Premier League 2023/2024

Co ciekawe półtorej miesiąca temu Arsenal dostał w czapę 2-0 od West hamu na własnym stadionie.
Najgorsze ze do dobrej formy Arsenalu najbardziej się przyczynił LFC ostatnim meczem

3 polubienia

Mimo wszystko nikt chyba nie spodziewał się takiego wyniku, jakieś 0:2, 0:3 to jeszcze ale taka deklasacja…

Arsenal to taki zespół który raz gra jak dobra drużyna a raz jak bardzo dobra oni nie potrafia grać na jednym poziomie zresztą west ham nie jest jakis dobry obecnie inna sprawa że my z nimi przegralismy już w tunelu mentalnie bylo to widać szczegolnie w obronie naszej.

Forma to powtarzalność. Liverpool w zeszłym sezonie dwa razy wygrał ponad 7 bramkami, ale o formie nie można było mówić.

W formie teraz jest Man City- 10 zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach

To od kiedy im zaczniesz liczyć “formę” ? Po następnej kolejce ?
Cztery zwycięstwa z rzędu to jednak jakaś tam forma.

Hojlund sie rozstrzelal, niedobrze

Niesamowite jak United ślizga się w tym sezonie.
Jeszcze z 5 min temu pomyślałem, że muszą być mega zadowoleni z jednego punktu przy takiej grze w tym meczu, a tu mogą nawet zgarnąć 3 pkt.

Jak oni farcą to hit

Po tej kolejce tak właściwie znamy TOP3: City, LFC, Arsenal. Na 4 mysle ze bedzie Spurs, na 5 mimo wszystko United, przez co zagrają w LM.

Aktualnie to Bundesliga i Serie A są premiowane dodatkowym zespołem w LM. Angielska ssie w tym sezonie w Europie i za sprawą niskiego współczynnika głównie dzięki grze United i Newcastle w LM, angielska nie jest premiowana bonusem.

A co do samej tabeli to zdecydowanie bardziej wolałbym w LM zobaczyć AV niż to kompromitujące się United.

2 polubienia

Ale Premier League jest minimalnie na 3 miejscu. Patrzac na to, ze 3 angielskie zespoly sa faworytami do triumfow to moze sie to zmienić

Martwią mnie wyniki Manchesteru United. Nie oglądałem ich meczów, ale po wynikach wnioskuję że Hag zaczyna to układać i są w formie. W konsekwencji obawiam się meczu na Old Trafford w kwestii walki o tytuł. - może ktoś oglądał i sprostuje

A czarny sen o tym że od przyszłego sezonu w Manchesterze zacznie wszystko grać, a my zatrudnimy no name i będziemy na miejscu Chelsea przyprawia mnie o mdłości. - mimo wszystko nie dopuszczam tej myśli i wierzę że będziemy na topie już zawsze.

1 polubienie

Ale ta przewaga Włoch i Niemiec to aktualnie dokładnie 0,375 oraz 0,017 punkta czyli tyle co nic.
Przeszkodą jest to, że zdobyte oczka dzieli się Anglikom przez 8 (ilość drużyn) a rywali tylko przez 7.
Myślę jednak, że PL powinna w końcowym rozrachunku być w tej top 2.

I oczywiście NIE! dla “memnited” w LM.
Niech sobie kopią w LKE a najlepiej w ogóle pozostają poza Europą😃

1 polubienie

Ślizgają się strasznie. Przypomina to drugą połowę poprzedniego sezonu, gdzie wygrywali mecze fartem.

1 polubienie

@ynwa19 Nie zmienia to faktu, że angielska musi odrabiać straty. A kluby, które najbardziej by na tym zyskały (vide United), są tymi samymi, które się do tego stanu przyczyniły.

@B9K z tymi faworytami bym się nie rozpędzał, bo City 5 lat było faworytem zanim w końcu tą LM wygrało. LFC ma w drodze po triumf świetnie grający Leverkusen. Wiele będzie zależało od losowań, bo liczy się jak zespoły będą punktować. Jak zaraz Arsenal wpadnie na Real, a AV na coraz lepiej grający Ajax, to szybko może się skończyć punktowanie.

tylko, ze w LE włoskie i niemieckie wcale nie muszą przejsc w komplecie nastepnej rundy.
w LM Lipsk i Lazio raczej odpadaja. Są 2 konfrontacje wloskich z hiszpanskimi, wiec też ktos od razu odpadnie.
i jesli AV odpadnie z Ajaxem to naprawdę będą leszczami.

Dzisiaj nadszedł dzień kiedy świat usłyszy o wielkiej Chelsea. Dzisiaj nadszedł dzień pożegnania Hodgsona z Premier Leauge.

1 polubienie

Jeszcze nie przyzwyczajony do tego, że United od 10 lat gra falami?

1 polubienie

Nie pomyliłeś forum?

Podrzucam link, żebyś szukać nie musiał :wink:

4 polubienia

Boli Cię Wielka Chelsea?

2 polubienia