Premier League 2022/23

Kibice United to również mem jak ich drużyna. Kolejny raz uciekają do domku przed przerwą.

Kapitalny mecz City. Grają kompletnie i bardzo przyjemnie się to ogląda.

Wiesz, że łysemu kończy się kontrakt w 2023 roku? Kto przyjdzie za Guardiole?

Gdzie Guardiola, a gdzie Klopp i jego sentymenty.

Wychodzący w połowie meczu kibice United to już w ostatnim czasie tradycja. Oby Pep nie zaciągnął teraz hamulca bo szykuje się naprawdę fajny wynik.

Kuczq, ale koniec kontraktu Pepa nie zmienia faktu, że Liverpool nie jest już drużyną, która dominowała w lidze lub była naprawdę wymagającym rywalem.

Obyś się nie zdziwił jak niedługo sam będziesz wyłączać mecz jak będą
z nami grali :smiley:

Koniec kontraktu nie oznacza, że go nie przedłuży. Ponadto w City kto nie przyjdzie, to tą kadrą ligę połykają. Tu jest zbyt wysoka jakość.

1 polubienie

Myślę, że to będzie wyjątkowo nudny sezon. Nie dlatego, że MC jest nieziemskie, ale dlatego, że jest wystarczająco mocne, żeby wygrać ligę w cuglach, nie mając konkurencji.

Nie wiem czy to COVID zniszczył długofalowy plan budowy LFC, czy był to plan z gruntu wadliwy (bądź jedno i drugie) - na co wskazują ostatnie trzy sezony. Fakt jest faktem, że MC ma plan, a my nie. I - choć bardzo chciałbym się mylić - wiele skazuje na to, że nadzieje na zbudowanie długoletniej trwałej potęgi trzeba odłożyć na inną okazję.

My też mogliśmy United historycznie zlać na wyjeździe, ale nasi woleli zaciągnąć hamulec. Szkoda, bo takie 0-9 byłoby wspominane na zawsze, a tak sezon pójdzie w zapomnienie

City gra wybornie, a De Bruyne z Haalandem to dwa kozaki, i to chyba każdy wie, ale ja coś napisze odnośnie United. Ich trener to jest ślepy? Casemiro - piłkarz z bardzo wysoka tygodniówka, pierwszoplanowa postać Realu, myślę że nadal by grał w 1 składzie Królewskich, bo to topowy SPD grzeje ławę w United XD Przecież Mctominay kompletnie nie ogarnia na boisku z dobrymi zespołami, i już to pokazał nie raz. Łysemu z United chyba styki przepaliło, bo od początku meczu było widać jak ogromna dziura jest w środku pola United, a najlepszy pomocnik w klubie siedzi na ławie.

Plan Liverpoolu? To wycisnąć jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem. Dlatego też zatrudniono Kloppa. Zasłużył żeby dograć do końca sezonu, ale później powinny się skończyć sentymenty i jeżeli nie będzie światełka poprawy to powinniśmy się rozstać żeby nie zepsuć tego, co razem zbudowano.

Nie wykorzystano momentu, w którym Liverpool był na szczycie żeby się na nim utrzymać. Nie wiem kto za to odpowiada, czy Klopp, czy Właściciele. Piłsudski powiedział kiedyś:- Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. I tą właśnie klęskę odnosimy, żadnego zaskoczenia.

Będą przebłyski dobrej gry, bo koniec końców nie mamy slabych piłkarzy i czasami to musi zaskoczyć, ale nie liczcie na nic, serio.

12 polubień

Czarno widzę nasz mecz z nimi :smiling_face_with_tear:

Robertson zgubił rytm, wchodzący za niego Tsimikas nie potrafi ominąć pierwszego obrońcy przy wrzutkach.

Tymczasem City z 5 goli dziś trzy padły po podaniach z lewego sektora. PO ZIEMI.

Nie zdziwiłbym się jakby z Haalandem wygrali LM

Szacun dla City. Utrzymują poziom od lat nie mamy do nich podjazdu. Trzeba kupić zawodnika to to robią. Wzmacnianie składu bez sentymentów.

Już się boję wyniku z nami i ile bramek strzeli Hochland :sweat:

przegrana jedną bramką będzie jak wygrana

Fajne te United, mają na trybunach Magłaja, który zaczarował ich obronę. Luke Shaw super wejście. Aż się wierzyć nie chce, że przegraliśmy z nimi. City rozbija nasz wynik z United.

Ale piszecie fleki :smiley: Liverpool gra jak kupa gowna, ale w meczu z City staną na wysokości zadania. Nie mówię, ze wygramy, ale na pewno City nas nie rozniesie. Oglądacie Liverpool dopiero od tego sezonu ? Dobrze wiecie, ze nawet jak gramy piach, to na top4 jesteśmy mega skoncentrowani.

1 polubienie