Premier League 2023/2024

Zrobił co mógł ale chyba powoli trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, trenerka to nie jest prosta robota, Roy chyba już nie nadąża za zmianami, niech zostanie w futbolu jak najbardziej ale w jakichś strukturach za biurkiem :wink:

Uprzediłeś mnie :slight_smile: to są moje odczucia - bardzo subiektywne. Każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji.

@up - faktycznie EVE na Goodison.

Mnie jeszcze niepokoją mocno informacje o kontuzjach. Ali, TAA, Szobo, Curtis, Diogo… a nie wiadomo co z agentem chaosu, który złapał wysoką formę. Nie widzę za bardzo ofensywy Diaz, Gakpo, Eliot :confused:

Przydaloby się zapakować sporo bramek najbliższym przeciwnikom - Luton i Notts. Mam nadzieję, że bilans nie będzie decydował o mistrzostwie jednak warto go poprawić. ARS ostatnimi czasy mocno nas dogoniło.

W faui play jesteśmy daleko za ManC i ARS

Szejkowie rozbudowują imperium. City będzie miało rezerwuar talentów do pozyskania z własnej sieci.

To w środę zagramy dla siebie oraz “somsiada” by ten pozostał poza strefą spadkową!
DERBY MERSEYSIDE muszą być :red_circle: :large_blue_circle: :smiley:

1 polubienie

Gramy tylko dla siebie.
Te niebieskie ścierwa interesują mnie tylko, gdy gramy z nimi.
A.
No i niech spadają jak najdalej od Premier League.

1 polubienie

Chociaz czlowiek bardzo by chcial nawet taki remisik to dzisiaj wieczorem nie wierze w taki scenariusz.
Toney moze strzeli gola ale to bedzie juz przy stanie 3:0 czy cus bo obrona Brentford do najlepszych nie nalezy.
Ale oczywiscie chetnie sie pomyle :smile:

Chelsea wchodzila w obronę City jak w masło, zresztą nie tylko oni. Ale masz rację, że MC pewnie stoknie swoje i nawet jakiś gol Brentford niewiele da, podobnie jak w meczu z nami.
A co do sąsiadów- ja za nimi tęsknić nie będę jeśli spadną.

Na dzis nie ma co liczyc. Tam bedzie jakies 4:0 dla City.

4 polubienia

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1759880583130362140?t=Uu7Yu6FENMcikP8eURzk9w&s=19

Boehly taki głupi do końca nie jest.

Z Chelsea też miało być łatwo. Ja tam wcale nie skreślam Brentford, bo są bardzo groźni z kontry a City lubi tracić takie bramki. Mam nadzieję, że w meczu z nami obrońcy Brentford wyczerpali limit wylewów i dziś będą wyglądać solidniej.

Z Chelsea nigdy nie jest latwo niezaleznie od ich formy ( ja na przyklad bylem pewny straty punktow z nimi gdy gralismy). Maja jakosc w zespole i mimo wszystko niezlego trenera. Brentford to dla City kolejna mala przeszkoda do przejscia, w zyciu z nimi nie straca punktow grajac u siebie.

Screenshot 2024-02-20 at 12.19.00

Ostatnio pykło

Póki co dają radę, pewnie w końcu coś zmierzchu City, ale przynajmniej się trochę napocą

Poki co City pudluje na potege. Pewnie i tak wlepia im, bo obrony u pszczółek to zadnej nie ma.

I tak trzymać do końcowego gwizdka :honeybee: :smiley:

Cóż trzeba liczyć na to że nie wykorzystane okazje będą się mścić.

Nie no city akurat jest takie że na koniec wrzucają 6 bieg i z reguly coś tam ładują choć czasem wtedy ich obrona jest pogubiona i łatwiej o kontre.

No im więcej się tu cieszycie że City jeszcze nie wygrywa, tym szybciej zaraz Obywatele strzelą bramkę. 47 minuta i już będzie 1-0.

1 polubienie

City na pewno coś strzeli

Oby samobója :wink: na razie solidnie Brendford w defensywie