Premier League 2022/23

Właśnie miałem po raz kolejny pytać: kogo kupił MU? W miarę regularnie czytam debilpage i tam klub tylko się interesuje, żadnych konkretów a reszta (LFC, Arsenal, Tottenham, niedługo Chelsea) sprząta im wszystko sprzed nosa. Tam nie ma.ladu, nie ma składu, nie ma oo nim nawet śladu, czasami patrząc na ETH mam wrażenie, że w myślach sam siebienpyta" what I’ve f**King done"??

1 polubienie

Po co to “debilpage”? Poziom podobny do nazywania nas “looserpoolem” przez niektórych “kibiców” Manchesteru United.

11 polubień

Nie No różnica pomiędzy przekształceniem nazwy strony a nazwy klubu to spora różnica. Szczerze mówiąc czasami tam zaglądam i nie dziwię się że ludzie tak ich nazywają

No nie do końca. Liverpool często nie przegrywa, więc looserpool nie do końca pasuje. Co innego debilpage, bo na ich stronce już dużo debili.

7 polubień

Może niektórzy się w taki sposob dowartościowują?

Mnie nie bawią określenia typu Debilpage, Farsa czy Kurewscy, niezależnie od tego, jakiego określenia na Liverpool używają kibice innych drużyn. Zresztą to też świadczy o poziomie tamtych kibiców, zakładam, że odstajemy od nich pod tym względem w górę.

6 polubień

Pytasz dlaczego? A No dlatego, że na tym forum jest taki poziom i niektórzy muszą sobie zrobić dobrze. Bardzo ich jara jak napiszą „kurewscy” bądź „debilpage”, myśląc przy tym ze znajdą nowych kolegów.

Newcastle przeprowadziło jakiś ciekawy transfer? Nie mam czasu śledzić wszystkiego.

4 polubienia

Ładne chochoły stawiasz
Po pierwsze nie widziałem, żeby ktoś pisał “kurewscy”.
Po drugie nie wiem jak do tego doszedłeś, że ktoś to pisze, bo szuka nowych kolegów. Dla mnie debilpage to mem, cała ich stronka jest dla mnie memem. Zwykła subiektywna opinia. Niezła odklejka Panie “oświecony”.

1 polubienie

No nie, jest jednak spora różnica między debilpage a loserpoolem (swoją drogą ci co piszą to przez 2 o na początku powinni się trochę douczyć). Loserpool to jest uderzenie w klub, to chamstwo podobne do tego,co zrobił swego czasu Durda komentując mecz ( byl chyba że 2 sezony temu taki eksperyment na C+, że mecz z MU był z dwiema wersjami komentarza, nie obiektywnego, tylko stronniczego, bo realizowanego przez kibiców każdej z drużyn. I wtedy Edward Durda użył określenia, że zawodnicy MU coś tam robią z akcją “tak zwanego Liverpoolu”) Moim zdaniem duża przesada i czyms podobnym jest określenie loserpool. Natomiast debilpage to określenie niezbyt eleganckie, ale jednak dotyczące tylko strony internetowej i to przecież nie oficjalnej. To strona fanow. Sam tam często zaglądam, podobno jak na strony innych klubów, bo to dobre źródło informacji oraz śmiechu, ale nie wydaje mi się, żebym się, myśląc “debilpage” w jakkolwiek sposób dowartosciowywal.

8 polubień

A apropo spotkałem się z takimi określeniami innych klubów przez sympatyków klubów przeciwnych:
Na nas wiadomo jak mówią niektórzy (szczególnie kibice MU).

  • Menczyester (Męczyester), Muły, Manure
  • Gdybanierzy jeżeli chodzi o Arsenal
  • Smerfy
  • Shity
  • Prześcieradła (Real)
  • Farselona, Farsa i moje ulubione 8arcelona, 8arca :joy:

Wy znacie jeszcze jakieś popularne określenia na inne kluby które są na ogół obraźliwe?

