Premier League 2023/2024

United to jest taka niewiadoma, zespół, którego najbardziej nie rozumiem w tym sezonie.

Strata jakichkolwiek punków z tym MU będzie większą kompromitacją niż remis z Luton.

Jak tak dalej będzie to Erik nie przyjedzie na Anfield. Szkoda by było bo efekt nowej miotły to zawsze dodatkowy problem.

Spokojnie, raczej go nie zwolnią po tym meczu.

Czy ja wiem czy to pycha? Wg mnie to raczej oczywiste, że jeśli LFC jest w dobrej formie, to Spurs/Arsenal są łamane. Wystarczy spojrzeć na wyniki w lidze.

No chyba, że mamy do czynienia ze zbrodnią sędziowską :person_shrugging:

:rofl: :rofl: :rofl:

12 polubień

Jeszcze tylko łomot od Bayernu oraz Liverpoolu i Eryk może odpocząć od wielkiej piłki. Już po trybunach szło "Sacked in the morning ".

O, Penandes nie zagra w następnym spotkaniu przez kartki

1 polubienie

Bruno nie zagra na Anfield xd.

Chłop przemyślał, nie chce brać udziału w tym blamażu xd

9 polubień

Ten Hag po prostu wprowadza swoje standardy.

Nie ma co się śmiać z United, bo wisienki ostatnio grają lepiej niż Arsenal i LFC. Bardzo dobrego trenera mają

Tego Kerkeza to bym widział w Liverpoolu za Tsimikasa

Bournemouth tak Wam życia nie obrzydzi, jak obrzydzą Wam Bayern i Liverpool.
Odechce się Wam żyć.
Aż kukle Was zaswędzą z bólu.

3 polubienia

Oby tylko United się nie spięło na nasz mecz.

1 polubienie

Oby tylko nie zwolnili Ten Haga przed meczem z nami :pray:

4 polubienia

Dokładnie.z The Villans też remis ugrali.Tavernier też robi robotę

Nawet jeśli to co Oni mogą? Przecież tam same beztalencia grają. Jedyny, który coś tak pokazuje nie zagra.

Ufff, na szczęście nie uznali tej 4 bramki. Istniało ryzyko, że od razu zwolniliby Tego Haga.

A tak dadzą szansę i ultimatum “6 punktów w następnych 2 meczach z Bayernem i Liverpoolem” i dopiero wtedy zwolnią, jak zdobędzie 0.

Oni go zwolnią dopiero na wiosnę zobaczycie. Nikt go nie zwolni za porażkę z Bayernem i LFC.

Jak można zwolnic menadżera miesiąca? Dajcie spokoj. :joy:

13 polubień

Tak jak Mag Gajwera jeszcze mogę zrozumieć, tak tego memagera miesiąca ni uja.

To była jakaś nagroda pocieszenia na koniec kariery w premier league?