Premier League 2023/2024

Ta czerwona kartka dla Arsenalu taka dyskusyjna mocno. Teraz w ogóle będą sypać się kartki przez zaostrzone przepisy.

1 polubienie

Świetna decyzja sędziego o ukaraniu żółtą kartką za grę na czas, nie przystoi Arsenalowi takie granie, wypisz wymaluj taki Everton. Teraz druga żółta i czerwona, brawa dla sędziego, jestem pełen podziwu.
Zostało 20 kilka minut, może CP jeszcze zdoła wyrównać.

Przecież ta druga żółta to z dupy, przy aktorzył Ayew strasznie. I teraz ewidentny karny dla CP nie odgwizdany. Kolejny sędzia daje dupy.

Tak samo kartka powinna być dla Parteya za gesty, by sędzia pokazał kartkę niby za symulke. Już któryś gracz dostał żółtą za takie gesty. Co kraj to obyczaj, w tym wypadku co sędzia to inne zasady kartkowania. Zmienili przepisy, ale sędziowie zapomnieli odbyć szkolenie.

2 polubienia

Wiem, że każdy sędzia ma swoje zdanie, metody i wypracowane zachowania ale brakuje konsekwencji, bliźniaczo podobne sytuacje i raz jest karny, raz nie ma, raz jest żółta, raz nie ma. Wiem, że to nie jest zero-jedynkowe ale bądzmy konsekwentni w przepisach.

Ehh… dwa wzmocnienia na poziomie i moglibysmy spokojnie myslec o walce z Arsenalem o drugie miejsce, duzo nam do nich nie brakuje ;(

Jestem zszokowany, że Havertz ma takie branie w PL, to jest większe drewno od Lamberta. Nie rozumiem jak można za niego zapłacić 60 mln.

1 polubienie

Sporo. Przede wszystkim nam sędziowie nie pomagają, a Varsenalowi regulrnie :smiley:

4 polubienia


Chelsea to chyba jedyny klub w kraju, który nas przebija pod wzgledem kontuzji

@Ewagim w zeszłym też mieli spore problemy

W tym sezonie owszem. Ale w przeciwieństwie do nas mają tyle dużo piłkarzy ze mogą.

:sunglasses:

7 polubień

Wow, jednak da się :sweat_smile:

Jeśli Mason Mount był nam przeznaczony, to dobrze, że oszukaliśmy przeznaczenie, bo właśnie doznał kontuzji. Wróci nie wcześniej, niż po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej. Mniej “szkła”, a więcej “stali” - tego potrzebuje nasz skład :wink:

1 polubienie

Warto dodać, że póki co dwa jego występy fatalne. A nasze nowe nabytki całkiem dobrze sobie radza. W sumie Mount cenowo to można porównać do Szobo, moim zdaniem dużo lepiej trafiliśmy. Jeszcze w sumie zobaczymy pod koniec sezonu, żeby lepiej móc ocenić. Jednak też trafił do słabszego klubu i pod słabszym managerem Mason, warto to brać pod uwagę :smiley:

4 polubienia

Poza tym był beznadziejny w meczach przedsezonowych i tych ligowych, podobnie jak w zeszłym roku. Typ to będzie flop, jak wielu przed nim w MU, co cieszy.

i zarabia ok dwa razy tyle tygodniowo co Szobo… :smiley:

1 polubienie

Burnley pokonało Muły 3:0 w sparingu :joy:
Tak, wiem, to tylko sparing

Ależ ławka Chelsea wygląda w tym spotkaniu, lista kontuzjowanych bardzo długa.

Dobry jest ten bramkarz Luton.