Premier League 2023/2024

Tylko, że Darwin dał się sprowokować i odcięło mu prąd, a ten faul Alexisa to żółta kartka, sędzia znowu dał popis. Mam nadzieję że uda się jakoś odwołać.

1 polubienie

Ja ogólnie myśle, ze wygrana nad słabym Mu nie jest żadnym wyznacznikiem. Wolves potrafili ich zdominować na Ot, żeby w następnym tygodniu dostać lanie od Brighton. Bardzo słabo zapowiada się sezon Manu. Jednak w zeszłym roku zaczęli od 2 porażek, wiec może się rozkręca. W każdym razie mogą w tym sezonie wypaść poza top5.
Z nami lepszymi i Chelsea zapowiada się dużo większa konkurencja w czubie tabeli.

@Kijoraptor wczoraj nie ogladalem, tylko widziałem z Wilkami spotkanie, gdzie nie byli lepsza drużyna. Jeśli rzeczywiście wczoraj zagrali dobrze, to wynik tego nie odzwierciedla. Może po prostu karma, za ten karny nieodgwizdany Wilków😅

Ja jestem niemal pewien, ze bedziemy przed nimi na koniec sezonu😃
Prędzej właśnie możemy być za Chelsea, czy NUFC. Manu właśnie myśle, ze w tej 5tce może nie być, najwyżej na 5tym miejscu może.

Wczoraj United byli słabi? Gdyby nie geniusz bramkarza Totków, to padło by kilka bramek. Nie byli tak tragiczni jak to niektórzy tu próbują na siłę zaznaczyć. Nie był super Rashford, Mount czy Fernandes, ale mimo to do kilku groźnych sytuacji doszli. Czy my będziemy dla nich konkurencją? Zobaczymy po kilku kolejkach.

Przecież to nie o to chodzilo. Chodziło o to, że Tottenham nie ma wybitnego trenera, tylko takiego z dziwaczną taktyką, która ma wiele mankamentów i wygrali z United, które pokazuje zero a według statystyk United było lepszą drużyną. Przegrali w najważniejszej statystyce - strzelonych goli.

Na tę chwilę jak United nie złapie formy to będzie dużo niżej niż ich fani myślą, że będą.

Newcastle za to jak przegra z nami to mimo 3/9 punktów to i tak będę wysoko, bo na horyzoncie szykują im się bardzo słabe drużyny

Tak. Na pewno za mecze z Brighton czy Brentford mogą sobie dopisać punkty przed meczem. Później spotkania z nieprzewidywalnymi drużynami - Szable, Młoty, Orły, Burnley.

Czy w PL są bardzo słabe drużyny? Nie od dziś wiadomo, że tam nie ma łatwych meczy i takie wróżenie na nic się zdaję. Mogą pokonać nas, a potem pojedzie do nich np Fulham i ugra remis albo wywiezie 3 pkt. Nie ma reguły.

1 polubienie

Everton, Luton, Fulham, Sheffield, Wolves - to są bardzo słabe drużyny.

Newcastle nie oszukujmy się, jeśli zdobędą vicemistrzostwo to nikogo to nie zdziwi.

O tak przepraszam, bo to moja wczorajsza myśl. Jeśli przegraja z City, LFC i Brighton to i tak powinni szybko wyjść z kryzysu.

A jaka piłka jest nieprzewidywalna to każdy wie, można zobaczyć tabelę. Równie dobrze mogą przegrać

Ten Jhon Duran to kolejny młody talent, który niebawem odpali. Był proponowany Liverpoolowi jako opcja, ale Klopp nie chce się bawić z młodzieżą, więc poszedł do AV. Bardzo dobrze, że tutaj nie trafił.

Może kupmy każdego młodego zawodnika, który strzelił bramkę na jakimś sensownym poziomie ligowym.
Te Twoje narracje Liverpool kogos nie widzi/nie chce a powinien…
mamy w sumie bardzo mocno obsadzony napad. Nie da się kupić każdego młodego, wyróżniającego się zawodnika.

2 polubienia

Caicedo widzę dziś na ławie, a Lavia poza kadra.

a Potem będziemy mu oferować 110 milionów po jednym mocnym sezonie.

My to mamy łeb do interesów.

Ale jak nie odpali, to zapomnisz to pan przyznać :smiley:

4 polubienia

Lepiej kupić gościa za 10 milionów i jak nie odpali to zawsze oddac na wypożyczenie albo przy sprzedaży załatwić sobie jakiś % od sprzedaży niż za tego samego gościa wydać 100 milionów i płakać jak się okaże flopem xD

Arsenal, Chelsea, United czy City ściągają dość sporo latynosów z Am. Poł. bo mają tam rozwinięty skauting. My jak rozumiem go nie mamy bo praktycznie nie ściągamy żadnych utalentowanych Brazoli czy Argentyńczyków gdy kosztują parę milionów.

My nikogo utalentowanego poza 16latkami z Angli nie sciagamy. Nie wiem po co nam dzial skautingu na swiat. Niech se FM odpala albo inna fife, bo skautow to szkoda utrzymywac, skoro i tak nikogo perspektywicznego nie kupujemy. A utalentowanych 16 latkow co przepadli jest na pęczki.

Skauting Liverpoolu opiera się na programach i stronach do statystyk. Określano go komitetem, działem analiz. Mniejsze koszty i łatwa dostępność. Wiele razy na stronie przedstawiane są staty różnych ciekawych zawodników, których Liverpool ma w bazie. Takich realnych celów transferowych. Bremer, Schuurs, Botman,Isak i inni.Oni wszyscy byli śledzeni ale od pewnego czasu problemem jest decyzyjność i trafiają gdzie indziej. I nie wiem po czyjej stronie jest wina. Kloppa? FSG ? Kiedy Comolli robił zbyt wiele błędów Amerykanie pozbyli się go. Kiedy komitet miał zbyt wielką władze i pod wpływem Hodgsona i Dalglisha ściągał angielskie drewno zmieniono stosunek głosów. Liverpool był wzorem pod względem trafności wyborów. Amerykanie zadbali o infrastrukturę zaniedbując aspekty sportowe. Decyzyjność siadła. Edwards i Ward odeszli czując czyjś opór. Lijndersa , Kloppa? Czas podjąć trudną decyzję.Jeśli z tymi samymi właścicielami to wrócić do podstaw. Zatrudnić dyrektora sportowego i nowego trenera. Pokroju Edie Howie, Zerbi. Takiego który będzie współpracował z dyrektorem i pracował wg określonych standardów. Jak w Brighton które nie odczuło odejścia Pottera.

Caicedo dobre wejście :joy:

Chelsea przegrywa z West Hamem mimo grania w przewadze przez ostatnie 25 minut.

Zupełnie bez pomysłu w ataku, z tylu tez niepewnie. Debiut Caicedo nieudany, bardzo dużo błędów i na dodatek sprokurował karnego

Caicedo hahaha #znaki

1 polubienie

To ta potężna Chelsea, z genialnym trener i potężnym środkiem pola na czele z Enzo i Caicedo ma walczyć o mistrzostwo? :rofl:

Dziś piękny wpierdol od grających w 10 Młotów. Chelsea jak się załapię do top10 to będzie sukces.

@AquerdationLFC no i bardzo dobrze. Połasił się na transfer do gówno klubu to teraz ma.

@Ralf088 ale przecież to ty jesteś jednym z głównych fanów takiej polityki transferowej i szastania kasą.

1 polubienie

Caicedo zaliczył jeden z najgorszych debiutów piłkarskich ostatnich lat. Naprawdę zaskakujący pokaz.