Premier League 2022/23

Problemem są przepisy, a nie sędziowie. VAR po przeanalizowaniu kontrowersyjnej sytuacji powinien od razu wysyłać sędziego do monitora, co z dziwnych przyczyn w PL zdarza się bardzo rzadko.
Jeśli ktoś myśli że w 2022 roku w najbogatszej lidze swiata sędziowie robią celowo wałki to jest odklejony i to mocno

Dean nie miał skończyć kariery? Japier

@GrzegorzLFC

Ja nie uważam, że celowo są wałki, tylko jestem przerażony tym co po części napisałeś, a mianowicie dlaczego Var nie ściąga sędziego do monitora w takich sytuacjach? Nie potrafię tego zrozumieć, że wprowadza się taka technologie, a tak naprawdę nie potrafi się z niej korzystać.

1 polubienie

Jest kibicem Tranmere Rovers. Karierę zakończył, ale sędziego głównego.

Pewnie dlatego xD W Football Weekly Guardiana (fajny podcast o piłce, polecam) ostatnio powiedzieli, że dobrze, że Dean nie zrobił wtedy z nimi cieszynki “catch the fish” .

2 polubienia

Przecież on tam faul puścił a nie cieszył się z gola :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

1 polubienie
Podsumowanie

Benjamin Mendy raped women in locked ‘panic rooms’, jury told | UK news | The Guardian

Artykuł z Guardiana dot. sprawy Benjamina Mendy’ego i oskarżenia go o gwałty. Zastanawiam sie jak to możliwe, że gość nie siedzi w areszcie. Mam nadzieję, że dostanie przynajmniej 10 lat więzienia.

„ Prawie prostytuujemy się dla de Jonga. Od trzech miesięcy błagamy „proszę chodź do nas”. Pojechali do niego błagając: „Spójrz na nas, prosimy". A on spojrzał i powiedział: „To nie dla mnie”. A my wciąż tam jesteśmy: „Prosimy, daj nam szansę”. Jak my stawiamy się w takiej sytuacji? Jak możemy pozwolić sobie na postawienie się w takiej sytuacji” - skwitował dosadnie Ferdinand

Zgadzam się z Rio to co się dzieje w Utd to jest Kabartet taki koń polski :joy:

2 polubienia

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak czuje się Ferdinand. Podczas gdy kibic Liverpoolu może się tylko uśmiechnąć widząc, co tam się dzieje w Memczesterze.

Man United prosząc i błagając jakiegokolwiek piłkarza, aby przyszedł do nich grać zniża się do poziomu, którego żaden poważny klub nie powinien przekraczać. Przecież taki piłkarz nigdy nie będzie dawał z siebie 100%, jeśli sam nie wykazuje chęci przejścia do danego klubu i zostaje skuszony pieniędzmi, czy innymi bonusami. O szacunku do klubu, czy braku wywyższania się już nie wspominając.

Nie ma niczego gorszego, niż w imię możliwości dokonania transferu stracić godność i szacunek do wartości reprezentowanych przez klub; o ile jeszcze w Memczesterze jakieś wartości pozostały. Czy za chwilę padną na kolana i zaczną ssać? :wink:

Wypowiedź Ten Haga sugeruje, że tak:

– Potrzebujemy nowych piłkarzy, potrzebujemy jakościowych zawodników i zrobimy wszystko, aby przekonać ich, by tutaj przyszli.

Good luck! :money_mouth_face:

Parę lat temu :

2 polubienia

ahaha 2pkt po 2 meczach, to niezla beka z utd jak za tydzien jeszcze nas przeskoczą w tabeli xdd

1 polubienie

1 polubienie

Będzie 5 punktów dla nas a u Mułów dalej 0 :slight_smile:

To nic nie znaczy, skoro na własnym boisku przed pełnymi trybunami straciliśmy punkty z takim CP to równie dobrze możemy stracić na pustym OT.

Jeżeli nie wróci Matip to strata punktów murowana.

Niektórzy się tutaj nabijali z United, a za tydzień jak pojedziemy z połową składu na OT i dostaniemy ze dwie kontry to mogą się znaleźć przed nami w tabeli. Ciekawe jakie wtedy byłyby komentarze.

No jakie? Że Klopp się już wypalił XD

1 polubienie

Matip wroci najwczesniej za dwa tygodnie

Z Gomezem na Muły wystarczy. Grając Rhysem i Philipsem ich rozwaliliśmy XD. Tylko trzeba poprawić celowniki i poćwiczyć wykończenie.

Ja tęsknie za Jota. To jest najbadziej konkretny gość w tym zespole.

1 polubienie