Premier League 2022/23

Nie, ja nie twierdzę że im było wolno. To było chamstwo i trzeba to po imieniu nazwać. Pisze tylko że oni wygrywali naprawdę taśmowo. My wygrywany mało…

Zbędna dyskusja. Tu nie chodzi o różnicę między nienawiścią a zwykłym nielubieniem United ani o ich zasadność, o utożsamianie się z lokalnymi animozjami Liverpool-Manchester (oczywiście, że można się utożsamiać ze Scouserami samemu nimi nie będąc), albo to jak kto kibicuje (nienawiść to nie jest kibicowanie). Albo co usprawiedliwia tę nienawiść czy szyderstwa (ile kto zdobył mistrzostw… serio? xD).

Chodzi o poziom dyskusji w naszym własnym gronie oraz elementarny szacunek, który w sporcie powinien być priorytetem. Niektórzy się wykręcają tym, że “to oni zaczęli” albo “oni się ze mnie śmiali bo Liverpool nie mógł zdobyć mistrzostwa, płaczku płaczku”. Nas nie powinno obchodzić, co jacyś rozwydrzeni nastolatkowie sobie piszą w Internecie, jesteś kibicem LFC - obowiązuje Cię pewien etos. Dramat, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć.

P.S. Jeśli Fulham będzie tak beztrosko grało z United to nie ma co liczyć, że wyjadą stamtąd z punktami. Oni już włączyli tryb wakacyjny.

2 polubienia

To akurat nie ma żadnego znaczenia. To była inna epoka piłkarska i powiedzmy sobie szczerze - w lidze nie było takiej rywalizacji jak obecnie. W pewnym sensie Ferguson miał “autostradę” do tych tytułów, bo my z naszym 97-punktowym (2019) i 92-punktowym (2022) wicemistrzostwem, bylibyśmy każdorazowo lepsi od Manchesteru United w erze Fergusona, a to o czymś świadczy. On nigdy nie osiągnął pułapu punktowego z naszego sezonu mistrzowskiego i z naszych sezonów wicemistrzowskich w ostatnich latach.

Ale meczyk fajny był w Londynie. Fulham do bólu skuteczne, a Lisy? Lisy tak bardzo nieskuteczne jak tylko można sobie wyobrazić. Spokojnie taki wynik mógłby byc w drugą stronę :slight_smile:

No jak ten McAllister będzie się tak wracał do defensywy u nas to nie wróżę mu wielkiej kariery pod Kloppem.

Potezne Brighton u siebie przegrywa z Evertonem juz 0:2. Kolejka mega sie uklada pod nas.

3:0. Miazga.
Z takim rywalem to kompromitacja.

Ależ meczycho na Amex stadium :smile:
@Lookout rzeczywiście ten Mac tak sobie wraca do obrony. Podobny do innej dziesiątki, ktory obecnie gra z numerem 30.

Kibice Arsenalu pewnie podnieceni, bo w weekend Everton gra na Goodison z City xd.

Cała PL - Brighton we czwartek wygrywa z 4 w tabeli United, a w poniedziałek dostaje 3:0 w 38’ z 19 w tabeli Evertonem.

3 polubienia

A na koniec City i tak wszystkich złomuje grając na pół gwizdka. Oni są ponad tą ligą.

3 polubienia

Na zakończenie z mojej strony: nie trzeba mi nic tłumaczyć ale po prostu w temacie MU mam taki a nie inny pogląd.

Dla mnie za to dziecinnie naiwne jest myślenie, że wszystkich trzeba lubić a jak ktoś ci pluje w twarz to masz być ponadto i odwzajemnić się szacunkiem - tak to nie działa.

W moim odczuciu ten klub z Manchesteru zasługuje jedynie na pogardę i tego się będę trzymał.

Pozdrawiam wszystkich kibiców The Reds🔴

EDIT: brawo Everton :grinning:
Nokaut!

Złośliwie😉 to jak to było z tym “Brighton zasłużył na LM a LFC nie”?

Jeszcze nie przyszedł a już przyciąga krytykę :joy: Generalnie ciekawe co będziecie robić jeśli okaże się mniej wydajnym transferem niż Nunez.

@mazi uwielbiam twój awatar :sweat_smile:

1 polubienie

Po tej bramce zaraz będzie, że nasz pewniaczek bo strzelił Evertonowi jak i United.

Btw w ciągu dwóch meczów lepszy bilans w tym aspekcie niż Henderson podczas całej kariery.

Trzask pękających odbytów będzie słyszalny w sąsiedniej galaktyce :grinning:

Szampan już schłodzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Mac Allister jest najlepiej ocenianym zawodnikiem Brighton w tym meczu. 88% celnych podań, 8 wygranych pojedynków na 12, 2 odbiory i gol.

Strzela United i Evertonowi ^.^ ciekawe do jakiego klubu na kontrakt pracuje.

Po krytyce Maca😬

  • Jude dlaczego nie zagrasz dla LFC?
    -Przez ten polski portal!
  • Wyjaśnij
    -Gdybym zawitał na Anfield to ci z LFC. Pl zażądaliby po 3 spotkaniach 4 gole i z 4 asysty najmarniej inaczej byłbym flopem!
  • Tego byś nie udźwignął, tej krytyki?
    -No nie, bo jak z tym żyć
    :grimacing::rofl:

"Jak dobrze mieć “somsiada” cytując wers z pewnej piosenki😀
Jakby tak jeszcze zremisowali z City żeby pomóc Arsenalowi…

Leicester ma nóż na gardle. Obawiam się tego meczu w poniedziałek…

1 polubienie

I dobrze, że mają ponieważ będą musieli próbować atakować a my pyk! 2 kontry i brameczki😀