Premier League 2023/2024

Nie będę się kłócił ani kwestionował, bo nie wiem, ale wydaje mi się, że przypadkowa ręka, po odbiciu - tak jak mówisz, nie jest gwizdana. Co innego jednak błąd techniczny skutkujący odbiciem piłki od ręki - nieumiejętne przyjęcie piłki w konsekwencji czego ta odbija się od ręki chyba co do zasady zawsze było gwizdane.

1 polubienie

Zabawne bo w tej statystyce to nie jest uwzględnione, bo Var poprawną decyzję podjął, co potem się stało to już coś innego

1 polubienie

W jakim sensie podjął poprawną decyzję? Bo nie widzę jakiegokolwiek argumentu za takim stwierdzeniem i nie wiem jak poważny portal może nie uwzględnić tego wałka w takiej statystyce.

No bo podjął poprawną decyzję. Zgodnie z tłumaczeniem pomeczowym VAR był przekonany, że potwierdza brak pozycji spalonej w danej sytuacji i poprawność zdobytego gola - dlatego dali komunikat “check complete”. Natomiast główny podjął decyzję, że był spalony, dlatego uznał, że ten komunikat oznacza przyznanie mu racji. Kuriozum, że VAR daje takie enigmatyczne komunikaty, które wprost nie podkreślają wydarzeń boiskowych. Po prostu pełna amatorka i kompletna kompromitacja całego grona sędziowskiego, no ale cóż… Poza kibicami Liverpoolu tego nikt nie pamięta, więc tematu już nie ma

E: W tym zestawieniu z tego wynika brali same decyzje VAR-u bez przełożenia na boiskowe wydarzenie

Można powiedzieć, że VAR miał poprawne przekonanie, ale nie, że podjął poprawną decyzję, na litość.

VAR przekazał komunikat “check complete” w sytuacji, gdy gol został anulowany. To nie jest poprawna decyzja VARu.

Nie ma to sensu, bo decyzją VARu było, niezależnie od tego co wtedy myśleli, właśnie anulowanie gola. Chyba że statystyka uwzględnia tylko zmiany decyzji sędziów głównych przez VAR (a nie błędy poprzez zaniechanie), wtedy rozumiem zamysł, chociaż też uważam taką statystykę za wybrakowaną.

3 polubienia

https://x.com/FabrizioRomano/status/1757886729992724806?s=20

Crystal Palace formalnie skontaktowało się z Oliverem Glasnerem w celu zastąpienia Roya Hodgsona. Dyskusje toczące się w miarę, jak Glasner wykazał zainteresowanie projektem z pozytywnymi, początkowymi odczuciami.

76 letni Hodgson niech zostanie może menadżerem Evertonu jak już te przygłupy może w końcu spadną z ligi.

Ktoś tam pisał że Arsenal wystrzela się z west hamem i potem będzie problem. Jak widać dalej strzelają, atakują cały czas. Są mocni.

1 polubienie

Niech to Burnley spada już z tej ligi i nigdy do niej nie wraca, na próżno liczyć na to, że postawią się naszym konkurentom. W ogóle w tym sezonie PL mam wrażenie, że większość meczy wygrywa się na wyjazdach, atut własnego boiska nie istnieje

A z kim maja mieć ten problem? Z Burnley? Arsenal ma najłatwiejszy kalendarz z czołówki + na razie nie grają w środku tygodnia. Za chwile zacznie się granie co 3 dni i trudny kalendarz i Arsenal na bank będzie gubił punkty.

No Panowie, dzisiaj się jednoczymy z Panem @josif em i wszyscy całym sercem za Wielką Chelsea :rofl: :rofl:

7 polubień

Niech Nkunku prowadzi potężną Chelsea do zwycięstwa!!!

2 polubienia

Go Go Power Rangers. …

@Player Czy dzisiaj wyjątkowo Chelsea jest bliska twemu sercu jak Arsenal? :slight_smile:

2 polubienia

Niepokoi mnie ta wysoka forma Arsenalu. Przełom grudnia i stycznia mieli słaby a teraz grają jak z nut. Niedobrze. Byłem pogodzony z 2 miejscem a teraz możemy skończyć na 3

prowadzi, ale z ławki :slight_smile:

1 polubienie

A co za różnica czy LFC zajmie 2 czy 3 miejsce? Mnie ich forma cieszy bo może dadzą radę urwać punkty City. Niestety grają za 1,5 miesiąca, a nie teraz.

2 polubienia

kluby dostają kasę za miejsca na koniec sezonu. Lepiej mieć te kilka dodatkowych baniek niż nie mieć

Ehh Cheslea mogłaby to wygrywać już- Jackson z pustą bramką de facto i nie strzelił. Dramat.

Niczym Ikeanacho w pewnym meczu…

Te coorvy robią to chyba specjalnie.
Patałachy do potęgi entej.

Teraz Sterling zmarnował