Kończąc, bo trochę odeszliśmy od tematu Premier League 2022/23…

Czy ktoś nas nazywa ‘loserpoolem’, czy my innych nazywamy ‘mułami’, ‘farsą’, ‘debilpage’ itp. - wszystko jest kwestią kultury czy klasy.
Dla mnie to dziwne - nie podoba nam się, że ktoś nas obraża pisząc Loserpool, ale sami nie widzimy nic złego w obrażaniu innych, i nie ma znaczenia, że to ‘tylko’ Debilpage.

9 polubień

4rsenal - chociaż ostatnio nieaktualne ;), UEFAlona, Memczester, $ity

Lubię śmiać się z innych gdy sami jesteśmy bezbłędni, ale “Loserpool” to bardzo trafne określenie nas po finale CL, także trzeba troche zapaść się pod ziemię przez tą niefortunną końcówkę sezonu. I czekać na triumf z którym z dumą będziemy mogli się obnosić :smiley:

1 polubienie

Śmiało, możesz się zapadać pod ziemię…

Kibice Liverpoolu nie mają powodu, żeby to robić.

6 polubień

Zagralismy maksymalna liczbe meczow w sezonie, wykrecilismy chyba znow wiecej punktow w lidze niz kiedykolwiek Ferguson zdobyl, przegralismy 1 punktem z druzyna z nieograniczonym budzetem i genialnym KDB w srodku pola, zdobylismy 2 male pucharki, a po finale LM znajomi mowili tylko o tym jak to mozliwe ze Liverpool przegral kiedy byl lepszy.

Trzeba umiec cieszyc sie z tego co jest i akceptowac porazki. Wszystkiego nie da sie wygrac, ale mielismy genialny sezon. Moze troche pechowy na koncu, ale za to zarobilismy fure siana za ktore budujemy trybune i sprowadzamy jednego z najlepszych mlodych napastnikow swiata.

To okreslenie ktorego nawet nie powtorze moze i pasowalo do czasow Hodgsona, ale teraz co najwyzej jest aktem desperacji i zazdrosci kibicow innych druzyn, bo akurat nikt tak jak liverpool nie potrafi odniesc spektakularnego zwyciestwa jak trzeba :slightly_smiling_face:

11 polubień

“Jak informuje The Telegraph, gwiazda Premier League, mająca około 30 lat została dziś rano zatrzymana przez policję w północnym Londynie. Piłkarz angielskiej ekstraklasy oraz reprezentant kraju jadącego na mundial w Katarze został oskarżony o gwałt, jego dane nie zostały opublikowane ze względu na dobro sprawy. Wstępnie mówi się o Thomasie Parteyu.”

Ot ciekawostka dotycząca Premier League.

Tutaj więcej info:

1 polubienie

Partey był dzisiaj na treningu, więc to raczej nie on.

Jeśli Jesus się sprawdzi i strzeli te 10-15 goli to będą groźni, mają świetne boki ataku, teraz do tego dojdzie środek.
Pozbywają się konsekwentnie balastu, widać, że Arteta i klub działają z głową.

Oho, nastąpiło kasowanko postów. Moderatorzy chyba jednak przesadzacie. W przeważającej ilości postów nie było treści, które zasługiwałyby na usunięcie. Nie tędy droga

Każda nawiązująca do politycznych treści lub będąca bezpośrednio odpowiedzią i pod nią podpięta, więc z automatu są usuwane.

Znam Was wszystkich z tego miejsca, więc z szacunku do Was - jeszcze bez ostrzeżen/banów.

4 polubienia

I moderacja zadzialala co w przypadku niektorych postow bylo sluszne ale dlaczego akurat moj usunieto :rofl: taki zarcik

W temacie:Arteta krok po kroku konsoliduje i wzmacnia druzyne co mnie osobiscie cieszy i mam nadzieje(nepotyzm! czytaj syn kibic Arsenalu :grin:) ze tym razem skutecznie powalcza o top4 a i w LE moga zajsc daleko.