Premier League 2023/2024

Szczerze to wolę najbardziej skuteczny pod wzgledem trofeow niz najatrakcyjniejszy.

@Lapaino Ja wole styl Atletico i trofea niż styl inny bez trofeów. Ale kazdy moze miec swoje zdanie.

1 polubienie

Sarr bardzo dobry występ przeciwko Brighton. Brać Lamine’a Camarę, bo to kolejny świetny senegalski talent.

@Edum też nie oglądałem, ale miał do tego jeszcze 7 odzyskań piłki. Natomiast jak w tym sezonie kilka jego występów oglądałem, to wyglądał bardzo dobrze. Co ciekawe obaj są z tej samej szkółki co Mane i obaj również trafili do Metz.

@Edum

Ciężko powiedzieć jak to dokładnie liczą.

Nie oglądałem z wiadomych przyczyn, ale patrząc na staty, to oprócz gola, to przeciętnie bardzo. 0 odbiorów, raptem 1 wygrany pojedynek, celność podań też nie jakaś wybitna.

Patrząc na te same staty, bardzo dobrze, to znowu zagrał bramkarz Tott, który powstrzymał 1,11 gola i Maddison.

I 14 finałów do tytułu mistrza Anglii czyli “step by step” jak mawiał pewien Leo :blush:
Come on LFC :red_circle::muscle:

1 polubienie

Piłkę można odzyskać przez odbiór albo przechwyt, a miał 1 przechwyt i 0 odbiorów, to skąd to 7.

Dzisiejszy i ostatni mecz jak finał nie wyglądały. Za tydzień z Brentford taka gra jak dzisiaj już nie ujdzie płazem

1 polubienie

mecz meczowi nie równy. poza tym najwazniejsze, że punktujemy. w mistrzowskim sezonie też często w samych końcowkach wygrywalismy i gralismy słabo.
Ale co tam kolega co przestaje latem kibicowac, może pamietac

1 polubienie

Toney po powrocie z zawieszenia strzela aż miło. Latem pewnie będzie sporo plotek transferowych z jego udziałem, małolatem już nie jest, kontrakt do 2025 roku, więc na pewno ktoś się na niego skusi, bo będzie łakomym kąskiem. On i Watkins to najlepsi angielscy napastnicy w Premier League, chociaż w przypadku tego drugiego jest dłuższy kontrakt i mocniejszy klub, z którym pogra w Europie.

Jak myślicie, West Ham postawi się jakoś dzisiaj Arsenalowi? Ich ostatnia forma nie napawa optymizmem, ale co derby to derby :slight_smile:

Wywalone.
Mistrza i tak będzie miało City.

1 polubienie

Toney>>>>>>Watkins

W kontekście walki o mistrza nie ma to znaczenia. Idę o zakład, że Man City wygra 90% meczy do końca sezonu. Tylko na nich patrzę, bo rywalizacja o drugie miejsce z Arsenalem mnie nie interesuje

Absolutnie nie. Watkins oczywiście nie wszedł na tę półkę wyżej, przez co nigdy nie można było go rozpatrywać w kontekście ligowej topki- ale on przecież wszedł do poważnego grania znacznie wcześniej i trzymuje solidną formę już od wielu lat.

A takiemu Toneyowi to przestawiło się w głowie z 3 lata temu.

Licze na strate punktow przez Arsenal dziś. To jest ich jedyny trudny wyjazd przed meczem z City, a liczę na to, że przy 5-6 punktowej stracie do City, Arsenal postawi się im na Etihad.

Ciężko będzie o jakąś stratę. West ham nie istnieje

1 polubienie

Ten skład WHU nie jest taki zły, ale Moyes to trener z myślą taktyczną sprzed 20 lat. To jeden z ostatnich bastionów antyfutbolu w Premier League.

Ciekawostka jest taka, że rok temu po 24 kolejkach WHU miało 20 punktów, czyli dokładnie 17 punktów mniej niż w tym sezonie.

3 polubienia

Przyszedłby taki Emery- to spokojnie kręciliby się w okolicach top 6, a może nawet i TOP 4- patrząc na problemy innych drużyn.

Oglądasz wogóle tę ligę?

O to ze Arsenal jest dzisiaj w sytuacji jakiej jest możemy mieć pretensje tylko do siebie. Mogliśmy im zamknąć sezon ligowy a postanowiliśmy podać pomocną rękę

Ależ żałosny jest ten WHU, szkoda tylko Fabiana. Niech ten Moyes już poleci…

Można wyłączać, nic się już nie wydarzy