Premier League 2023/2024

No i? To jest zrobione po to, żeby ćwierćinteligenci na boisku nie kradli czasu. Ma być uczciwie i tyle.
Zasady będą ewoluować, ale gadanie jakie te kluby i piłkarze biedne, to żart. Zawsze mnie bawi to użalanie się nad piłkarzami jacy to są przeciążeni. Jak jest taka potrzeba to niech kluby zbudują szerszą kadrę, patrząc na rynek to na brak kasy nie narzekają.

Federacje piłkarskie jak zwykle widzą problem, ale stosują głupie rozwiązania. Uważam, że zamiast doliczenia “10 minut”, powinni zatrzymywać czas, tak jak w hokeju. Wtedy, żadnemu z graczy nie przyszłaby do głowy gra na czas. Oczywiście, wiązałoby się to ze skróceniem realnego czasu meczu, bo przy zatrzymywanym czasie, nie mogłoby to być 90 minut, ale myślę, że ogólnie byłby to dobry kierunek.

Też jestem za tą zasadą, ale główny kontrargument, że do tego trzeba minimum dwóch dodatkowych sędziów sterujących czasem i w niższych ligach sobie z tym nie poradzą. Tylko jakoś nie we wszystkich niższych ligach jest VAR, a to im już problemu nie robi.

Zabawne, że dochodzimy powoli do momentu, że ta Super liga od Pereza nie była taka zła, ale durni brytole i 1,5 mld dolarów od Arabów na antykampanie wystarczyły, żeby każdy znienawidził ten pomysł.

Szkoda, bo wygląda na bardzo sympatycznego. Równie dobrze to mógł być nasz zawodnik. Nie życzę żadnemu zawodnikowi kontuzji, ale Arsenal doznał znacznego osłabienia. Bardzo dobrze Timber wszedł w sezon.

1 polubienie

To United za 7 Haga to wiecznie na farcie z łakami leci…

Ale skandal. Wolves okradzione z karnego w 97min

Zajebiste sędziowanie w tej premier league…

1 polubienie

Diabełki na koniec zamknięte przez wilki totalnie. Karny powinien być, choć w polu bramkarza, w każdym razie dyskusyjna sytuacja.

W ogóle postawiłem na remis w końcówce i lipa, teraz niech mi Var oddaje :joy::joy:

Bohaterem na OT jak zwykle sędzia.

PS ten Mount tragiczny.

1 polubienie

I teraz porównajmy sobie to co zrobił bramkarz manu, gdzie nie ma karnego np. do interwencji Szczęsnego na mundialu, gdzie końcami palców otwartej dłoni przejechał po twarzy Messiego przy wyjściu do dośrodkowania i tam karny był. To sędziowanie to jest jakaś parodia.

1 polubienie

Słuszna uwaga. Na dodatek Szczęsny drasnął Messiego już po jego niecelnym strzale, a Onana staranował rywala, gdy piłka była w grze. Ogółem bramkarze często są bezkarni przy talocu wyjściach, ale gdzieś granica powinna zostać postawiona. Teraz to jest wybiórczo gwizdane i nas wtedy na Mundialu mocno skrzywdzili, a dzisiaj Wilki zostały tym zranione.

Jawna korupcja w meczu united, sędzia nawet nie podszedł do monitora, Chelsea wydaje blisko miliard w 3 okienka, City w 115 zarzutami jak gdyby nigdy nic nadal spokojnie sobie gra i wydaje po 200 milionów. Niestety ale monopol Premier League w europejskiej piłce zamienia się w ostrą patologie

2 polubienia

Nawet John Moss przyznał że to skandal. Tylko co Wolverhampton po tych przeprosinach …

1 polubienie

United przepychane przez sędziów i na farcie zbierające komplet punktów, stare.

10 polubień

Pierwsza kolejka i sporo kontrowersji. Zamiast wprowadzać kolejne zmiany dotyczące gry Howard Łeb powinien zająć się swoimi ludźmi i ich trochę zdyscyplinować. Ta łysa pała, która nam sędziowała jest uprzedzona do Kloppa, i to widać, a nie powinno mieć to miejsca. Rok w rok to samo.

1 polubienie

Chelsea wraz z City, ma najmocniejszy środek pola w całej lidze, do tego bardzo solidna obrona, jedyny ich mankament jest w braku dobrego napastnika (Jackson to nie jest nawet poziom Nuneza). Pochettino dobrze ich poukłada, zapowiada się z nimi ciężka rywalizacja o top 4.

Ciężko w tym sezonie będzie o top 4. City to pewniacy, Arsenal też tam raczej się znajdzie. O ostatnie 2 miejsca pewnie powalczymy z Newcastle i Chelsea. A i tak z tej 3 wydajemy się najsłabsi, oczywiście to wszystko może zmienić się w trakcie sezonu. Nie można jeszcze zapomnieć o United które też może mieć ambicję na te 5 miejsce.

Ehh in Klopp we Trust

Kevin poza grą przez kilka miesięcy. To teraz zobaczymy jak bardzo będzie im go brakować i kto będzie dostarczał piłki Hallandowi.

Okienko wciaz otwarte, może kogos ściągną.