Premier League 2022/23

Kolejka niemal całkiem spisana na straty, a tu taki bonus

1 polubienie

Oczywiście na de.ilpage czerwo nie zasłużone i świetny mecz w wykonaniu mu.:joy:

Jeszcze United wyleci poza top 4 na koniec :wink:

1 polubienie

https://twitter.com/PassLikeThiago/status/1634941106235535362?t=7fYi_EtmklCn_zjbni5CAA&s=19

Jak dla mnie ewidentny karny. Drukowanie przeciwko United. :smiley:

2 polubienia

Zdecydowanie! To cud, że po tak brutalnym wejściu nie nosili go na noszach

2 polubienia

Bramkarz zdążył wstać i się podrapać zanim ten zaczął się przewracać :rofl: :rofl: :rofl:

Mi nie, bo jako jedyni mi kupon niszczą :stuck_out_tongue:

:belgium:Leandro Trossard jest pierwszym piłkarzem w historii Premier League, który zaliczył hat-tricka asyst w pierwszej połowie.

Newcastle zrobiło swoje i już są nad nami plus zaległy mecz. Jeśli chcemy serio walczyć o czwórkę trzeba zacząć wygrywać seriami.

Następny mecz akurat z mistrzami na wyjeździe o naszej ulubionej porze - sobota 13:30. Co może pójść nie tak?

Będą czerwone stroje, to może damy radę :crazy_face:

1 polubienie

Kolega zgubił mecz z Fulham czyli 6 spotkanie domowe.
Aby zagrać w LM przez ligę potrzebujemy moim zdaniem te 18 punktów home + 10 away co dałoby ostatecznie 70 oczek i chyba 4 miejsce, mam nadzieję :blush:

Do meczu z City pewnie nasi w końcu się wyśpią dzięki długiej przerwie :rofl: więc może uda się wyrwać remis.

A ja się zastanawiam, jaka przyszłość czeka Leicester i Brendana, czy zdecydują się na zmianę trenera? Bo Lisy “ustabilizowaly formę” i jeśli tego nie zmienią to wylądują w Championship. Mam wrażenie, że związek z Brendanem już się tam wypalił.

Trochę poza tematem ale dotyczący Brighton mianowicie nasz reprezentant Jakub Moder wypada prawdopodobnie do końca sezonu na skutek złego leczenia zerwanego więzadła krzyżowego.
To będzie oznaczać 15-16 miesięcy bez gry
Wielka szkoda

Ciekawie wygląda ścisk w dolnej części tabeli, różnica punktowa między 12 a 18 miejscem to tylko 3 punkty. Zapowiada się walka o utrzymanie do samego końca.

Masakra, szkoda chłopaka.
Już chciałem napisać, że co oni mają za lekarzy w tym BHA, potem pomyślałem o naszym klubie…

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1636717681209405443?s=20

Podobno Katarczycy wrócili wcześniej do swojego kraju, żeby zrobić dodatkowy odwiert ropy naftowej by przebić ofertę pana Ratcliffe’a.

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1636776665173966859?s=20

“Policja Cheshire potwierdziła, że po dochodzeniu obrońca Manchesteru City, Kyle Walker, nie będzie miał żadnych dalszych działań w związku z domniemanym incydentem w barze w rejonie Wilmslow.”

Połączenie takiego nagłówka z tym zdjęciem daje dość przerażające skojarzenie, ale oczywiście chodzi tylko o zwolnienie Vieiry. Ponoć CP rozważa powrót Roya na stołek.

Szkoda go… Wg. Mnie długo bezrobotny nie będzie.

Też uważam, że ich gra nie wyglądała źle, wyniki takie sobie ale widzoałem w tym zespole chęć i zamysł na jakieś granie. Ich sytuacja nie jest aż tak tragiczna jak prezentują to media. Hodgson to dla nich niemal pewny spadek.

Newcastle wygrywa z Nottingham po karnym w doliczonym czasie, dwie bramki Isaka.