Premier League 2023/2024

Cóż, wyszło bokiem Arsenalowi murowanie bramki i gra na czas od 30 minuty w meczu z City. Nie zaryzykowali, bronili się w 11 przed polem karnym i zostali za to skarceni na koniec sezonu, pomimo że pozornie wywalczyli w tym meczu dobry wynik.
Być może gdyby wtedy zagrali o pełną pulę dziś byli by w innych nastrojach.

Albo już dawno byłoby po sezonie… Takie gdybanie. Gdyby na Anfield nie mieli szczęścia to też mieli by punkt mniej. A tak są jeszcze w walce o mistrzostwo. Czyli wychodzi w sumie na to, że My też 2 tytuły przegraliśmy na etihad…

Liczyliśmy na cud Gerrarda z Aston Villa do ostatniej kolejki, teraz fani Arsenalu będą śledzić spotkania do ostatniej minuty. I nastąpi wielkie rozczarowanie, że są tak mocni a jednak za słabi. Oby przeżyli to samo.

Arsenal przegrał tytuł z AV, tak jak my z Tottenhamem w 2021/22.

1 polubienie

Mało tego. Pisali wierutne bzdury o tym jak to Liverpool pod Kloppem nigdy nie grał na takim poziomie jak Arsenal z tego sezonu :sweat_smile:

6 polubień

Ja do Arsenalu jako drużyny nic nie mam. Grają fajna piłkę, nawet lubię Rice’a, Trossarda, ale nie cierpię Artety i tylko dlatego kibicuje City w tym wyścigu. Hiszpan się pręży jakby wygrał niewiadomo ile, jest zarozumiały, a jest tylko gorszą wersją Pepa i szybko chce wskoczyć w jego buty. Mam nadzieję, że na ławce trenerskiej nie zasmakuje pucharu zbyt szybko.

1 polubienie

Ornstein mowi że VAR być może zostanie wyrzucony z Premier League.

EXCLUSIVE: Premier League clubs to vote on proposal to scrap VAR from next season. Resolution formally submitted by Wolves to abolish system + will be on agenda at June 6 AGM. Any rule change needs 2/3s majority (14 of 20 members) to pass.

To może zamiast winić technologię (która jest dokładna) to niech zrobią coś z tymi skorumpowanymi ku#wami w czarnych strojach?

1 polubienie

Nie wiem kto to jest David Ornstein ale twierdzi on na twitterze, że 6 czerwca kluby będą głosować nad propozycją wycofania VARu w przyszłym sezonie. Propozycję złożyło Wolves.

Jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych na wyspach.

XDDD var jest świetnym systemem, ale jest bezużyteczny w rękach idiotów w czarnych strojach. niech się zastanowią w czym leży problem

1 polubienie

Co za idioci… zamiast zmienić ten kretyński protokół varu, wg ktorego var niby moze interweniowac tylko wtedy gdy sytuacja jest czarno-biala czyli bład jest 100%, to oni będa dywagowac nad wycofaniem varu. Czyli w praktyce obecnie w wiekszosci sytuacji jest utrzymywana decyzja sędziego z boiska, bo wystarczy minimalny kontakt np.delikatne polozenie ręki na rywalu po ktorym ten sie przewraca, symulka chyba Mudryka (błąd 90%-10%) jest najlepszym przykladem, i to wystarczy żeby var nie zmienil decyzji z boiska. W ten sposob sytuacje 80-20 czy 70-30, gdzie widac, że sędzia popelnil błąd i gdyby jeszcze raz obejrzal na pewno zmienilby swoją decyzję, bo zwyczajnie mógl nie widziec na żywo, ale var go nie wzywa, bo to nie jest 100% błąd a pole do interpretacji zawsze mają szerokie. Absurd i źródlo dziesiątek blędnych decyzji. Wylewają dziecko z kąpielą. Wystarczyloby wzywac częsciej do monitora, gdy jest duże prawdopodobienstwo błedu.

1 polubienie

To nie VAR jest problemem. Jeśli się z tego wycofają będzie to krok wstecz i witamy ponownie w piłkarskim średniowieczu.

2 polubienia

Problemem są debile w czarnych strojach i idioci obsługujący system VAR. Mocny krok w tył jeśli to przejdzie.

2 polubienia

Wątpię żeby, aż 14 klubów dało na tak. Var jest sam w sobie dobry, ale czarna mafia nie umie z tego korzystać. Dobrze, że w przyszłym sezonie będzie półautomatyczny system spalonego, nie będzie już takich cyrków jak w meczu z Tottenhamem.

Dokładnie to jak wycofanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie, bo jakiś gamoń ich nie zapiął i zrobił dzwona jadąc 100 na 50.

Sam system to krok na przód .
Robić szkolenia na sędziów i wprowadzić system kar, no ale wtedy może być ciężko o przelewy arabów.

Haha ale pół-automatycznego spalonego też wtedy nie będzie? Miał wejść od przyszłego sezonu. Beka jeśli to przejdzie, kretyńska propozycja.

Ciekawe jakie stanowisko zajmie LFC, jeden z najbardziej pokrzywdzonych klubów przez VAR w tym sezonie. Spalony Diaza, siatkówka Odeegarda czy partyzant Doku to śnią mi się po nocach

Wycofanie VAR-u… co oni tam na wyspie palą? :man_facepalming:t2:

Strasznie mi się nie podoba wynik “memnited”.
Ich miejsce jest poza Europą, grać ku… a mać Sroki!

Ten wynik chyba najbardziej ucieszy Chelsea. To niedobrze, że The Blues mogą się zakwalifikować do europejskich pucharów, widzę w nich większą konkurencję niż w United.

A niech graja w lidze europy. Czemu maja grać tylko co tydzień

ynwa19. Z tego co patrzę to united chyba walczą o LK tylko. A tam mogli by sobie pograć No chyba, że wygrają cudem puchar Anglii…