Premier League 2023/2024

Arsenal to przegrał jakiś zakład, że byli zmuszeni wyjść w takich strojach?

1 polubienie

Do bramki grali dobrze, teraz nie grają nic.

Kto? Aston? Taktycznie się cofnęli, teraz Arsenal musi, a oni mogą.

2 polubienia

Przed chwila w spokojnej sytuacji oddali piłkę i cudem bez bramki. Tak grając zaraz dostaną

Nam to by się bardziej Kamara przydał. Luiza bym widział, ale na „8”. Najlepsze, że Villa pozyskała obu za łącznie £15M.

Nie dość, że grają ch*jowo to jeszcze generuje kwasy w szatni. Doskonały trener :star_struck:

1 polubienie

Jak sue będą bawić w Barcelonę to zaraz sami sobie wbija bramkę…

Jedyne trofeum jakie zdobędzie w tym sezonie :grinning:

1 polubienie

czy jesus w którymkolwiek meczu nie lezal i nie zwijal się z bólu? jakoś irytuje mnie ten typek

6 polubień

Arsenal mógł grać minutę dłużej niż doliczony, ale Villa miała piłkę przez 2s to śmieć kończy. Wszystko robią żeby ich ciągnąć

1 polubienie

On ogólnie to jest miernota.
Wiecznie obrażona mina, pretensje co chwilę do sędziego mimo, że częstotliwość jego symulek to jedna na 10 min.

Nie bez powodu grał w City Na ławce i oddali go bez żalu Arsenalowi.

2 polubienia

Na to samo zwróciłem uwagę. Pewnie przy niekorzystnym dla Arsenalu wyniku druga połowa będzie przeciągnięta do granic. Jednakże liczę, że Aston Villa da radę.

1 polubienie

Przeciwko Luton było to samo.

4 polubienia

Przeciwko Luton grali raptem 20 sekund dłużej… Nie róbmy z igły widły.

2 polubienia

Może dlatego, że tyle było potrzeba :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Teorie spiskowe na tej stronie to codzienność, ale powiedzcie mi dlaczego sędziowie/FA, czy ktokolwiek inny, chciałby mistrzostwa Arsenalu, bo nie rozumiem?

3 polubienia

Żeby nie było, ze tylko Live i City. A tak poważnie to nie wiem. Cud, ze tam nie drukneli karnego

Jakim cudem Palace z nami dostało karnego, a Arsenal nie dostał to nie wiem. Chyba zaczyna się gwizdanie pod wygranie ligi przez Man city

1 polubienie

Jak dla mnie to jest karny. Sytuacja podobna do dzisiejszej z naszego meczu.

1 polubienie

Bo Ich piłkarz był faulowany w polu naszym karnym.

Nie widziałem, nie oceniam.