Premier League 2022/23

Słowo, gdyby zawsze pojawia się, gdy Liverpool remisuje, bo przez te remisy przegrywa mistrzostwa.

Niestety, Fulham na 1pkt chociaż zasługiwało

Ta akademia united bez przerwy dostarcza im bardzo dobrych zawodników, najpierw byl Rashford, potem Greenwood, a teraz ten Garnacho który chyba będzie najlepszy z tej trójki. Szkoda że akademia Liverpoolu jest takim gównem i wypuszcza kogoś dobrego raz na 20 lat.

Zakładając, że wygramy zaległy mecz to mamy 4 pkt straty do top 4. W zeszłym sezonie prawie udało się odrobić dwa razy wiekszą stratę do Man City w drugiej części sezonu. Ale potrzebny będzie nowy transfer, który da nam iskrę jak Diaz rok temu. Najlepiej na pomoc. Pytanie jak długo potrwa proces sprzedaży klubu

2 polubienia

Wow, faktycznie, Rashford i Greenwood, jeden od dwóch lat kopie się po czole, drugi od roku na progu więzienia.
Ten Garnacho faktycznie swietny, na pierwszu rzut oka przypomina naszego Doaka, tyle, że trochę bardziej już ograny.

1 polubienie

No jednak Rashford i Greenwood to byli/są zawodnicy na poziomie reprezentacji, a te wszystkie Jones’y i Wilson’y z Liverpoolu to jest w najlepszym wypadku materiał na dolną połowę tabeli, albo i championship.

MU mialo/ma Rashforda, my mamy Aleksandra-Arnolda, chociaż faktycznie nasza akademia powinna wypuszczać wiecej talentow.
Dobrze, że mamy przegląd rynku młodzieżowców i wyłapujemy takich graczy jak Bajcetoc, Elliott czy Fabio, jednak czekam na naszych wychowankow, oby Doak był kimś takim.

Proszę jak nasz sympatyczny kolega celowo ominął Trenta i Kellehera tylko po to, żeby mu się zgadzało do hejtowania Liverpoolu. Czy z pisowni tego kolegi padnie kiedykolwiek jakieś słowo pro Liverpool? Jak można żyć w takiej ciągłej nienawiści. I po co by kibicem Liverpoolu jeżeli jest się tak bardzo anty? Ja się czasami zastanawiam czy to nie jest kibic jakiegoś innego klubu, który tu przyszedł na forum żeby siać pogardę dla The Reds.

6 polubień

Doak też został kupiony do akademi, więc nie wiem czy można go do końca traktować jako wychowanka.

1 polubienie

A ja to sie zastanawiam czy ty i Radbug to nie jest czasem jedna i ta sama osoba, bo wypisujecie podobne głupoty.
A co do TAA to przecież napisałem że raz na 20 lat ktoś tam dobry wyjdzie z tej akademii, no tylko że przed Arnoldem ostatnimi zawodnikami tej klasy z akademii byli Gerrard i Owen, a tu mówimy już o późnych latach 90-tych. Był jeszcze niby Sterling ale on trafił tu w wieku 17 lat, więc ciężko go zaliczyć do wychowanków.

1 polubienie

Garnacho nie jest wychowankiem United, dwa lata temu przyszedł z młodzieżowego zespołu Atletico.

8 polubień

No dokładnie. Idąc tym tropem można uznać, że Bajcetic jest naszym wychowankiem, a nie jest. Kolega Grzegorz wyjaśniony po raz setny.:wink:

3 polubienia

Tak rzeczywiście. Co nie zmienia faktu że wypatrzenie go i ściągnięcie w młodym wieku za paczke fajek to też dobra robota akademii.
A co do “wyjasniania” drogi josifie to przypominam, że w lecie twierdziłeś że pomoc Liverpoolu jest w świetnej dyspozycji, a FSG nie robi transferów bo za rok zrobią wielką przebudowę xD
Jak na razie to przewidywania moje i reszty jak ty to nazywasz “hejterów” w większości się sprawdzają, natomiast ty jak zwykle zrobiłeś z siebie pajaca i udajesz że nie było tematu

Neco Williams to czysty produkt naszej akademii. 21 lat, a już ma spore doświadczenie i umiejętności. Perfekcyjny zmiennik dla Arnolda, może z czasem zacznie grać na PO, a Arnold pójdzie wyżej. A nie czekaj… Klub go musiał sprzedać za marne kilkadziesiąt milionów, bo (jak Klopp sam przyznał) hieny z FSG nie dały nawet centa na transfery i dyrektor sportowy musiał kombinować i sprzedawać piłkarzy żeby zrobić jakiś sensowny budżet transferowy. Już sobie przypomniałem.

4 polubienia

Oczywiście, że tak pisałem i nigdzie się z tych słów nie wycofuję. Powiem więcej. Ja wciąż uważam, że tym składem jesteśmy w stanie wygrać mistrzostwo. Ten sezon jest na tyle wyjątkowy, że każdy zespół będzie miał lepsze i gorsze momenty, każdy zespół jest mniej lub bardziej w budowie. Co z resztą ma miejsce jak widać. Liverpool od kilku meczów to zupełnie inny format. Będąc kibicem przez ten rok powinieneś się nauczyć, że Liverpool to król drugich połów.

Zamienić Williamsa na Ramsaya to jak zamienić zardzewiałego Citroena na nowe BMW.

1 polubienie

Nie no, odjechałeś jak polskie pendolino XD

4 polubienia

Rzadko się z Tobą nie zgadzam i chętnie po 38 kolejce odszczekam, jesli okaże się, że masz rację… ale chyba trochę odleciałeś. Na razie mamy daleką drogę do top4.
Wiem, że umiemy wracać do gry, ale wymaga to potężnej zadyszki zarówno od Arsenalu, jak i City.
Jak dla mnie realne jest miejsce na pudle i jakiś puchar (puchary), a nawet wygranie LM, jeśli przejdziemy ‘królewskich’ to można powiedzieć, że będzie z górki.

https://angielskieespresso.pl/post/110481/2022/11/14/cristiano-ronaldo-wywiad-ten-hag-rangnick-rooney/

W wielu kwestiach trudno się z Ronaldo nie zgodzić, jednak krytyka Rooneya i Ten Haga przypomina żal 5latka.

Ale sobie Kryśka pojechała po United :sweat_smile: do Manchesteru nie ma już powrotu dla niego, ciekawe, czy znajdzie się chętny (frajer?) na CR… może jakiś Inter Miami.

wygląda lepiej od Rooneya, co się czepiasz :smiley: