Premier League 2022/23

Liverpool - 23.2

Manchester City - 25.6

Leicester City - 25.8

Tottenham - 26.1

Manchester United - 26.3

Chelsea - 26.5

Brighton - 26.9

Leeds United - 27

Nottingham Forest - 27.6

Arsenal - 27.6

West Ham United - 27.8

Crystal Palace - 28.1

Wolves - 28.6

Fulham - 28.8

Aston Villa - 28.9

Everton - 29.1

Southampton - 29.2

Bournemouth - 29.2

Newcastle United - 29.9

Brentford - 31.4

Marnujemy najmniej czasu przy stałych fragmentach w PL. To właśnie lista po klubach i średni czas jaki zajmuje im wprowadzenie piłki do gry.
Brentford jasno pokazało w meczu z nami, że w piłkę to grać nie lubi :smiley:

2 polubienia

Bo my wiecznie musimy gonic wynik :slight_smile: a jak juz prowadzimy, to druzyna sie tak nakreca, ze nie moze przestac strzelac i kazdy chce zdobyc bramke i zasuwa 2x szybciej.

ynwa19 plan! :joy:

Sobota 15.30

  • Leeds wygral z Newcastle i ci maja 35 meczow oraz 65 oczek na koncie

Sobota 18:00

  • “MEMnited” zremisowal z Wolves i ma 35 spotkan oraz 63 punkty na koncie

Poniedzialek 23:00

  • LFC pokonal Leicester i ma 36 gier oraz 65 pkt na koncie

:red_circle: :muscle: :grinning:

1 polubienie

Leicester walczy o życie, co paradoksalnie może ułatwić nam zadanie. Potrzebują punktów niczym tlenu, a to oznacza, że nie będą murowali bramki. Jeśli nie stracimy żadnego głupiego gola na początku spotkania, to powinniśmy zamknąć ten mecz kilkoma skutecznymi kontrami.

Nie jestem w stanie czytać Twoich wypowiedzi na poważnie, wybacz, być może jestem zbyt wielkim smutasem. Co do predykcji, jest to marzenie ogromne.

Prawdopodobieństwo dalszych wtop United jest coraz większe.

1 polubienie

Kiedyś już to pisałem, że United gra tak samo słabo jak za Solskjæra. A maskowała to fenomenalna forma Anglika. Plus my w nowym roku nie dojechaliśmy, a Chelsea się pogubiło.

Jak na koniec roku słabe United będzie w top 4 to raczej zasługa słabej gry reszty stawki, a nie ich progres .

Jest progres w ManU, z nami mieli przed rokiem 0-5 i 0-4, w tym już 0-7.

United poprawiło grę u siebie, jedna porażka na cały sezon to świetny wynik i tylko 8 straconych bramek, co w ogóle jest kosmicznym wynikiem, drugi w tej klasyfikacji Newcastle u siebie stracił 13.
Martinez to kapitalny transfer, Casemiro do pewnego momentu też (Brazol ma totalny zjazd od wygrania pucharu ligi). Tak naprawdę przyszły sezon zweryfikuję EtH i Jego plan na MU. Dobre okienko i może być tam ciekawie. Na pewno jest to dużo lepszy trener niż Ole.

To co tam się dzieje teraz, to po prostu zajechanie składu i ewidentny brak ławki. Przecież MU zagrał najwięcej spotkań w tym sezonie, grając co mecz tym samym składem, nie dziwne, że teraz im brakuje paliwa i jeszcze te kontuzje Martineza i Varane. Można się śmiać z MU za ostatnie wyniki, ale prawda jest taka, że przed sezonem raczej nikt MU w TOP4 nie stawiał, a mamy 35 kolejkę i MU ma baaardzo duże szanse na skończenie sezonu w czwórce.

Pisanie, że United w tym sezonie było słabe, jest słabe, bo nie było. Wygrali puchar ligi, są w finale pucharu Anglii, sezon na 80% skończą w TOP4, raczej takie wyniki każdy kibic MU w sierpniu 2022 brał w ciemno. W LE odpadli z Sevilla przez własne błędy, a nie przez to, że Sevilla była lepsza. Dla nich Sevilla w ostatnich latach, to jak dla nas Real.

Nie bronię MU i nie jestem ich kibicem, bo pewnie zaraz się tu tacy znajdą, co mi to wytkną, ale to jest 1 sezon EtH i widać, że zespół robi kroki do przodu, a nie do tyłu. Tak naprawdę MU potrzebuję napastnika z prawdziwego zdarzenia i stabilnego bramkarza, i to jest zespół extra groźny.

4 polubienia

Edum - forumowy adwokat diabłów, co drugi wpis w tym temacie broni MU albo ich wychwala, podwójny agent na forum ? ale to na pewno nie jest kibic united :crazy_face:

1 polubienie

Nie myliłem się :smiley: :smiley:

Ja po prostu oceniam fakty i nie jestem jakimś wielkim antyUnited jak @ynwa19.
Nie przepadam za nimi, wiadome raczej nie ma kibica LFC, który za nimi przepada, ale ten sezon grają niezły. Najlepszy od tego sezonu Jose z wicemistrzem i LE.

Ale przecież on tylko przedstawił fakty wiec z czym problem ?

Kojarze juz chyba z kilkanascie jego wpisow na temat united, chociazby dotyczace wyniku 0:7 itd i kilku innych wątków, ale to oczywiscie przypadek :crazy_face: poza tym, to przeciez nie jest przestepstwo.

edit: ale zgadzam się, że całkiem sensowna analiza united.

No tak pisałem, że 7:0 to pojedynczy wynik i miałem rację, bo po nim przegraliśmy z ostatnim wtedy w tabeli Bournemouth i ogólnie mieliśmy po tym meczu słabą serię. Też się nie myliłem.

Ofc wynik historyczny, tylko na TEN moment co nam z Niego? Skoro na ~80% Oni sezon skończą w TOP4 i z min. 1 pucharem.

Wiadome za parę lat nikt nie będzie pamiętał, kto był który w 2022/23, a 7:0 będzie pamiętane, ale ja to wtedy oceniałem na tu i teraz.

Co ja mogę dodać, no przecież na bazie stycznia - marca była to najlepsza ekipa w PL. Oni w pewnym momencie mieli 5 pkt do lidera. Potem, a dokładnie po wygraniu pucharu ligi, dużo się posypało. No to nie będę o nich pisał źle skoro grali bardzo dobrze. Ja w przeciwieństwie do takiego @ynwa19 nie szydzę z nich, bo Oni kiedyś z Liverpoolu XD. Przecież to dziecinne.

W sumie…nawet niezła analiza🤣 ale moim zdaniem:

  • w rewanżu z Sevillą nie mieli nic do powiedzenia i odpadli zasłużenie
  • gdyby Newcastle miało lepiej nastawiony celownik w finale Carabao to kto wie
  • w finale FA Cup City ich rozjedzie
  • w top4 nie będą a gdyby jednak tak to tylko dzięki słabości LFC, Spurs i Chelsea

W następnym sezonie będą znowu tam gdzie ich miejsce czyli poza czołową czwórką i nawet lepszy bramkarz temu nie zaradzi albo napastnik bo ogólnie to przeciętny zespół.

PS nic nie zrozumiałeś dlaczego z nich szydzę ale przymusu nie ma😬
Ich jedynie prawdziwe miejsce to Championship raz i na zawsze ale nie będę tłumaczył dlaczego bo to mija się z celem.

Sorry gościu, ale Twoje analizy nt MU i tego co się wydarzy w przyszłości, to sobie można włożyć. Pałasz do nich jakąś niewytłumaczalną nienawiścią i jak na Twój wiek, którym się tutaj często szczycisz, jest to żenujące, żałosne i infantylne. Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w dyskusję na temat MU, a tym bardziej tego co się wydarzy w przyszłości, bo nie jesteś żadnym jasnowidzem.

Kurcze, teraz mi chyba głupio, że go “zbanowali” do 17 maja :smiley:

7 polubień

Uwielbiam te poszukiwania “kretów” innych drużyn i oskarżanie o to ludzi którzy poprostu ich (tych drużyn)nie nienawidzą i to wbrew ideologi innych ludzi

Tym gorzej dla faktów :laughing:

Ten Hag poukładał zespół na tyle, na ile to było możliwe, uwzględniając wszystkie ich ułomności, w tym mentalne niektórych graczy. Myślę, że EtH to najlepszy transfer ManU na przestrzeni ostatnich lat. Ciężko będzie się im utrzymać w top4, mają sporo braków do uzupełnienia i będą po szalenie długim sezonie, ale w perspektywie 2-3 EtH może ich poukładać w ciekawy sposób.

jesli oni się wywrócą i nie wejda do top 4 w tym sezonie naszym kosztem, to ETH juz moze nie byc w przyszlym sezonie i tyle będzie z budowania

Czytam te jego mądrości i mam niezłą bekę z tego. I to chwalenie się wiekiem że niby taki życiowo doświadczony,czyli w tym przypadku możemy zakładać, że akurat jest dokładnie odwrotnie i mamy do czynienia z dzieciakiem