Premier League 2022/23

Już cztery lata, ale ten czas leci :cry:

Szczególna dla nas data więc może i dzisiaj magia zadziała na naszą korzyść.

8 polubień

dziś Arsenal pożegna się z marzeniami o koronie. Sroki ich cisną niemiłosiernie.

@Kijoraptor mam opóźnienia w transmisji xD

Ale to jednak armatki prowadzą po szczurze zza pola karnego.

Kiedy Wy, niektórzy przynajmniej, skończycie z ferowaniem wyroków co do wyniku meczu po 15 minutach?! :man_facepalming:t2:

I gol… dla Arsenalu-pięknie😊

Ja tam jestem za Arsenalem, a raczej przeciwko Newcastle…
Do końca sezonu każda porażka srok i diabełków mile widziana :blush:

6 polubień

Jakim szczurze ?, ma chłopak kopyto to go używa

Ciekawe ile możemy liczyć na potknięcia MUFC i NUFC. Teoretycznie łatwiej będzie nam wyprzedzić Newcastle niż United, w dodatku jeśli przegrają dziś. Jednak zdecydowanie dzisiaj można kibicować Arsenalowi, jak i Fabianowi :wink:

Oba kluby czyli Sroki i “MEMnited” niech się potykają i to najlepiej co mecz😊

“Szczur” zza pola karnego, kąśliwe uderzenie, mocne precyzyjne, po ziemi, bramkarz zasłonięty. U nas tego brakuje niestety.
Edit: pojedynek dwóch drużyn, które bardzo chcą wygrać. Emocji pełno będzie w drugiej połowie. Xhaka na bank coś odwinie.

1 polubienie

Ogólnie Arsenal mógł spokojnie 3-4 bramki strzelić. Pope Póki co trzyma sroki w grze. Fajnie, że Kiwior dostaje szanse, nawet niezłe gra.

Świetny mecz, ale nie można powiedzieć tego o sędziowaniu.
Bruno już dawno powinien być w szatni.

No i jest 0:2. Jeszcze niech z dwa razy sie potkna :smiley:

2 polubienia

Ładnie, jeszcze żeby West Ham dziś wygrał byłoby cacy.

3 polubienia

I bardzo dobry wynik dla nas😊

4 polubienia

9 polubień

WH nie wygra, ale Newcastle za to wcale nie ma tak “banalnego” terminarza jak wszyscy myślą.
Za tydzień w sobotę grają o 13:30 z Leeds na wyjeździe. Tam nowy trener + walka o utrzymanie, w dodatku mecze o 13:30 zawsze są ciekawe, gdyby Newcastle tam wtopiło, a my wygraliśmy z Lisami, to mamy do nich 1 pkt albo i nawet jesteśmy na równi z nimi, a Oni jeszcze mają mecze z Brighton, Chelsea i Lisami.

@ynwa19 Posty na forum można edytować, taki tip.

Nie wstyd Ci teraz, trzeba było tak się “wyrywać” z oceną? :grimacing:

Newcastle za sposób gry dzisiaj, te faule, wieczne pretensje nie wiadomo o co stracili u mnie i to dużo.
No tak szejkowy klub, to im się w dupach poprzewracało! :rage:

Newcastle zremisuje jeszcze z Leeds, przegra z Brighton oraz odrodzoną w końcówce sezonu Chelsea i mamy to :clinking_glasses:.

To teraz jeszcze WHU choćby ten remisik😬

PANOWIE DZIEKUJE!!!

Gorące pozdrowienia ze świętego miasta! Mamy to, marzenie stało się faktem. Raków mistrz Polski!!!

1 polubienie