym go wyciągnąć z Tottenhamu.

Ten Enzo wygląda jak na razie topowo, gdyby nie żałosne wykończenie Havertza, i nieporadność Ziyecha to już by 2 bramki wypracował. Ten cały Havertz to chyba kompletnie nie nadaje się na napastnika, bardzo słabo wygląda.

Enzo Fernández made more tackles (3) and won more duels (4) in the opening 15 minutes than any other player on the pitch.

Enzo wyrasta na gracza meczu z kolei Mudryk na boisku to nieporozumienie

1 polubienie

Przecież Mudryk nie pokazał nic xd ogl słaby mecz, faktycznie poza grą Enzo

2 polubienia

Enzo Fernández in his first half of Premier League football:

◉ Most duels won (7)
◉ Most tackles made (5)
◎ =Most possession won (9)
◎ =Most final third entries (5)

Niestety, to będzie top class gość.

Za to Mudryk:

Mykhailo Mudryk’s full Premier League debut by numbers:

45 minutes
0 shots
0 fouls won
0 chances created
0 take-ons completed
0 passes into opp. box

Replaced at half-time…