Premier League 2023/2024

Ja pierdylę to jest niemożliwy fart, Villa bez Ramseya, Kamary, Mingsa, Watkinsa i McGinna, nie ma szans na stratę punktów.

1 polubienie

w Luton według flashscore jest 13 kontuzji, a Arsenal ma 1 (Timber) :joy: :joy:

1 polubienie

Paradoksalnie z kim mają stracić punkty jak nie z słabym pociętym kontuzjami Luton :smiley:

1 polubienie

Jeszcze Cash. Ale spokojnie, na tak słabe City to i tak może wystarczyć.

Dzisiaj nie widzę za bardzo innych opcji jak dwa pogromy. Tyle kontuzji, plus nasi konkurenci oba mecze u siebie.

1 polubienie

Ciekawa grafika. Może chłopaki złapią zadyszkę pod koniec sezonu.

2 polubienia

Ciekawa też w drugą stronę. Co się dzieje w naszym klubie, że u nas jest tyle kontuzji?

1 polubienie

Choć nie jestem wielkim fanem bukmacherki to dzisiaj postanowiłem postawić na x2 w meczu Nottingham - Luton. Wiem że Luton ma dużo problemów kadrowych, ale to może ich dodatkowo zmotywować.

Poważnie? :grinning: No to optymista z Ciebie pełną parą. Ja myśle, że do 20 min będzie po meczu (2:0)

1 polubienie

Nottingham wczoraj wygrało z Fulham a Luton gra dzisiaj z Arsenalem :grin: lubię ligę angielską ale dzisiaj dla odmiany chyba półfinał Pucharu Niemiec Bayer - Fortuna.

Na Arsenal się mówi Nottingham ostatnio :wink:

Arsenal dzisiaj wychodzi 5 gośćmi spoza pierwszej i ostatnio w miarę stabilnej 11, może być ciekawie. Szczególnie występ Parteya będzie interesujący - jego powrót w dobrej formie może być przełomowy patrząc na to jak ważny był on rok temu.

Wbrew pozorom, Luton to nie są ogórki do bicia. Od początku lutego w każdym meczu strzelili co najmniej jedną bramkę. Jeśli dziś pierwsi strzelą, to Arsenal może narobić w gacie.

Bez przesady, Arsenal aż tak słaby w defensywie nie jest, żeby przegrywać z Luton 2-0 po dwudziestu minutach.

Sezon 22/23

  • Manchester City - ostatnie 10 spotkań: 25pkt
  • Liverpool - ostatnie 10 spotkań: 24pkt

Sezon 21/22

  • Manchaster City - ostatnie 10 spotkań: 24 pkt
  • Liverpool - ostatnie 10 spotkań: 26pkt

Sezon 20/21

  • Manchaster City - ostatnie 10 spotkań: 21pkt
  • Liverpool - ostatnie 10 spotkań: 26pkt

Sezon 19/20

  • Manchaster City - ostatnie 10 spotkań: 24pkt
  • Liverpool - ostatnie 10 spotkań: 20pkt

Sezon 18/19

  • Manchaster City - ostatnie 10 spotkań: 30pkt XD
  • Liverpool - ostatnie 10 spotkań: 28pkt - PODWÓJNE XD

Zostawiam taką statystykę, która jak to statystyka - CH* nam mówi.

Pragnę tylko zwrócić uwage, że legendarny walec City zaistniał tylko w jednym sezonie… w którym w sumie my też byliśmy walcem hehe
Poza tym biorąc pod uwagę statystykę City gdzieś tam powinno potknąc się z 2x :wink:

Zostawiam Wam to do analizy, bo uważam że ciekawa statystykka

No, to tyle ze straty punktów Arsenalu dziś

Myślę, że te statystyki pokryją się w tym sezonie i każda z 3 drużyn potraci punkty w Jednym/dwóch spotkaniach.
Pewnie znowu będzie sezon gdzie ktoś będzie miał pecha do tego jednego czy 3 punktów.

@B9K Luton cienkie i tam skończy się 4/5:0

Luton gra jak w okręgówce. Nie mają pomysłu, boją się piłki, są po prostu wystraszeni. Arsenal na nich usiadł i nie wstanie. Nie ma się co dziwić w sumie.

Co to za kamera, dziwne to

Momentami się wydaje, że trochę jak w FIFIE