Premier League 2023/2024

Ci frajerzy to spartaczą na 100%

Graczom Luton już psycha siada xD

87-8 i po meczu będzie

3…2…1… zaraz będzie. Przy 3:3 dolicza 15 minut

Ale fart

Swoją drogą mogłeś krakać bardziej.

Rice rośnie na specjalistę od ważnych bramek.

@sebix129 też tak myślę, mają to coś w tym sezonie.

Arsenal będzie mistrzem w tym sezonie.

Ehh… nie musiałeś tego pisać…

Oczywiście musieli sfrajerzyć…

6 minut mija a oni nie kończą. My jak mieliśmy jeszcze akcję z Luton to oczywiście wszystko według zegara. Ch$j by to strzelił

ktoś wie czy sprawdzali spalonego przy podaniu na Varze?
EDIT
znalazłem sobie powtórek ale nic nie widac. Zaznaczyłem Rice

*łamany na Anfield :stuck_out_tongue:

Rice to kozak, zawsze w najważniejszym momencie potrafi strzelić, albo dać coś od siebie, to może być ta różnica która da im mistrzostwo w tym sezonie

Czemu chłop ma kończyć po 6 minutach skoro Arsenal nie strzelił. I po co ma sprawdzać spalonego, skoro Arsenal strzelił. Ja nie wiem, czy nam kiedyś coś podarują jak tym płaczków z Arsenalu co mecz, oprócz meczów o 13:30?

2 polubienia

Nie pisz tak, bo zaraz przyjdzie @josif i napiszę, że to przeciętniak.

No niestety, Arsenal może wygrać PL. Chociaż mam nadzieję, że zajdą daleko w LM i uwalą trochę punktów w PL. Dalej bardziej się obawiam City jakoś.

4 polubienia

Przy golu na 3-3 wyłączyłem i dobrze, bo nerwów sobie oszczędziłem. Strzelanie goli w końcówce to mental, ale strzelanie goli po doliczanym czasie gry to już zwykły fuks.

z takimi ręcznikami na bramce będzie ciężko

City w tym sezonie nie ma pazura. Moim skromnym zdaniem Oni nawet w TOP2 mogą nie skończyć.

To zdanie jest tak pozbawione logiki, że ręce opadają.

VARsenal pchany na mistrza drugi sezon z rzędu? Nowe, nie znałem.
Wystarczy popatrzeć co sędziowie odwalają w meczach LFC i City oraz na co pozwalają placzkowi Artecie i Arsenalowi i wszystko staje się jasne.

3 polubienia

Wyjaśnimy pajaców na anfield. Tylko musi być Raya w bramce i będzie wesoło :smiley:

BTW. dlaczego Barista Arteta nie dostał żadnej kary za komentarze w sprawie decyzji sędzięgo? Dlaczego Haaland nie dostał żadnej kary za krzyczenie do sędziego “spier#alaj”? Fajna ta liga, taka uczciwa

1 polubienie