Premier League 2023/2024

No nie dodałem tego ale to miałem na myśli…u siebie są mocni

Co jak co, ale Gerrard jako dyrektor transferowy by się sprawdził. Zobaczcie jaką pakę zbudował w Aston Vilii

Kolejny mecz bez Rodriego i City w tyte.

O kurde, wynik wynikiem, ale jak zobaczyłem statystki Aston Villi z City, to troszkę wow

1 polubienie

Chelasea bez względu na to kogo by nie kupili, to drużyny z tego nie będzie. To jest parodia, że mając Enzo z Caicedo oni tak grają w środku. Ciężko o lepsze nazwiska.

1 polubienie

W City brakuje Gundogana i Łysy napewno teraz pluje sobie w brodę, że go oddał…dla nas na szczęście

W City to w tym meczu zabrakło Rodriego ewidentnie.

United to jest tak specyficzny zespół w tym sezonie, że brak słów. Grają totalna padakę, a mają 3 pkt do City i 5 pkt do trzeciego miejsca.


Nie ma co ich skreślać, nie było fundamentalnych graczy. Mimo wszystko każda porażka $ity cieszy

Sezon taki, że trzeba pójść w zimę na zakupy i walczyć konkretnie o mistrza. Kto wie czy w przyszłym sezonie MC ponownie nie będzie punktować na 90 plus. Trzeba wykorzystać zniżkę ich formy.

1 polubienie

Teraz trzeba liczyć na uwalenie punktów przez Arsenal z AV. Remis biorę w ciemno.

Mam też nadzieję, że sami wygramy z CP. Chociaż będzie ciężko.

Rok temu było to samo do połowy sezonu, wróci De Bruyne i Rodri to znowu odpalą maszyne niestety. Jak Liverpool kupi DM’a i obrońce to będzie szansa, ale dobrze wiemy że tak sie nie stanie

2 polubienia

Ten mecz dobitnie pokazuję, że w tym sezonie to nie pomocnicy za 100 mln, a Gallagher jest sercem i płucami Chelsea. Nagle pauzuje za kartki i środek pola wygląda jak autostrada. Pomyśleć, że przed sezonem był wypychany z klubu.

2 polubienia

Wątpię, City ma dużo słabszy skład niż w zeszłym sezonie + liga jest mocniejsza. KdB po takiej kontuzji też nie od razu będzie grał na swoim poziomie.
Taki Gundogan dał im 8 bramkę i 4 asysty w zeszłym, kto za Niego da takie liczby i wkład w grę? Nunes?

Czytam ze Guardiola bedzie chcial sciagnac Barelle. On moze wniesc ich na nowy lvl w pomocy

2 polubienia

Guardiola powinien napisać sms do Kloppa i się go spytać jak on to robi, że bez DM Liverpool jest drugi w tabeli. City dwa mecze bez Rodriego i dwa razy w trąbę :grin:

1 polubienie

Jak nie ruszymy zimą na zakupy to myślę, że Arsenal będzie mocnym kandydatem do mistrzostwa. można powiedzieć, że będą na pole position

1 polubienie

Oby nie. To chłop co powinien u nas zastąpić Thiago.

Obrońca za Matipa to jest mus, ale potrzebny jest też prawoskrzydłowy bo Salah w styczniu jedzie na puchar Afryki. Tylko proszę nie piszcie że jest Elliott czy już w ogóle Doak

1 polubienie