Premier League 2023/2024

Tottenham okradziony przez sędziów dzisiaj. Zdecydowanie zasłużyli na minimum remis.

@uzytkownikzablokowany karny na Kulusevskim i faul na Vicario przy 3 bramce.

@uzytkownikzablokowany wywalczyli karnego, a przeciwnik zdobył nieprawidłowo gola, więc zasłużyli. W Twoim toku myślenia my nie zasługiwaliśmy na remis z Tottenhamem, bo zabrali nam gola, czy wygraną z Arsenalem po grze w koszykówkę Odegarda.

2 polubienia

[edit]
Jakby zasłużyli to by ten co najmniej remis mieli.
@AleksanderFa Co mnie to obchodzi?
Jak jesteś lepszy, to mimo przeciwności strzelasz więcej w meczu, niż Twój przeciwnik.
[edit]

2 polubienia

Wydaje mi się, że tak zachowuje się kapitan każdego zespołu w tej lidze, ale nie tylko tej lidze. Coś mu się nie podoba to o tym mówi sędziemu, gestykuluje swoje niezadowolenie. Tymczasem nasz Van Dijk nie robi dosłownie nic. Henderson to przynajmniej uciszył D. Coste. Może piłkarzem był słabym, ale miał silny charakter. Tu kapitanem powinien być Robertson, który jest pyskaty.

Albo inaczej. Kiedy przeciwko dowolnej drużynie jest jakaś sytuacja wg nich kontrowersyjna to sędzia jest otoczony wianuszkiem piłkarzy. W Liverpoolu odkąd Van Dijk jest kapitanem taka sytuacja zdarza się tylko raz na jakiś czas, a powinno się wywierać presję na sędziego cały czas.

4 polubienia

Wydaje mi się, że tak zachowuje się kapitan każdego zespołu w tej lidze

Ale tylko Odeegard kartek za dyskusje nie dostaje.
Przykład, nasz mecz z Evertonem, 3 żółte kartki, nie nie, nie za faule, za dyskusje, w tym dla VVD.

Widać że jesteś Arsenalowskim trollem jeśli piszesz takie rzeczy, to znaczy że nie oglądasz naszych meczy, konto założone wczoraj mówi samo za siebie.

1 polubienie

Czekałem na to cały dzień :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: (żeby zrobić żałosnego mema)

tadam:

5 polubień

Post został scalony z istniejącym tematem: Darwin Núñez

4 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Nowy trener Liverpoolu 2024

Professional lip reader John Cassidy has studied the footage of Klopp and Salah’s row for SPORTbible and came to the following conclusion about what was said between the pair: "When Klopp tried to shake hands with Salah, Salah just feebly slapped Klopp’s hand.

"Salah said, ‘There’s nothing I can do about that, nothing.’

"Klopp’s reply was obscured, indicating Salah wasn’t ready as quickly as Klopp liked it to be. Klopp walked over and irritated Salah by saying something to him.

“Salah then said, ‘I will, I will get a red card, after seven years, after seven years’ service, after seven years!’ He then got ushered away by Nunez.”

Mamy odczytane słowa z ust Salaha, niestety brakuje słów Kloppa, którymi tak rozwścieczył Egipcjanina.

2 polubienia

Solanke ale dziś pokraka. Mógł pokarać Gabriela za zabawy to będąc sam na sam zaczął przekładanki robić i się wywalił xd

Arsenal dzisiaj skuteczność, jak my w ostatnich tygodniach.

Co za nurkowanie :man_facepalming::sweat_smile:

1 polubienie

Karny z dupy, kladł się już przed kontaktem i szukał nogi bramkarza.

Żenada że takie karne gwizdaja. Piękny nur Havertza

ciekawe kto biegnąc przeciąga stopą po ziemi jakieś 20 cm

Ciekawe kto będzie tym mistrzem. Wydaje mi się, że Arsenal nie straci już punktów do końca sezonu. Ciekawe tylko czy City się potknie czy nie

City ma totki z którymi lubi przegrywać. Arsenal chyba ma muły jeszcze ale ci pewnie rozkraczą się aby rywal zza miedzy nie wygrał tytułu.

Równi i równiejsi
Zrzut ekranu 2024-05-04 142042
Zrzut ekranu 2024-05-04 142106
Zrzut ekranu 2024-05-04 142205

3 polubienia

Właśnie tu będzie ciekawie, bo jednak ManU gra o puchary

Będzie remis, karma wraca

1 polubienie

Oby City wygrało ligę. Nie zniósłbym mistrzostwa dla Varsenalu. Sędziowie ich ciągną za uszy w tym sezonie.

1 polubienie