Premier League 2022/23

Nie, mają lepszy bilans bramkowy + mają zaległy mecz.

Akurat to jest realne. Mają Brighton - niewygodny rywal, Lisy i wyjazd na Chelsea, wiem, wiem Chelsea jest kiepska, ale bądź co bądź to dalej wyjazd na SB.

Leeds karny <3 #znaki

i zesrał się xD

1 polubienie

Panowie - poczekajcie do końca TEGO meczu, by przewidywać kolejne. Jak wygrają na koniec, to mało warte będą Wasze przewidywania. Sam osobiście bardziej liczę na potknięcia MU, ale koniec końców liczę że to MY będziemy w LM, nawet jeśli kosztem Newcastle.

Żeby Leeds tego karnego nie żałowało XD

Co za cep.
On już był obsrany przed strzałem.

brawo Pope! Jazda z nimi!

Pope to mimo wszystko świetnie czytający karne bramkarz. No a Bamford to cipa, Rodrigo byłby wg mnie dużo pewniejszy do karnego.

1 polubienie

I karny dla Newcastle xDD O Chryste

Bamford jest w takiej formie, że nie wiem co za baran wpadł na to żeby to on wykonywał tego karnego. Dla mnie oczywiste było już przed strzałem, że to będzie katastrofa. Masakra, zawsze nam wiatr w oczy, jak nie strzał życia Kompanego to absurdalne błędy Villi, teraz to.

No i karny dla Newcastle :slight_smile:

Odnoszę wrażenie, że strzelenie czasem karnego graniczy z cudem. To już nie jest 95% gola tylko zwykłe 50%. Na mundialu było podobnie.

Typowy mecz PL o 13:30 hahahahahaha

To samo uważam.
Cała Jego twarz pokazała, że nic z tego nie będzie.

Ja wiem od kogo wy są. Cieszyć się, że rywal z którym walczymy o top 4 będzie w top 4.

4 polubienia

Ależ ciężary musi mieć taki Bamford, możliwe, że właśnie zabił Leeds.

Pięknie się zesralo, zamiast 2:0 1:1
Już chyba po Leeds

brawo Newcastle! Jazda z nimi!

@Edum a ty nie spamujesz? Dupa boli, co?

Nie spamuj chłopie. #znaki

3 polubienia

Kto temu gamoniowi dał strzelać karnego

1 polubienie

Nie wiem co tu robi gość, który kibicuje przeciwko Liverpoolowi.

No chyba że nadajesz się do Choroszczy. Na badania.

5 polubień