Premier League 2023/2024

Bo wtedy to my zagraliśmy jak lamusy. Jutro mamy kolejnych slabiakow zobaczymy jak sobie poradzimy. Oby znów nie było meczarni

1 polubienie

Co jak co, ale Arsenal to póki co chyba główny faworyt jeśli chodzi o zdobycie ligi. Są piekielnie mocni, mają bardzo mocną kadrę no i wygląda to u nich obecnie bardzo dobrze. Wkraczamy w najbardziej intensywny czas, zobaczymy kto z tego wyjdzie najlepiej.

Beniaminki w tej lidze to chyba tylko na Liverpool się spinają. Jutro na 99% zobaczmy najlepszy mecz sheffield w sezonie. Już mi się nie chce tego oglądać

Odpaliłem sobie z nudów i chyba wyłączę.
Luton bardzo słabe.
Taki sparingowy klimat spotkania.
Nie nastawiałem się na żadną stratę punktów przez Arsenal, ale liczyłem chociaż na fajny meczyk.

P.s no patrz pan jaki mam ujowy timing

Nasz rola w tym żeby im na to nie pozwolić. Przycisnąć od początku, strzelić szybko bramke, a nie dreptać jak często robimy

Zacny tam kursik na btsa był.

Jest 1:1 póki co. Luton nie jest wcale takim lekkim przeciwnikiem.

Korciło mnie na tego btsa.

Na wyjazdach, a zwłaszcza w środku tygodnia zawsze drepczemy i to mnie martwi. Jeszcze bardziej martwi mnie ten ręcznik w bramce.

Luton może i przegrywa większość spotkań ale nie gra jak Sheffield, oni tak dopiero dołują, mam nadzieję, że jutro dadzą nam pograć.
Póki co mamy remis, Arsenal ma przewagę, to było jasne ale Luton zaciekle walczy, te kamery, perspektywa i cały ich stadion to jest dla mnie zupełna nowość :wink:

Mecze rozegrane o 13.30 CET, sezon 23/24

BOU-TOT 26.8
SHU-EVE 2.9
WOL-LIV 16.9
AVL-BHA 30.9
LUT-TOT 7.10
LIV-EVE 21.10
CHE-BRE 28.10
FUL-MUN 4.11
WOL-TOT 11.11
MCI-LIV 25.11
nadchodzące:
CRY-LIV 9.12

Do 16tej kolejki naszy 4 razy.

city raz (mecz z nami)
arsenal ani raz
tottenham trzy razy
villa raz

4 razy w ciagu 16 kolejek to już przesada, ktoś kto ustala terminarz ewidentnie nie przepada za Liverpoolem.

Nie po nosie tym ludziom, że tak dobrze sobie radzimy…

Jutro AV musi jakieś punkty urwać City.

XD oni jeszcze to zrobią. 2:2

Jeszcze rozpatrywany byl karny na Kiwiorze przed chwila. Robi sie wesolo.

Zesraja się w 99’ na bank

3:2 dla LUTON HAHAHA

Arsenal właśnie sra pod siebie !!

Oby nie było łamaka jak u nas z Fulham. 3:2 dla niektórych to wyrok.

3:3 echh

1 polubienie

DawaaaajLutoon!! znaki

Była dyskusja o Kelleherze, ale co Raya robi.

To chyba bardziej była czerwona kartka dla Kiwiora rozpatrywana. Przynajmniej tak komentator Viaplay twierdził.

I 3:2 dla Luton.

Arsenal i tak to wygra zapewne.

Tak musiał był potężny kurs na bts w obu.

Ładne meczycho mimo wszystko. Może remis ugrają, jak nie to nie mam im za złe, nikt się nie spodziewał takiego spotkania raczej.

Swoją drogą dlaczego Kiwior nie dostał czerwonej? Piłkarz Liverpoolu by już wyleciał za takie coś.