Premier League 2022/23

Ma nóż czy nie ma, z gówna bata nie ukręcisz, a Salomon z pustego nie naleje. Grają tragicznie i powinniśmy ich ostro zlać jak Leeds. A już na pewno nie powinni stanowić dla nas takiego zagrożenia jak WHU, Brentford czy Fulham.

1 polubienie

Kolega chyba zapomniał jak świetną formę mamy na wyjazdach w tym sezonie. A po za tym to w zeszłym sezonie lester też było słabe a jednym strzałem na bramkę zdobyli 3pkt w meczu z nami czym teraz można powiedzieć zabrali nam tytuł…

Piękna jest to liga. Niektórzy już skreślili nas dawno, inni chwilę temu pisali, że Brighton wygra swoje mecze i jeszcze nas wyprzedzi, a dziś po każdym meczu liczymy jak jest już blisko.

Sam mam wrażenie, że coś za ładnie się to wszystko układa, ale jeśli można mieć jeszcze jedno życzenie, to poproszę Leeds o ich najlepszy mecz w sezonie w najbliższą sobotę.

To spójrz na Ich ławkę trenerską, tam ładnej piłki nie będzie :crazy_face:

Leicester z zeszłego sezonu a Leicester w obecnym sezonie to całkowicie dwie inne drużyny. W zeszłym sezonie byli na 8 miejscu między WHU a Brighton i upuszczali krwi każdemu, a jedynie przed City mieli pełne spodnie. Dziś każdy ich leje.

Jak przegramy ten mecz a nawet zremisujemy to będzie katastrofa. Nie z taką formą i jeszcze serią zwycięstw. Muszą zagrac na pełnych obrotach i będzie ok.

Mecz ma być najlepszy pod kątem wyniku, a nie gry :wink:
Z drugiej strony Sam Allardyce z niejednego kieliszka pił angielskie sikacze w towarzystwie prominentów tamtejszej piłki. To stara szkoła “tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić”. Niejeden zespół już utrzymywał w lidze, więc łabędzi śpiew Sama niechaj zacznie się już w najbliższy weekend :wink:

Aaa no to dobra ;).
Tego nie sczaiłem xD.

Ja bym tu podkreślił, że nienawiść do innego klubu jest dla mnie głupia i niewytłumaczalna niezależnie od kraju

W naszej Polsce też jest mnóstwo przypadków nienawiści do innych klubów i ich kibiców i od zawsze jest to dla mnie absurdalne i żałosne

Wiadomo są uszczypliwości i niechęć do rywali, z którymi się ma największą rywalizację, ale przejawów nienawiści i agresji słownej lub fizycznej jest na pęczki i naprawdę mnie to przeraża i boli mnie, że tak to wygląda w Polsce, czy np w Anglii

5 polubień

Tylko, że to co dla jednego jest uszczypliwością dla kogoś innego jest już przejawem nienawiści agresji słownej. Oczywiście czym innym jest czynna agresja, tu nie ma dyskusji.

Wiadomo, że to zależy od osoby i ich czułości i wrażliwości, ale da się jednak na ogół postawić granice między uszczypliwością, a agresją słowną

1 polubienie

Tak na wszelki wypadek zakomunikuję, że gdyby wszyscy na tym padole łez byli w tak pacyfistyczny sposób nastawieni do świata jak ja, to temat wojen odszedłby raz na zawsze do historii.

Dlatego proponuję wyciagnąć kij z pewnej części ciała😬 i widzieć moje wypowiedzi tym czym są czyli niegroźnym wyśmiewanie pewnego klubu i niczym więcej.

Ta dyskusja staje się coraz bardziej absurdalna i powoli zmierza w kierunku:
“Masz kota, psa itd”? "
Nie
" To jesteś przeciwnikiem zwierząt"

Boże! :man_facepalming:t2:

Southampton, Leicester, Leeds. Tak to widzę jeśli chodzi o spadek. Aczkolwiek liczę że Leeds w sobotę wyszarpie jakiś remis z Newcastle. Lisy mają bardzo ciężki terminarz. Liverpool, Newcastle i bodajże West Ham, więc będzie im bardzo ciężko. Święci to już jedną nogą w Championship.

Ale ja nie kierowałem swojej wypowiedzi do ciebie, nie miałem ciebie na myśli

To była odpowiedź na wypowiedź flymfa bo chciałem dodać coś od siebie i tyle

Ok, to nie było sprawy ale nie zaszkodziło podkreślić przeze mnie mojego podejścia.

radzimordka to bez dwóch zdań mordka, która dobrze radzi, nawet bardzo dobrze, ogólnie świat zmierza w złym kierunku.
A ta nadwrażliwość jest najgorsza. Już teraz nie możesz do dziewczyny powiedzieć , że ładnie wygląda, bo Cię posądzi o molestowanie.
A tu na forum jest cała masa wnerwiajacych, przewrażliwionych, narcystycznych, oderwanych od rzeczywistości “miodków”, którzy piszą o przedszkolu tudzież innej piaskownicy po czym biegną ze skargą do adminów z tym, że ktoś pieszczotliwie jego ukochany menczesterek junajtecik nazwał memczesterem, jak to mawia szef wszystkich szefów, szok i niedowierzanie :slightly_smiling_face:.
Nawet na forum klubu piłkarskiego najlepiej zamknąć ryło, bo zawsze można obrazić czyjeś uczucia.
Uj, że to piłka, emocje, dorośli faceci i tak najważniejsze jest to gdzie jebnąłeś przecinek.
To jest forum piłkarskie, a nie zbiorowe redagowanie Gościa Niedzielnego🙂.

5 polubień

To się zdziwisz. Zespoły w strefie spadkowej na trzy kolejki przed końcem sezonu są gorsze niż liderzy tabeli. Zwłaszcza jeżeli grają u siebie i mają odpowiedni flow. Gol na 1-0 z niczego, stadion nagle ożywa i każdy kasztan z obrony nagle zmienia się Maldinego czy Ramosa. Już wiele razy widziałem to zjawisko.

Mam nadzieję, że United/Newcastle straci punkty w weekend i nasi też wyjdą też zmotywowani, bo inaczej widzę wtopę.

2 polubienia

Ty kiedyś byłeś optymistycznie nastawiony do jakiegokolwiek spotkania Liverpoolu? W życiu prywatnym też jesteś taki smutas ? Co nie widzę twój wpis, to przegramy zremisuje, a po meczu wypisujesz jak to świetnie nie zagraliśmy. Jezu, podziwiam tutaj redakcje, bo gdybym to ja byl tu adminem , to dla takich smutasów i narzekaczy miejsca by nie było.

2 polubienia

Chyba się nie zrozumieliśmy XD bo nie podzielam twojego zdania ale spoko

1 polubienie

Nie no rewelacja. Wygraliśmy 6 meczów z rzędu z bardzo ciężkimi teamami by teraz wywalić się z rowerka z jedna z najgorszych drużyn w tym sezonie xd. Porażka z lisami będzie wielkim zaskoczeniem, bo patrząc na ich grę to powinna być powtórka z Leeds.

Typowe polskie nastawienie. W każdym meczu będziemy teraz upatrywać porażki/remisu bo przecież każda seria musi się skończyć :slight_smile:

1 polubienie

Saints robią wszystko by dać sobie nadzieję a “leśnicy” bronią swego, dzieje się w dole tabeli.

A tak na marginesie to tyle co się dzisiaj tutaj uśmiałem to wyczerpałem już tygodniowy limit🤣
Uwielbiam te nasze lfc.pl!