Premier League 2023/2024

Szybki przelew, zdjęcie Palmera i 3 pkt dla City :joy:

Każdy kto obejrzał chociaż 3 mecze City w tym sezonie powinien widzieć, że murarka, to jest to, co City lubi najbardziej.

Ich styl gry jest stworzony do dominacji defensywnego stylu gry, a oni dalej się na to nabierają.

1 polubienie

Nie ogarniam , zamiast probowac teraz ich kontrować , to ustawiają sie wszyscy pod bramka…

Brawo dla Pocha polozyl im mecz bezsensownymi zmianami. Zdjal najgroźniejszych i najszybszych zawodnikow wprowadzajac Nkunku ktoremu nawet nie chce sie biegac i dwoch defensywnych zawodnikow zeby urzadzic obrone czestochowy a to nigdy nie konczy sie dobrze. W dodatku nawet nie maja juz kim kontrowac, takze city moze sobie spokojnie siąść na nich w koncowce.

5 polubień

Kiedyś czytałem opinie, że Nkunku byłby naturalnym zastępstwem za Firmino. Jak widzę jego pressing to dziękuje Bogu, że mamy tego fatalnego Darwina :smirk:

1 polubienie

dzadza im tego karnego i spokoj

Jest, jest. jest. City traci punkty! O to chodzilo! Mówiłem że Chelsea znowu moze im uciąć punkty niezaleznie od formy, więcej wiary!

Piękny remisik, szkoda jednak, że wbili na 1:1. Rodri to ich wielki talizman.

1 polubienie

No i brawa dla dzielnej Chelsea :grinning:

Jest !! Jest !! Jest !! Teraz dosłownie wszystko w naszych rękach, nie musimy liczyć na innych, w naszych rękach jest mistrzostwo. Zrobić swoje, wygrać wszystko do końca i pożegnać Jurgena jak tylko najlepiej się da.
Wiem, że w obliczu kontuzji podstawowych zawodników będzie to piekielnie trudne, ale kto jak nie Liverpool ma tego dokonać.

7 polubień

Zapowiada się ciężki finał z Chelsea, zwłaszcza że nie grają w tygodniu. Ale mimo wszystko brawa za urwanie punktów City.

5 polubień

fdgb

3 polubienia

Teraz trzeba liczyć na remis w starciu Arsenalu z City, a my musimy, musimy wygrać z City na Anfield. Wierzę w mistrzostwo.

1 polubienie

Nie dać dupy z Luton i Nottingham. Z City na Anfield o mistrza Anglii. Arsenal to Arsenal, oni sami się z tego wyścigu wyeliminują.

1 polubienie

W ostatnich 15 minutach Chelsea była tak brutalnie gwałcona, że aż żal było patrzeć. Wyrwali jednak remis, co dla nas jest świetna wiadomością, bo City traci dziś punkty.

Jakby to nie zabrzmiało na Luton trzeba dać wszystko, a finał trzeba sklecić coś pół na pół z rezerwami.

Nic się nie zmieniło, jeśli byśmy przed tym meczem wygrali wszystkie mecze, to też byśmy wygrali mistrza
Jedyną różnica jest taka, że możemy sobie pozwolić na remis z City.

Spoiler alert, nie wygramy wszystkich meczów, stracimy gdzieś punkty i znowu będzie tu wylew płaczu
:wink:

City pewnie też straci, Arsenał podobnie, ale nie ma co liczyć na takie cuda, w tak długim sezonie.

2 polubienia

Uff nie jest źle. Nie jest też doskonale ale lepsze to, niż wygrana City. Dobra sobota. Wygrana Liverpoolu, Leverkusen i strata pkt City :slight_smile:

Ponadto wg tego Pana Liverpool miał dziś stracić punkty. Widać ekspert xd.

Dziękuję dobranoc.


5 polubień

ja pisalem ze z Chelsea mozna sie wszystkiego spodziewac