Premier League 2022/23

Swoją drogą, że sędzia uznał bramkę na 2:2 to pozdro dla tego Pana.

#teamtuchel

Dla nas wynik idealny

Chelsea wydymana przez sędziego, nie wiem jakim cudem dochodzi do takich przekrętów kiedy mamy var. 1 gol dla Spurs kontrowersja - Faul na Havertzie 50:50, ale 2 bramka to kryminał po prostu. Romero ciągnie za włosy Cucurelle i sprowadza na ziemię, za to powinna być czerwona i z 5 meczów zawieszenia. Chelsea zagrała świetny mecz, kompletnie zdominowali Spurs, ale nie ma tam kto wykańczać, ja po takim meczu to chyba bym TV rozwalił, bo klub został okradziony z 3 pkt.

7 polubień

Wypisz wymaluj nasz mecz z totkami z poprzedniego sezonu, pełna dominacja, kryminał sędziowski, totki niezasłużenie wywożą punkty, nie dziwi mnie złość Tuchela.

2 polubienia

@qba3

Dokładnie. Dopóki nie będą jakieś konsekwencje wyciągane co do pracy sędziów, to nadal będą takie przekręty szły. Ja naprawdę nie potrafię tego zrozumieć dlaczego Var tego nie wychwycił? Już lepiej doliczyć z 10-15 minut, ale dokładnie dana sytuację przeanalizować. Chelsea jest dymana przez Taylora jak Liverpool przez Marrinera, ta dwójka sędziów na okrągło robiła wały w meczach tych klubów.

Dopoki gra tam swiety Harry beda wpchac ta mierna druzyne za uszy, w zeszlym roku wyszlo znakomicie 4 niezasluzome miejsce i LM

1 polubienie

Dlatego jestem za usunięciem tego systemu, bo dopóki nie było VAr-u sędziowie byli po prostu ślepi teraz są ślepi i głupi.

Świetny pomysł, wróćmy do nie gwizdania 3 metrowych spalonych w co drugim spotkaniu, bo jakiś sędzia zrobił 2 błędy na korzyść Tottenhamu, dobrze że za takie decyzje odpowiedzialni są madrzejsi ludzie

3 polubienia

Bzdury, masa błędnych decyzji była anulowana dzięki VARowi. System nie jest doskonały, ale nie widzę powodu żeby go usuwać. Wyobrażasz sobie teraz sytuacje jak z Gibbsem w sezonie 13/14, kiedy dostał czerwoną kartkę za wygląd (dosłownie xD). No ja też nie.

1 polubienie

Wynik dla nas niby korzystny, ale trzeba przyznać że Chelsea została wydymana przez sędziów po całości, dużo bardziej niż my tydzień temu. A szejkowie siedzią zadowoleni przed TV i czekają na kolejny tytuł $ity…

Jak dla mnie Tuchel to zwykły gbur. To już widać było po jego wcześniejszych wywiadach. Ale dzisiaj przeszedł samego siebie. Słuszne zdenerwowanie, czy nie, to jednak nie powinien tak się ponieść. A pomyśleć, że kiedyś widziałem w nim następcę Kloppa… Kiedyś, zanim jeszcze dołączył do Chelsea. Klopp jest impulsywny, ale ma umiar.

Na pewno każdy pamięta podziękowanie Pepa i Jurgena po meczu City Liverpool, kiedy Pro mocno przybił piątkę. Wtedy klasa trenerów przemówiła sama za siebie. Tutaj Tuchel zachował się jak burak, jak drugi Lampard. W każdej drużynie, którą trenował zachowywał się po chamsku, pyszałkowaty. Conte jest ekscentryczny, wesoły, ale ma swoją klasę.
Wynik trochę wypaczony, ale ile jeszcze takich będziemy mieli w tym sezonie?

Tuchel pięknie wyjaśnił sędziego na konferencji, i ja się z tym w pełni zgadzam, trzeba w końcu zacząć gadać ostro i konkretnie na temat sędziów, bo inaczej nic z nimi nie zrobią.

Myślę, że tak – i może się okazać, że nie będziesz mógł pojechać do Leeds…

– Więc…dobrze. Ja nie mogę trenować, ale sędzia może gwizdać w następnym meczu.

Urywek jego wypowiedzi. Trenera, piłkarza można zawiesić, a sędziom nie ma kto się do dupska dobrać.

7 polubień

W meczu Fulham-LFC faul przy pierwszej bramce był jeszcze bardziej klarowny i było mniejsze odstępstwo w czasie niż dzisiaj przy bramce 1-1 dla Tottenhamu. Oczywiście nikt po meczu nie protestował poza środowiskami LFC. Równi i równiejsi.

Wszyscy dzisiaj krytykują Taylora, ale jak on miał zauważyć ciągnięcie za włosy przy rożnym? Coś takiego ciężko wyłapać, od tego jest VAR. Krytykujcie debila na varze, a nie głównego

Pełna zgoda, że tam był wielbłąd VARU, bo to oni powinni wychwycić to przewinienie, ale w mojej opinii sam Taylor fatalnie prowadził to spotkanie. James za Faul taktyczny dostał od razu żółta, a Hojbjerg za kilka fauli + uderzenie Jamesa w szyję nie dostał nic. Nie bez powodu kibice Chelsea nienawidzą Taylora, bo praktycznie zawsze jak ich mecze prowadzi to robi jakieś wały.

Co najlepsze na Varze była kolejna parowa Dean który nie kryje się z swoim przywiązaniem do Spurs XD

Przecież Taylor to też fan Tott.

1 polubienie

Dla mnie jako kibica który całą liga angielska się interesuje takie błędy są obrzydliwe, i żadnemu zespołowi nie życzę żeby tracił punkty z powodu błędów sędziego. Chciałbym żeby w piłce było coś takiego jak w siatkówce, że można wziąć tzw “challange” i dokładnie przeanalizować dana sytuację, zdecydowanie więcej by było rywalizacji fair play niż teraz.

5 polubień

Dean nie jest kibicem Tottenhamu.

Sędziowie “święte krowy” to zaraza we wszelkich dyscyplinach sportu.Dopóki nie będzie się za ich “popisy” odpowiednio karać dopóty nic się nie zmieni!
A Cucurella to pewnie sam sobie jest winien bo dawno u fryzjera nie był😉

Największe wałki jednak to kręcono na imprezach w Korei czyli MŚ w piłce albo IO w Seolu.
Dla przypomnienia wyje…nie Roya Jonesa Jr w finale turnieju bokserskiego gdzie potem o ironio! uznano go najlepiej technicznie walczącym pięściarzem🤦🏻‍♂️

Kibice Arsenalu zawsze uważali, że jest :grimacing:
Ciekawe dlaczego?