Premier League 2023/2024

odegaard ma totalne przyzwolenie na to machanie, co mecz to samo

Arsenal na pewno pogubi gdzieś punkty. City jest w stanie wygrać wszystko do końca, wiec lepiej mieć nad nimi 4 punkty przewagi niż 1. Chociaż zgadzam się, że najlepszą opcją jest remis.

Sraka ma jakiś problem zdrowotny.

2 polubienia

Serio chyba ktoś grubo postawił, że Ødegaard skończy ten mecz bez kartki.

1 polubienie

YEEY. Nie spodziewałem się tego remisu. Najlepsze co mogło nas spotkać

1 polubienie

Ale za to niedziela, niedziela była dla nas! :rofl:
9 meczów do tytułu mistrza Anglii :red_circle::muscle::trophy::blush:

4 polubienia

Dobry wynik. Ciekawe co z Saką

Cieszy wynik, szkoda zmarnowanego czasu na to „widowisko”. Jest lider!

2 polubienia

No i elegancko! Nie dość, że remis to jeszcze bezbramkowy. Najlepszy możliwy wynik.

Brawo Arsenal! Brawo City!

Tak fatalnego meczu na szczycie już dawno nie widziałem. Porównać można jak wcześniej wspomniałem do meczu drużyn walczącej o TOP4 i broniącej się przed spadkiem. My jak graliśmy o mistrza to był z City ogień. Arsenal żałosna gra na czas już od 35 minuty.
Odegard to zwykła pała z immunitetem u sędziów.

Jedynie o co możemy mieć do siebie pretensje to o to, że nie mamy większej przewagi nad 2 zespołem w tabeli. Spokojnie mogliśmy mieć 6-8pkt wiecej. Chociażby meczami na Anfield z united city i arsenalem. Ale taki jest sport. Trzeba walczyć.

Lapaino. O właśnie, już nie wspominając o tym, że sędziowie nam ,pomogli, dodatkowo… Jeszcze większy wkurw…

2 polubienia

W każdym z wymienionych meczów nas przekręcili.
Jak my serio wygramy te ligę to nie pamiętam drużyny która mimo tylu przeciwności by ten tytuł wyszarpała.

3 polubienia

Brawo ARSENAL! Wielki mecz i wygrana liga po raz drugi z rzędu. Są tak rozpędzeni, nikt nie ma z nimi szans.

1 polubienie

Byłoby pięknym zwieńczeniem kariery Kloppa na Anfield gdybyśmy zgarnęli tytuł. i szczerze to po prostu powinniśmy to zrobić, byłoby to jakieś wyrównanie rachunku krzywd za te dwa tytuły przegrane o włos mimo świetnej gry i masy zdobytych punktów. ale droga do tego ciągle daleka. 9 meczów to bardzo dużo, jeszcze wiele się może zdarzyć

1 polubienie

Narzekacie na poziom meczu, ale przyznajcie, że to Nottingham ładnie się broniło dziś na Etihad.

8 polubień

Idealny wynik dla nas. Do tego Saka być może kontuzja, Halland bezbarwny, więc są nadzieję, że jeszcze ktoś im może urwać punkty. Najważniejsze żeby teraz Liverpool punktował do końca.

Czy Ben White ma jakiś kontrakt z firmą produkującą samoopalacze?

1 polubienie

To my xD
Zrzut ekranu 2024-03-31 o 19.36.27

4 polubienia

9 kolejek, obyśmy już to utrzymali do końca, aczkolwiek jeszcze i my i City i Arsenal potraci punkty, kwestia tego kto najmniej. Teraz gramy z Sheffield u siebie więc tu no tu musowo muszą być 3 punkty, następnie United i OT, i tam mozemy stracić punkty - także może być jeszcze różnie.