Premier League 2022/23

Jak już mówiłem myśle, że Sroki top 4 nie wypuszcza. Nadzieja w słabej dyspozycji Manu.

Tragicznie się to dla nas zaczęło. Tottenham wyglada gorzej niż źle, wejście do top 4 przy takiej przewadze United będzie praktycznie niemożliwe.

4-0 po 20 minutach. Kosmos.

W takim tempie to 10 bramek to minimum :o

Ja pierdziele !!! Co tam się dzieje ??? Rekord na wyciągnięcie ręki.

Spokojnie, może odrobią :slight_smile:

Newcastle jednak zbyt mocne. Teraz żeby tylko uniknąć ligi konferencji

Nie oglądam meczu, zobaczyłem wynik i… jak myślicie, będzie dwucyfrówka?

Z drugiej strony, może skończą tak jak my po takim festiwalu strzeleckim i wystrzelają się na kilka meczów :3

Anyway, przed nami 2 prawdopodobnie najtrudniejsze mecze do końca kampanii z WH i Tottenhamem- jeżeli je wygramy to prawdopodobnie ustawimy się w bardzo komfortowym miejscu. Trzeba trzymać po prostu mocno kciuki.

1 polubienie

ale rzeź kurczaków. Trzeba włączyć mecz, bo tu może paść rekord.

@AquerdationLFC mecz z Tottenham będzie banalny akurat. Grając gówno na wyjazdach z nimi wygraliśmy, na Anfield będzie miazga

Podoba mi się to jak ludzie teraz kibicują Newcastle, bo „fajny projekt”. Fajnym projektem jest Brighton, Newcastle to kolejny martwy klub ożywiony przez pieniądze z półwyspu arabskiego. Państwa-kluby to najgorsze co istnieje. Z ich powodu prawdopodobnie powstanie superliga, bo kluby niemające nieograniczonego budżetu długofalowo nie mogą z tym rakiem konkurować.

11 polubień

Chciałbym zauważyć, że ten klub nie przeprowadza żadnych większych transferów i nie daje gigantycznych tygodniówek.

1 polubienie

@FroncQ

Nie w cale :slight_smile:

Teraz kiedy dostaną się do ligi mistrzów to mogą nawet 300 wydać.

4 polubienia

A ja chciałbym zauważyć, że 1 sezonie po przyjściu szejków wydali 180mln netto.

2 polubienia

@qba3 prawdopodobnie przez szał transferowy Chelsea, ruchy Newcastle pozostały w cieniu.

4 polubienia

Dla nas nie ma banalnych meczów. Co do trudniejszych to jeszcze gramy z AV. Mecze z AV i Totkami mogą decydować o grze w LE. Brighton myśle, że dalej niż na 6. Miejscu nie skończy. Do tego pewnie dziś ograją diabełki.

Liverpool wydał 130 mln i co ? Wpływy miał większe bo i miał kogo sprzedać. Chodziło mi o to ze nie kupują wielkich gwiazd dając im po 300 k tygodniówki. Chyba wiadomo ze na początku musza się zbudować a jak to zrobić nie wydając pieniędzy ? Sami tu krzyczycie żeby wywalić 120 mln na jakiegoś 19-latka i nie widzicie w tym problemu. Zreszta jak były pogłoski o sprzedaży klubu to większość nie miała nic przeciwko żeby przejęli nas szejkowie. Hipokryzja.

9 polubień

szanse na top4 są już matematyczne i musimy liczyć na potknięcia innych. Realnie walczymy o LE, a oprócz nas o to miejsce walczy też AV, Brighton, Kurczaki.

2 polubienia

To nie Newcastle dużo wydaje, tylko my wydajemy jak mały klub. Forest wydało tyle samo, a szejka nie maja i prawdopodobnie spadają. Wiec nalezy docenić Sroki.

@Lucasss jest jest, ale jak widać wydawać trzeba umieć.

5 polubień

może się mylę, ale właściciel Forest jest obrzydliwie bogaty.