Premier League 2022/23

Newcastle wystarczy, ze 2 wygraja. Bramkami ich niedogonimy

Na ten moment ich bilans to +34, nasz +25. Jeśli mieliby przegrać 3 spotkania, to ich bilans niewątpliwie się pogorszy, a my mamy szansę podbić nasz. Nie skreślałbym tego scenariusza.

Hmm, tak jak się spodziewałem mamy mocną końcówkę i zgarniamy wszystkie możliwe punkty, zostały dwa proste mecze i pojedynek z Villa, jednakże 71 pkt najprawdopodobniej da tylko 5 miejsce. Trzeba wierzyć że Man united wywali się na ostatniej prostej, ależ byłaby to piękna ironia losu :slight_smile:
O wyprzedzenie Newcastle będzie ciężko, mają teraz zbyt dobrą formę, a Howe to stary wyjadacz.

My się zajmijmy sobą a nie patrzmy na innych. Narazie przepychamy te mecze kolanem i oby trzy ostatnie spotkania tez były wygrane. Co ma być to będzie.

3 kolejne przepchane kolanem? a gdzie kibicowanie? liczą się tylko pkt? smutny sezon

Już praktycznie LE mamy. Teraz musimy patrzyć na innych, aby była szansa na LM😛

Pierwszy piłkarz w historii , który strzelit 100+ goli w
premier league zarówno u siebie jak i na wyjeździe!

Fajnie byłoby zobaczyć Kane w innej mocniejszej ekipie od Tottenhamu, z drugiej strony może on być takim Gerrardem czy Tottim.

Tak czy siak imponujące osiągnięcie.

1 polubienie

Oj nie nie. Już lepiej, żeby został legendą Spurs :wink:

Jedyny klub, z Premier League który by go zechciał w tym wieku (z tych mocniejszych) to chyba tylko United. A to mogłoby rozwiązać ich wiele problemów. City ma Hallanda wątpię, żeby im był potrzebny kolejny napastnik o podobnej charakterystyce, do Arsenalu marne szanse, że przejdzie no i mają Jesusa, Chelsea to aktualnie poziom Totków, a i my mamy przesyt w ataku. Newcastle? Też mają swojego Isaka.

A z zagranicznych? Hmmm, PSG? Może Bayern za Lewego?

2 polubienia

Teraz obejrzałem nasz mecz do końca :muscle::red_circle::blush:
Jeszcze 3 zwycięstwa i… LM!
“MEMnited” już jest cały posrany🤣

Ktoś coś jeszcze o Mo? Nasz Egyptian King w 4 sezonie z 30 golami we wszystkich rozgrywkach i dlatego po prostu wart pieniędzy które dostaje!

To jutro całym sercem❤️ za WHU😀

Ja rozumiem optymizm ale bez przesady. United musieliby byc mega frajerami żeby to wypuścić… To by było zbyt piękne.

Ale oni są frajerami… przynajmniej w mojej opinii🤣
Jutro niech chociażby zremisują(mój plan) a za tydzień grają co prawda z Wolves ale ci ostatnio prezentują się wcale nieźle-oprócz wpadki z Brightonem.

1 polubienie

W takim razie muszę szukać kontaktu do Any… Top4 coraz bliżej :grin::wink:. Ale tak serio - sami sobie zgotowaliśmy ten los… Tyle porażek ze słabszymi drużynami. Mimo słabego sezonu powinniśmy spokojnie być w czołowej czwórce

Spoko, w razie czego uruchomię znajomości i… Ana się z Tobą umówi😉
Mnie ciągle, że się powtórzę, boli ta porażka z Wisienkami i remis z Arsenalem.
Mogliśmy mieć 5 punktów więcej!!

Może Real ? Benzema już młodszy nie będzie , a tak Kane na koniec kariery może zdobędzie jakieś puchary.

Wszystko pozwala nam wierzyć w sukces i LM w przyszłym sezonie, nie uda się to trudno, nie wszystko niestety zależy od nas. Gramy coraz lepiej, może znowu Allison zdobędzie bramkę w jakimś spotkaniu i będziemy świętować :wink: mamy patrzeć na siebie, ok w porzadku ale rywale United (bo na razie patrzę tylko o jedną pozycję do góry) też nam muszą pomóc.

Uwielbiam te przepychanki na forum, co będzie to będzie, dalej będę kibicował temu klubowi, czy będzie top4 czy LKE czy brak pucharów.

Kane zasiedział się za długo w jednym klubie, te 5-6 lat temu mógł odejść, choć szacun za bramki. To samo uważam o Zielińskim, po co go teraz brać, trzeba było te x lat temu jak się mówiło o zainteresowaniu nim. Co nie znaczy, że by wtedy wypalił.

Tak spojrzałem na Newcastle i ich mecze… hmm gdyby jutro przegrali z Arsenalem to i oni też byliby jeszcze w naszym zasięgu :rofl:

Puchary europejskie mamy na 99,9999 % pewne ponieważ wystarczy nam tylko 1 punkt w 3 spotkaniach aby zająć w najgorszym przypadku 7 lokatę.
I super gdyż gra w Europie w każdym sezonie to nasz obowiązek!

O ile Ligi Europy bym nie lekceważył, tak 3 liga europejska to jednak poziom nieco dla nas za niski. Jakieś czwartkowe wyjazdy na kartofliska do Azerbejdżanu albo Kazachstanu w Lidze Konferencji? Nie widzi mi się to. Już lepiej mieć tych meczy mniej, to i kontuzje będą nas rzadziej męczyć. Poziom Ligi Europy natomiast znacznie wzrósł po stworzeniu LKE. Niektórych spotkań nie powstydziłaby się nawet Liga Mistrzów, a wygrana daje kwalifikację do LM z pierwszego koszyka.

3 polubienia

Myślę, że raczej nie wypadniemy poza LE, Brighton ma jeszcze na rozpisce City, Arsenal i Newcastle, raczej pogubią punkty, Spurs wiadomo.
Nie chciałbym LKE, lepiej w ogóle odpuścić puchary, prestiż dla takiego klubu jak Liverpool żaden, a dalekie podróże i gra na (potencjalnie) slabych boiskach nie pomogą w walce o tytuł. Chyba, że potraktujemy to jak Carabao i będziemy ogrywać rezerwowych i młodzież.

1 polubienie

ale tam to można też leciec w LM :smiley: a na wyjazdy w LKE to można wysłać rezerwowych do ogrania. Zreszta, żebysmy grali w LKE to musialaby sie zdażyc katastrofa i wszystko przegrać do końca.

W WH dziś dużo braków, MU to weźmie lekko.