Premier League 2022/23

Jak czasem mam wrażenie, że jesteś normalny to potem tak odlatujesz :stuck_out_tongue: Uważasz, że to co pokazaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku spotkań to forma mistrzowska? Tego Ramsaya już nie skomentuje zagrał 3 minuty z Napoli i mecz z 3ligowcem.

Zdecydowanie przedwcześnie na takie stwierdzenia. Ramsay z Derby zagrał po prostu bardzo przeciętnie (zreszta jak prawie cały zespół) i nie wyróżnił się za bardzo na plus na tle trzeciologowca. Może w przyszłości będzie z niego wybitny grajek, ale na razie ilość minut spędzonych na boisku w naszych barwach i jakość występów w żaden sposób nie pozwala sformułować takiego twierdzenia jak Twoje

Nie rozumiem z tą Kryśką, lata mijają i ciągle ta Kryśka. Jak dla mnie gościu tyle osiągnął w piłce, że szacunek mu się należy.

Czy ja wiem czy kto go kupi to będzie frajerem. Ronaldo nawet w tym wieku będzie wartością dodaną w praktycznie każdej drużynie, a że go boli brak profesjonalizmu w klubie to świadczy o jego ambicji.
Zapewne sam Cristiano z pensji zejdzie, więc jeśli nie powrót do Sportingu to może te Napoli o którym się już mówiło, dorzuci kolejne mistrzostwo Seria A i powalczy o LM.

5 polubień

poruszyłeś ciekawą kwestię. CR7 jako chyba jedyny miał odwagę powiedzieć jakim bagnem jest United, bez lizania kogoś po jajkach. Ewidentnie jest rozczarowanym tym co zastał po powrocie. Napoli czy Sporting to będą odpowiednie kierunki dla niego, bo już na 100% jest skreślony przez ten Haga.

3 polubienia

@Loku64 - jesli zawodnik nie okazuje szacunku ludziom z którymi pracuje, to sam na ten szacunek nie zasługuje.
Czym innym jest powiedzenie, że zespół jest w kryzysie, a czym innym jechanie personalnie po pracownikach, zawodnikach czy trenerze, który przecież powoli odbudowuje MU i to bez przesadnie wielkich transferow.

Napoli zbudowało mega pakę w obecnym sezonie, wciskanie w taki zespół zawodnika z pensją i ego CR byłoby strzałem w stopę.
Prędzej Chelsea - są w kryzysie, grają w LM, nie ma Tuchela, wiec moze wrócą do tematu. Albo Sporting lub coś w MLS jako zamknięcie kariery.

Ale nie dziwię się w ogóle Ten Hagowi. Gość w lecie chciał za wszelką cenę wymusić transfer, olał całkiem okres przygotowawczy, to za nazwisko ma grać? Okej jest chyba najlepszym piłkarzem świata, ale kurde gość kogoś olewa a potem oczekuję że będzie pierwszoplanową postacią? Murem za Holendrem! Cristiano jest wielki, ale chyba troszkę sie chłopina pogubił.

To jeszcze z innej strony o Ronaldo:

5 polubień

Personalnie z czego widzę odnosił się do trenerów(w sumie personalnie dosłownie to tylko do Ten Haga)i Rooneya. Z czego Rooney sam go krytykował. Do tego z czego opowiada to go wypychano z klubu, a wszędzie narracja była, że on chce na sile odejść. Ronaldo się nic w tym czasie nie wypowiadał. Jak dla mnie to nie przegiął tym wywiadem, widać że jesteś źle do niego nastawiony.
@Ralf088 wlasnie Cristiano mówi, że to go wypychano.

Murem za Holendrem? A kim my jesteśmy w tym sporze :sweat_smile::sweat_smile:

Albo wykolei pociąg jadący po pierwsze od lat mistrzostwo xD

Haha chyba ciężko będzie w tym sezonie, aczkolwiek Napoli lubi przegrywać mistrzostwa na koniec sezonu😂

Ciekawe czy Portugalia ugra coś na tych mistrzostwach. Kwas czuć na odległość.
https://twitter.com/SkySportsPL/status/1592464444843757572?t=QVm1qblmNOhTWyTZAvwNtQ&s=19

1 polubienie

Nic nie ugrają - będzie grać Krystynka, noe ma Joty, Felix cieniuje. Z przodu nie maja za bardzo kim straszyć

na Euro 16 też cieniowali, a skończyli z tytułem.
Wiele zależy od tego, czy trener będzie miał jaja i będzie stawiał na najlepszych, a nie na ‘gwiazdy’.

Portugalia to druzyna turniejowa. Nic nie muszą grac a mogą zajść daleko. Jak Anglicy. Nie zdziwię się jak wejda do finału grając totalny minimalizm jak na Euro 2016

Podwaze teorie Kolegi o “turniejowej druzynie” Portugalii w kontekscie bilansu na MS.
Otoz na ostatnich 5 czempionatach(przedtem w latach 90,94,.98 nie potrafili sie nawet zakwalifikowac a “pake” przeciez mieli) zanotowali nastepujace rezultaty:

  • 2002 odpadniecie w “polskiej” grupie
  • 2006 4 miejsce :grinning:
  • 2010 porazka w 1/8 z pozniejszym mistrzem swiata Hiszpania
  • 2014 i znow wtopa w fazie grupowej
  • 2018 tym razem w 1/8 to Urusi poslali ich do domu

Ten bilans nie powala na kolana choc osobiscie nie przewiduje katastrofy na samym wstepie poniewaz graja z Korea,Ghana oraz Urugwajem.Lecz potem czeka jak cos Brazylia lub (moim zdaniem mocna)Serbia.
Bez Diogo :wink: jakos nie widze ich w cwiercfinale.

PS ta “jedna” jaskolka z ME 2016 wiosny nie czyni moim zdaniem.

@LiverpoolJestCzerwony @MG75

To, że nie trzeba mieć wielkiego składu żeby dojść daleko to raczej oczywiste dla każdego, kto ma te +16 lat - wystarczy wspomnieć Portugalię '16, Anglię '18 czy Holandię '14 albo Koreę '02 (xD).

Ale kwas w drużynie to inna sprawa, nie przypominam sobie drużyny, która by pod tym względem cieniowała i zaszła daleko - wystarczy wspomnieć Francję '10 albo '21 (w drugim przypadku szambo wyszło na wierzch po odpadnięciu z Euro).

Kolega dal xD przy Korei bo tam to grali…sedziowie i dopiero w polfinale Niemcy majacy wplywy w FIFA doprowadzili do tego,ze arbiter byl neutralny i nie przekrecil meczu.
Wlosi i Hiszpanie do dzis dostaja szalu na mysl tych oszustw w ich spotkaniach z ekipa Hiddinka.

A wystarczyło wspomnieć Grecję 2004… :wink:

3 polubienia

To zbyt oczywiste :wink: można jeszcze (tfu) rosję i Turcję '08 albo nawet Kostarykę '14, która odpadła w 1/4 po karnych z Holandią (po słynnym manewrze van Gaala z Timem Krulem).