Premier League 2022/23

Powinno być więcej, ale cóż nie można miec wszystkiego, trzeba się cieszyć z małych rzeczy :slightly_smiling_face:, junajted wpierdalted, bardzo, bardzo miłe to niedzielne popołudnie :slightly_smiling_face:. Oby tak dalej

7 polubień

Fajnie widzieć wracającą u forumka wiarę w jeden sprzyjający weekend :slight_smile:

1 polubienie

Dalej mamy marne szanse, ale przynajmniej będą emocje do końca

@paranormalnY daj spokój z takimi memami teraz. Pokora najważniejsza

1 polubienie

Kolejka idealnie sie ulozyla pod nas.

1 polubienie

Następny punkt mojego planu dla “MEMnited” to remis Wolves u nich :muscle::slightly_smiling_face:

2 polubienia

A ja mam nadzieję, że to jednorazowy wystrzał jak Liverpool Brendana,
Co to za mistrz, który z City w dwumeczu został zgnieciony 7-2 a w meczu z bezpośrednim konkurentem wyglądał jak… kandydat do spadku a nie mistrzostwa. I to wszystko bez pucharów, bo przecież odpadli ze wszystkiego z czego się da, w tym z ligi europy… ze Sportingiem.

8 polubień

widziałem wchodząc na ich stronę kanonierki.com czy jakoś tak

na nich licze, ze beda chcieli pokazac, ze sa nizej przez kare dla Mitrovica, a na ten mecz to juz wroci

Arsenal to będzie najgorszy mistrz od czasu Lester. Z bólem serca, ale jednak City musi wgrać.

1 polubienie

Proszę o konkretne argumenty potwierdzające tą tezę?

Tak jak pisalem wczesniej. Arsenal gra w top 4 tylko dlatego ze Liverpool i Chelsea im na to pozwolili.

A United jest po prostu w malym kryzysie. Slabo graja i coraz regularniej traca punkty. Totki, Brighton a teraz WHU. Oni tak slabo graja ze moga uwalic z kazdym, a tym bardziej grajac pod presja ze ich mozemy dopasc.

1 polubienie

MU musi jeszcze z 2x stracić punkty i tu się pojawia problem - teraz mają Wolves na OT - Wilki są pewne utrzymania i są trzecią najgorszą drużyną ligi na wyjazdach. Jedyny nadzieja, to fakt, że od awansu Wolves do PL, MU tylko raz z nimi wygrał na OT.
Potem wyjazd na Bourth - tutaj byłaby szansa, no ale tak samo jak wyżej, Wisienki są praktycznie pewne utrzymania.
Potem Chelsea również na OT - CFC w lidze nie wygrała na OT od 2013 roku. I w ostatniej kolejce Fulham i niestety również na OT.

Słabo to widzę, do tego dochodzi to, że Liverpool musi wygrać wszystko. Z Lisami będzie ciężki mecz, z AV to samo.

Co to znaczy najgorszy mistrz, w czym, argumenty ???

Może AV da nam wygrać, jak wtedy City co (niby) sprzedali mecz :smiley:

Byłeś pewien że WHU tego meczu też nie wygra, więc na dobrą sprawę mogą uwalić punkty z każdym bo to United, a nie City.

Lisy grają bardzo słabo, nawet jeśli będą grali na maxa to niewiele im to da mając taką formę. Z AV dobrze ze Anfield.

NU ma Leeds Brighton Leicester i Chelsea. MU też niełatwy terminarz. ALE wtopić 2 mecze? nie sądzę, aczkolwiek nadzieja coraz większa.

Haha wielu spisywało ten sezon na straty ( w tym ja), a tu okazuje się, że jeszcze pod koniec tli się nadzieja na TOP4 i miejmy nadzieję, emocje do ostatniej kolejki. Ależ to byłby comeback gdybyśmy zajęli miejsce w TOP4 kosztem United.

Villa nic nam nie musi dawać, sami sobie weźmiemy.

Zakładamy oczywiście, że wygrywamy wszystko do końca (w co szczerze wątpię, bo mecze nieprzekonujące, a trudny rywal u siebie plus 2 wyjazdy- szczerze spodziewam się 2 wygranych i remisu)

Anyway United może maksymalnie wygrać 2 mecze i 2 zremisować- wtedy mamy po tyle samo punktów i jesteśmy wyżej bramkami.