Premier League 2023/2024

nie strzelił, ale zabrakło może dwóch centymetrów do idealnego karnego. Zdecydowanie wolę takie pudła niż strzelanie Salaha w okolice środka bramki i głupie liczenie, że bramkarz gdzieś się rzuci

1 polubienie

Tak samo uważam.
Albo wyczekanie i strzelnie w drugi róg (co tym razem Erlingowi się nie udało), albo strzał precyzyjny, w byle którą stronę, tak żeby bramkarz nie miał szans na interwencję (tak, jak Szobo).
IMO karne to najłatwiejsze rzemiosło do wykonania w piłce nożnej. Nawet łatwiejsze od wrzutu z autu.

Może nie takie łatwe jak uważasz bo dochodzi presja etc ale karne w wykonaniu Salaha są aż zaskakująco drewniane biorąc pod uwagę co potrafi zrobić z piłką w trakcie gry.

1 polubienie

Oby Polak rodak skończył dzisiaj z hat trickiem

Może mam skrzywiony światopogląd, ale dla mnie w tym nie ma nic stresującego.
Dostajesz ogromną kasę (to nie jest uzasadnienie rzutujące na to, że nie możesz mieć emocji przy wykonywaniu swojej roboty), co pop prostu robisz swoje.
Strzelasz dobrze karnego i choćby skały się zesrały, to bramkarz tego nie obroni.
Takie moje zdanie, ale przyzwyczaiłem się już do tego, że ludzi rzutów karnych nie biorą za jakiś tam pewnik.
I nie ma w tym nic złego.

1 polubienie

ale wiesz, że skutecznosc karnych w top ligach to ok 80% czyli 1 na 5 jest pudłowany

Brawo Sheffield Utd <3

City w tym sezonie nie wygra mistrza.

Walkerowi prąd odcięło i 1:1. Pięknie :sweat_smile:
Edit: No także ten

i sie pocieszyli xD 1:2 ;/

A kto ma wygrać? My nie mamy obrony, Arsenal nie ma mocy sprzed roku, United i Totki są słabe, Chelsea w przebudowie, Newcastle to nie ten poziom.
Pewnie, że City wygra i to będzie jeden z łatwiejszych tytułów w ostatnich latach

3 polubienia

Ten gość to żaden Polak.

1 polubienie

To już teraz znowu wgrywają tego mistrza ? :roll_eyes:

Wygra z palcem w tyłku

Nie wygra, nikt nie wygrał 4x z rzędu.

Nie bluźnij xD
toż to Mateusz

Wygra, bo nie ma konkurencji.

1 polubienie

Ligi Mistrzów tez nikt nie obronił. Do czasu

2 polubienia

Wkurza mnie ta Premier League. Nawet w głupiej Francji piłkarze walczą z tym PSG, faulują ich, nie wywieszają flagi. A tu niby Premier League a nikt nie umie 5 minut z City wyniku wytrzymać, trochę posymulowac kontuzje, pograć na czas, sfaulować na żółta, zrobić zmiany. Nie, zawsze musza po 3 minutach rozłożyć nogi przed City. Za duży szacunek mają do bandy łysego. Obudza się i zaczną grać jak wygra 4 raz z rzędu ligę

Mają konkurencję w postaci sędziów, którzy drugi sezon z rzędu próbują pchać VARsenal na mistrza. Złego kandydata trochę obrali tylko, już Newcastle było by lepsze

1 polubienie