Premier League 2023/2024

Ale Premier League jest minimalnie na 3 miejscu. Patrzac na to, ze 3 angielskie zespoly sa faworytami do triumfow to moze sie to zmienić

Martwią mnie wyniki Manchesteru United. Nie oglądałem ich meczów, ale po wynikach wnioskuję że Hag zaczyna to układać i są w formie. W konsekwencji obawiam się meczu na Old Trafford w kwestii walki o tytuł. - może ktoś oglądał i sprostuje

A czarny sen o tym że od przyszłego sezonu w Manchesterze zacznie wszystko grać, a my zatrudnimy no name i będziemy na miejscu Chelsea przyprawia mnie o mdłości. - mimo wszystko nie dopuszczam tej myśli i wierzę że będziemy na topie już zawsze.

1 polubienie

Ale ta przewaga Włoch i Niemiec to aktualnie dokładnie 0,375 oraz 0,017 punkta czyli tyle co nic.
Przeszkodą jest to, że zdobyte oczka dzieli się Anglikom przez 8 (ilość drużyn) a rywali tylko przez 7.
Myślę jednak, że PL powinna w końcowym rozrachunku być w tej top 2.

I oczywiście NIE! dla “memnited” w LM.
Niech sobie kopią w LKE a najlepiej w ogóle pozostają poza Europą😃

1 polubienie

Ślizgają się strasznie. Przypomina to drugą połowę poprzedniego sezonu, gdzie wygrywali mecze fartem.

1 polubienie

@ynwa19 Nie zmienia to faktu, że angielska musi odrabiać straty. A kluby, które najbardziej by na tym zyskały (vide United), są tymi samymi, które się do tego stanu przyczyniły.

@B9K z tymi faworytami bym się nie rozpędzał, bo City 5 lat było faworytem zanim w końcu tą LM wygrało. LFC ma w drodze po triumf świetnie grający Leverkusen. Wiele będzie zależało od losowań, bo liczy się jak zespoły będą punktować. Jak zaraz Arsenal wpadnie na Real, a AV na coraz lepiej grający Ajax, to szybko może się skończyć punktowanie.

tylko, ze w LE włoskie i niemieckie wcale nie muszą przejsc w komplecie nastepnej rundy.
w LM Lipsk i Lazio raczej odpadaja. Są 2 konfrontacje wloskich z hiszpanskimi, wiec też ktos od razu odpadnie.
i jesli AV odpadnie z Ajaxem to naprawdę będą leszczami.

Dzisiaj nadszedł dzień kiedy świat usłyszy o wielkiej Chelsea. Dzisiaj nadszedł dzień pożegnania Hodgsona z Premier Leauge.

1 polubienie

Jeszcze nie przyzwyczajony do tego, że United od 10 lat gra falami?

1 polubienie

Nie pomyliłeś forum?

Podrzucam link, żebyś szukać nie musiał :wink:

4 polubienia

Boli Cię Wielka Chelsea?

2 polubienia

Jak dla mnie to ona może już taka Wielka zostać jak jest teraz nawet i do końca świata.

1 polubienie

O, mają recenzję książek sportowych. Zajebista sprawa tak szczerze. Poprzeglądam sobie, dzięki.

PS.: Jakby ktoś nie czytał, polecam:

1 polubienie

Arsenal był w kryzysie na przełomie grudnia i stycznia. Ale ostatnio ich forma wzrosła. O ile mecz w pucharze Anglii przypadł na ich słabszy czas i wygraliśmy o tyle ten mecz ligowy pechowo dla nas przypadł na ich lepszy czas. Dodatkowo Salah i Szoboszlai kontuzjowani. Mieliśmy pecha

W sumie z ciekawości wszedłem na internety, żeby zobaczyć listę kontuzjowanych u The Blues. Szczerze powiedziawszy już zapomniałem o niektórych ich transferach. Niesamowity niefart mają z tymi kontuzjami. Niektórzy narzekają na komitet transferowy Liverpoolu, a ja uważam że jest całkiem niezły. Trafiliśmy w sumie przez tyle lat na dwie szklanki, czyli Keita i Thiago. Reszta mniej więcej dawała radę dopóki nie zostali zajechani. Cieszy mnie to, że Liverpool jest prowadzony przez rozsądne osoby i jeżeli kiedykolwiek nastąpi zmiana właściciela to poproszę o FSG z deczko wyższym budżetem.

W sumie lekka beka, że konto założone przedwczoraj zarzuca takiemu gościowi z takim stażem jak ja na stronie bycie fanem z innej strony. No ale nie ma co się spodziewać zbyt wiele po nowym narybku. Namnożyło się ich jak karasi w stawie to i o poziom dyskusji jest ciężko.

Założę tylko, że chodzi o mnie, bo sprawdziłem wszystkie konta, które odpisały pod Twoim wybitnym postem o Chelsea i nikt nie ma konta założonego przedwczoraj.

Moja data jak większości na tym forum wskazuje październik 2021, czyl moment powstania nowej bazy danych na nowym forum. To tylko dygresja oczywiście, bo być może staż ogólny na tej stronie mam większy od Ciebie, ale tego już nie sprawdzimy.

O poziom dyskusji faktycznie może być ciężko, gdy sam moderator go zaniża jakimiś postami o mitycznej potężnej Chelsea, bo nawet jeśli dzisiaj wygrają to co z tego, skoro i tak skończą sezon w okolicach połowy tabeli.

Tam nie ma zespołu, tam są jednostki, potrzeba czasu, żeby tam cokolwiek zbudować, a jesli będą dalej prowadzili taką politykę transferową, jak do tej pory, to pewnie wydłuży to o jeszcze dodatkowy okres czasu.
Poza tym patrząc na forum Chelsea, które wrzuciłem oczywiście w ironii i ilość komentarzy pod postami, samych kibiców ten klub na tym etapie nie za bardzo interesuje, więc czemu powinien nas? :wink: Na ten moment ligowy średniak z przebłyskami.

3 polubienia

To musi być trolling. Nie dam się złapać :).

2 polubienia

Po porażce z nami wszedłem z ciekawości na ich forum i byłem zdziwiony, jak mało było tam komentarzy. U nas, na Kanonierach czy Devilpage są setki po meczach, a tam z 50 może było przy dobrych wiatrach. I nie było tam zachwytów nad wielką Chelsea xd

Potężna Chelsea właśnie dostaje łupnia od CP :rofl: Coś czuję, że Maurycy długo tam nie zagrzeje. Chelsea to idealny przykład jak debilne transfery mogą skończyć klub. Oni zjadą na samo dno i będą takim klubem walczącym o miejsca 10-17.

Nie oglądam tego meczu, ale statystyki wyglądają super xD

2 polubienia

Simon Adingra averaged the most dribbles (8.86 per 90) at #AFCON2023 out of players who played at least 300 minutes. He also averaged the most expected assists (0.47 per 90). He’s already got 8 goal contributions for Brighton this season.

Niesamowite jak Brighton ma zdolnych ludzi z laptopami. Biega sobie jakiś Mitoma w jakimś japońskim Kawasaki, a koszt transferu to 3mln€. Biega sobie taki Adingra w jakimś duńskim klubie, którego nazwy nawet nie potrafię powtórzyć, a do Brighton przechodzi za 8mln€, a teraz jest gwiązdą AFCONu. Jeszcze przydałoby się, żeby Kozłowski odpalił.

1 polubienie