Premier League 2022/23

Wątpię, żeby go zwolnili za brak top4 w tym sezonie.

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale

:red_circle::de:Jorg Schmadtke zostanie nowym dyrektorem sportowym Liverpoolu.

59-latek ostatnio pracował w Wolfsburgu, z którego odszedł na początku tego roku.

:information_source:Fabrizio Romano

Ja bym to zamieścił w działach FSG/Luźne przemyślenia na temat Liverpoolu.

Jak typujecie jutro mecz Leeds vs Newcastle i AV z Tott ?

tak realistycznie - 2 i X

Leeds ma nóż na gardle… i w sumie nie zagrali sż tak tragicznie z City. Wszystko się tak szczerze może zdarzyć.

1 polubienie

Ja typuję wygraną Leeds i Tottenhamu.

Właśnie pytam, bo prowadzę w typerze z pracy, dobra suma do wygrania, a w decydującą fazę wchodzimy. I na te dwa mecze pomysłu nie mam. AV z Tott też mi się zdaje remis, jak tu @MG75 pisał, ale to Leeds z Newcastle to mi ryje głowę, serio. Z jednej strony to powinno być easy win dla Newcastle, z drugiej Leeds walczy o utrzymanie, nowy trener (może jakoś efekt nowej miotły) no i ku*wa nie wiem xd.

Z wszystkich klubów tylko 9 trenerów którzy rozpoczęli sezon 2022/23 w premier league nie zostało zwolnionych w trakcie sezonu.

1 polubienie

Niczym jakaś ściana pamięci :wink:

Fajne zestawienie.

Rashford dziś nie zagra z Wolves.

Leeds dzisiaj wygrywa, United remisuje. Jakieś przeczucie takie mi od rana towarzyszy :slight_smile:

Z tym Leeds mi też, mecze o 13:30 są mocne “odwalone”. Newcastle w tym sezonie grało 2x o tej porze i 2x przegrało.

Co do United - imo wygrają, Wolves jest dramatyczne na wyjazdach. Jednakże moim zdaniem tam będzie mało bramek, United wygra 1:0.

Leeds szybciutko na 1-0 ! Oby utrzymało do końca!

1 polubienie

Włączyłem mecz i akurat kilkanaście sekund później strzelili. Oby utrzymali dobry rezultat do końca.:smiley:

Na spokojnie, z CP przegrali 1-5 a też pierwsi strzelili. Dużo do końca jeszcze.

oby nie utrzymali. Jak wchodzić do LM to kosztem Memczesteru, a nie Srok. Ciekaw jestem co pokażą z europejskim klubami. Całym sercem dziś za Newcastle.

@lfc96pp bo Sroki to będzie powiew świeżości w LM. Dawno już ich tam nie było.

Why not both :man_shrugging: ?

ja licze po prostu na top 4 nie patrząc na to czy wejdzemy tam kosztem srok czy united, chociaż nie ukrywam że fajnie byłoby pozbawić ich top 4 na ostatniej prostej xD

Ostatnio przegrywalismy mistrzostwa o 1 punkt, byc moze w tym sezonie, bedzie to roznica bramek przy top4. To bylby dopiero chichot losu i to w sezonie w ktorym wygrywalismy 9:0 7:0 6:1, nawet jesli Newcastle dzisiaj przegra, w co wierze, to w pozostalych 3 meczach musi miec minimum 2 remisy, albo 1 porażke ale wtedy musielibysmy odrobic bramki a mamy -6 do nich (przy zalozeniu kompletu naszych zwyciestw oczywiscie) Matematyka jest niestety nieublagana, mimo ze w tabeli wyglada to coraz ciekawiej.