Premier League 2022/23

Nieee.
Ile ja już takich pytań się naczytałem…

Paqueta fajnie śmiga

1 polubienie

Już powinno być 2:0 minimum, United nic nie gra w 2 połowie, oby WHU to utrzymało

1 polubienie

Wolę 100 razy bardziej Arsenal na pierwszym miejscu niż $ity…

3 polubienia

Kurde szkoda, tak blisko 2-0…

I doliczone zaś będzie z 8 minut…

1 polubienie

Dziwie się niektórym, żeby nie chcieli żeby to Arsenal wygrał. Najsłabszy mistrz od lat, niech jeszcze czekają tyle ile my, nie lubię ich kibiców itp. itd. Długo byli liderem PL, grają fajną piłkę, w końcu sklecili tam jakiś dobry skład, mają niezłego bramkarza, wygląda na to, że dobrze u nich wszystko funkcjonuje. Wyglądają na kolektyw. Już wolę ten Arsenal jeżeli mam wybór pomiędzy nimi a City.

2 polubienia

Ale trafiłeś Panie xD

Jebany jasnowidz xD.

Niestety kibice Arsenalu pokazali swoją prawdziwą naturę w grudniu i styczniu jako pyszałkowate chamy przesiąknięte błędną świadomością o swojej potędze

7 polubień

Polscy kibice Arsenalu czy angielscy?

1 polubienie

Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji WH.

Coś Ty. Soucek i AWB leżeli dobre 5 minut + 3/4 min zwykłego czasu doliczonego. Do przewidzenia było.

Cóż Panowie, nie ma przypadków :wink:

1 polubienie

W Manchesterze brak papieru toaletowego w sklepach🤣
Tak zwani kibice “MEMnited” kompletnie posrani!

Kolejna część mojego planu zrealizowana :muscle:

Dzięki Łukasz i spółka😀

2 polubienia

Co konkretnie?

Kibice Arsenalu na Górnym Śląsku bardzo w porzadku, przy okazji spotkań w pubach siedzieliśmy nawet wymieszani, w przerwie meczu papieros, rozmowy na poziomie, pełna kultura.

A wszyscy kibice Liverpoolu w Polsce też są super, nie popełniają przestępstw, nie siedzą w więzieniach itp. Generalizowanie, ocenianie na podstawie ogółu. U nas też się kłócą i wyzywają na forum czy wielu użytkowników śmieje się z innych klubów. Wszędzie zdarzą się czarne owce. Nic do nich nie mam.

czułem, że Memczester dziś wtopi. Coraz bliżej LM!

Dzięki West Ham! Dzięki Fabian! United chyba uleciało metr przed metą. Niestety nadal wszystko w ich nogach.

To.

Przecież kibice Liverpoolu przez lata byli pośmiewiskiem- to jak myśmy się zachowywali przez ostatnia lata- wyglada podobnie co robili końców Arsenalu.

Punkt straty i mecz więcej rozegrany. Chelsea może coś urwać, ale obawiam się ze Wisienki mając pewne utrzymanie to zagrają na pol gwizdka. Wilko tez pewne i Fulham tez, ale mam wrażenie że diabełki to mentalnie są bardzo ciency. Jak ktoś ich przyciśnie to mogą przegrać jeszcze.